Datum: |
30.07-01.08. |
Pořadatel: |
TK Hlučín (C - 300) |
Kódové číslo: |
816140 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 11:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Kučera Martin |
: |
Včelínek 300/6 |
: |
725 28 Ostrava |
Tel. (1): |
777774589 |
E-mail: |
Kucera.14@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Adresa kurtů: Celní 1879/1a, Hlučín (naproti prodejně LIDL)
Příjezdy na pondělí 1.8.:
9:00 Furmánková, Záhumenská, Hladká, Bergerová
12:00 Losková, Skácelíková
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Furmánková Natalie |
15.03.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
174 |
9 |
|
prezentována |
25.07.2022 12:53:15 |
2. |
Skácelíková Klára |
18.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
266 |
9 |
|
prezentována |
10.04.2022 10:34:02 |
3. |
Losková Marie |
22.07.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
281 |
6 |
|
prezentována |
21.07.2022 11:48:47 |
4. |
Mullerová Karolína |
23.12.2010 |
TK Opava |
295 |
6 |
|
prezentována |
05.04.2022 03:48:07 |
5. |
Ciencialová Amálie |
26.09.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
332 |
6 |
|
prezentována |
09.04.2022 20:12:18 |
6. |
Hladká Klára |
14.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
351 |
6 |
|
prezentována |
15.07.2022 08:40:05 |
7. |
Bergerová Lucie |
21.11.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
464 |
4 |
|
prezentována |
13.06.2022 18:45:53 |
8. |
Dvořačková Sofie |
01.11.2012 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
514 |
4 |
|
prezentována |
12.07.2022 21:04:34 |
9. |
Záhumenská Viktorie |
19.05.2010 |
TK Opava |
557 |
4 |
|
prezentována |
24.07.2022 14:23:56 |
10. |
Kubátová Michaela |
20.12.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
714 |
3 |
|
prezentována |
02.07.2022 17:57:04 |
11. |
Klusová Sofie |
01.08.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
27.04.2022 19:10:48 |
12. |
Tomisová Barbora |
05.06.2012 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
25.05.2022 20:26:12 |
13. |
Fedorová Anna |
21.07.2012 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
13.06.2022 21:45:14 |
14. |
Piekařová Klára |
01.05.2012 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
14.06.2022 16:39:32 |
15. |
Gibasová Julie |
22.01.2012 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
15.06.2022 21:00:07 |
16. |
Fardová Dorota |
03.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
13.07.2022 19:43:43 |
17. |
Fabíková Nikol |
01.02.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
17.07.2022 17:20:52 |
18. |
Kučerová Elena |
01.09.2012 |
TK Uherské Hradiště |
1059 |
1 |
|
prezentována |
20.07.2022 15:22:36 |
19. |
Ševčíková Adéla |
11.11.2011 |
Pašťa tenis, z.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
22.07.2022 07:54:43 |
20. |
Kuchejdová Veronika |
07.05.2011 |
TK Hlučín |
1059 |
1 |
|
prezentována |
23.07.2022 13:05:46 |
21. |
Wanderburgová Magdalena |
09.02.2011 |
TK Hlučín |
1059 |
1 |
|
prezentována |
23.07.2022 13:06:14 |
22. |
Lorencová Sofie |
21.10.2012 |
TK Spartak Jihlava |
1059 |
1 |
|
prezentována |
25.07.2022 08:28:40 |
23. |
Slivková Amálie |
05.08.2010 |
TK Dolní Benešov |
1059 |
1 |
|
prezentována |
25.07.2022 15:44:09 |
24. |
Dryksiaková Aneta |
16.02.2010 |
TK Dolní Benešov |
1059 |
1 |
|
prezentována |
25.07.2022 18:10:34 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Satinská Gabriela |
11.03.2012 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1059 |
1 |
|
prezentována |
28.07.2022 09:45:51 |
2. |
Chlebovská Elen |
13.10.2011 |
TK Bílovec |
655 |
4 |
|
prezentována |
29.07.2022 09:53:24 |
3. |
Vojtalová Marie |
07.09.2011 |
TK Opava |
714 |
3 |
|
prezentována |
29.07.2022 15:06:11 |
4. |
Klimentová Barbora |
26.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
245 |
9 |
|
prezentována |
29.07.2022 16:41:51 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mišurcová Elen |
08.06.2011 |
SK JC Sport Opava |
1059 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.04.2022 20:29:40 |
2. |
Burešová Karolína |
23.01.2012 |
TK Sparta Praha |
180 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2022 22:16:36 |
3. |
Zemanová Zuzana |
02.02.2010 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
131 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2022 12:00:46 |
4. |
Dostálová Sofie |
25.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1059 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2022 21:06:00 |
5. |
Burianová Sofie |
17.08.2011 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
638 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2022 13:10:54 |
6. |
Klačková Denisa |
13.10.2012 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
381 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2022 19:40:46 |
7. |
Hendrychová Sára |
13.01.2011 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
780 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.07.2022 13:15:11 |
8. |
Charitonidu Nela |
12.10.2010 |
TK Hlučín |
387 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2022 19:49:42 |
9. |
Hampel Klára |
03.05.2012 |
TK Sparta Praha |
525 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.07.2022 13:46:25 |
|