Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 08.-10.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Přikrylová Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Posládková Emma | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Lukášová Bára | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Dvořačková Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Gebauerová Agáta | | | | | | |
| | | | | | |
Dufková Viktorie | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hlistová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Hybnerová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pěnčíková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Pohanková Adina | | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kostková Adéla | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrazdílková Eliška | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 3:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kubátová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rutarová Julie | | | | | | |
| | | | | | |
Skácelová Natálie Jana | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Skácelíková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Hladká Klára | | | 1:6, 7:6 (5), 7:5 | | | |
| | | | | | |
Flaksová Helena | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šuláková Bára | | | | | | |
| | | | | | |
Hönschová Josefína | | | | | | 4:6, 6:0, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Minarovičová Linda | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sedláčková Sára | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Ciencialová Amálie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Macura Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Janoviaková Renata | | | | 6:1, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pešatová Olivie | | | | | | |
| | | | | | |
Pituchová Vendula | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Holmanová Karolína | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jahnová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Pulcerová Klaudie | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burianová Sofie | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Dostálová Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Michalcová Liliana | | | | | | |
| | | | | | |
Koukolová Tereza | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Charitonidu Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Losková Marie | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Konderlová Karolína | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Smékalová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 10.1
8:30-finále dvouhry, NB - 10:30 finále čtyřhry
|
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Přikrylová Kristýna | 27 | 45 | Smékalová Barbora | 35 | 35 | Jahnová Aneta | 38 | 30 | Pohanková Adina | 59 | 25 | Hönschová Josefína | 66 | 20 | Šuláková Bára | 68 | 20 | Pěnčíková Tereza | 84 | 15 | Pulcerová Klaudie | 86 | 15 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 205 |
Kódové číslo akce: 802970 |
|
|