Název: |
PŘEBOR ČOS - VYSOČANSKÝ POHÁR C |
Datum: |
01.-03.07. |
Pořadatel: |
TJ Sokol Vysočany (C - 300) |
Kódové číslo: |
816045 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 19:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vejšický Aleš |
Novoškolská 696 | |
190 00 Praha 9 | |
Tel. (1): |
602263537 |
Tel. (2): |
724313814 |
E-mail: |
tsmvysocany@seznam.cz |
Internet: |
TENISVYSOCANY |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sirotková Julie | 06.06.2009 | TJ Sokol Vysočany | 230 |
12 |
29.06.2021 00:20:49 |
||
2. |
Vávrová Lucie | 07.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 273 |
9 |
29.06.2021 00:20:18 |
||
3. |
Van der Zwan Demi | 11.05.2009 | TJ Sokol Vysočany | 288 |
9 |
29.06.2021 20:07:29 |
||
4. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | 296 |
9 |
21.06.2021 10:55:30 |
||
5. |
Martincová Denisa | 04.09.2009 | TJ Sokol Vysočany | 308 |
9 |
15.05.2021 14:33:21 |
||
6. |
Doleželová Alžběta | 02.03.2010 | Lokomotiva Zdice | 368 |
6 |
17.05.2021 21:18:22 |
||
7. |
Kobzová Anna | 29.09.2010 | Sokol Čimice | 438 |
6 |
23.05.2021 20:51:43 |
||
8. |
Hollandrová Aneta | 25.01.2009 | TJ Spoje Praha | 504 |
4 |
29.06.2021 11:36:56 |
||
9. |
Zemanová Kateřina | 05.03.2009 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 548 |
4 |
29.06.2021 15:05:25 |
||
10. |
NIKIŤUK NIKOL | 19.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 562 |
4 |
29.06.2021 20:07:10 |
||
11. |
Tůmová Dora | 18.04.2009 | Tsport Votice o.s. | 749 |
4 |
26.06.2021 14:28:18 |
||
12. |
Bohatová Silvie | 22.05.2010 | TJ Sokol Vysočany | 760 |
4 |
15.03.2021 20:15:28 |
||
13. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:16:22 |
||
14. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:30:27 |
||
15. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:33:46 |
||
16. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:40:02 |
||
17. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
23.03.2021 22:22:12 |
||
18. |
Ulihrachová Ella | 07.06.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
07.05.2021 17:46:39 |
||
19. |
Vaníčková Eliška | 08.12.2011 | TJ Sokol Vysočany | 1098 |
1 |
01.06.2021 08:57:48 |
||
20. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | 1098 |
1 |
02.06.2021 23:44:51 |
||
21. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | 1098 |
1 |
16.06.2021 17:33:11 |
||
22. |
Dunová Andrea | 03.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | 1098 |
1 |
25.06.2021 19:28:54 |
||
23. |
Majerníková Mia | 31.08.2011 | TK Praga-Vysočany | 1098 |
1 |
25.06.2021 19:29:28 |
||
24. |
Ilčenko Maria Rose | 13.11.2011 | TJ Sokol Vysočany | 1098 |
1 |
29.06.2021 21:00:09 |
||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.05.2021 12:18:56 |
|
2. |
Štochlová Karolína Berta | 17.01.2009 | TK Neridé | 410 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2021 14:50:50 |
|
3. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2021 19:51:20 |
|
4. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.06.2021 07:05:07 |
|
5. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 20:08:06 |
|
6. |
Bidzilia Sofie | 17.06.2009 | TK Čelákovice | 259 |
9 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 21:54:40 |
|
7. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2021 21:21:10 |
|
8. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | 460 |
6 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2021 14:55:55 |
|
9. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2021 09:51:11 |
|
10. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2021 20:30:06 |
|
11. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | 330 |
9 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2021 08:09:03 |
|
12. |
Cidlinová Adina | 06.10.2011 | TJ Spoje Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2021 09:40:47 |
|
13. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2021 11:43:53 |
|
14. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 25.06.2021 12:00:19 |