Název: |
Czech Tennis Academy Head tour |
Datum: |
26.-28.07. |
Pořadatel: |
CTA Rudná (C - 300) |
Místo konání: |
Rudná u Prahy |
Kódové číslo: |
816136 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Čermák Pavel |
Hořelické náměstí 1130 | |
252 19 Rudná u Prahy | |
Tel. (1): |
777967597 |
E-mail: |
pavel@tenisrudna.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | 145 |
12 |
24.07.2022 08:59:16 |
||
2. |
Jámborová Ema | 28.09.2010 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 168 |
12 |
24.07.2022 17:47:17 |
||
3. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | 205 |
9 |
25.07.2022 11:53:01 |
||
4. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | 233 |
9 |
25.07.2022 09:31:00 |
||
5. |
Komárková Adéla | 21.04.2011 | TK Slavia Plzeň | 250 |
9 |
25.07.2022 09:56:53 |
||
6. |
Jusková Anita | 16.10.2012 | Sokol Čimice | 260 |
9 |
25.07.2022 11:23:57 |
||
7. |
Davis Nina | 16.12.2011 | SK Aritma Praha | 291 |
6 |
14.07.2022 14:04:25 |
||
8. |
Jezberová Emma | 11.02.2012 | TK Slavia Plzeň | 464 |
4 |
24.07.2022 17:49:28 |
||
9. |
Janoušková Karolína | 19.06.2012 | LTC Houštka | 638 |
4 |
05.04.2022 09:28:06 |
||
10. |
Nasirli Banu | 15.01.2011 | TK Sparta Praha | 840 |
3 |
25.07.2022 11:01:19 |
||
11. |
Slavíčková Sabina | 21.06.2010 | SPORT EDEN Beroun | 1059 |
1 |
12.06.2022 14:08:54 |
||
12. |
Boudová Johana | 29.10.2011 | SK Aritma Praha | 1059 |
1 |
12.07.2022 18:48:09 |
||
13. |
Pávková Marie | 24.08.2012 | LTC Český Krumlov | 1059 |
1 |
24.07.2022 08:51:50 |
||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | 588 |
4 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2022 15:18:54 |
|
2. |
Dudlová Denisa | 29.03.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 321 |
6 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2022 14:44:00 |
|
3. |
Francová Nela | 24.10.2012 | TK PTA Kolín | 1059 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2022 22:53:41 |
|
4. |
Yaronova Neta | 05.11.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | 501 |
4 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2022 06:39:15 |
|
5. |
Maturová Sonia | 18.11.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 301 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2022 23:09:56 |
|
6. |
Vaníčková Eliška | 08.12.2011 | TJ Sokol Vysočany | 1059 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2022 10:55:09 |