Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
08.-10.01. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 400) |
Místo konání: |
TK Česká Třebová |
Kódové číslo: |
806920 |
Dvorců + povrch: |
3 greenset |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rybka Jaroslav |
Nerudova 333 | |
56002 Česká Třebová | |
Tel. (1): |
777125232 |
E-mail: |
tenisct@tenisct.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | 55 |
25 |
žebříček | 05.11.2021 18:07:33 |
|
2. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 76 |
20 |
žebříček | 02.11.2021 13:38:35 |
|
3. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | 98 |
15 |
žebříček | 07.11.2021 20:56:55 |
|
4. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | 116 |
12 |
žebříček | 02.11.2021 20:22:13 |
|
5. |
Kotová Sofie | 29.07.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 119 |
12 |
žebříček | 01.11.2021 11:45:35 |
|
6. |
Koutníková Bára | 22.08.2011 | Tenisový klub Eden HK | 144 |
12 |
žebříček | 17.11.2021 20:31:07 |
|
7. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 155 |
12 |
žebříček | 01.11.2021 07:40:20 |
|
8. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 160 |
12 |
žebříček | 01.11.2021 05:51:35 |
|
9. |
Mudrochová Laura | 19.08.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | 192 |
9 |
01.11.2021 19:04:13 |
||
10. |
Kašprišin Beata | 02.09.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | 208 |
9 |
volná karta VčOTS | 01.11.2021 13:39:05 |
|
11. |
Goláňová Leona | 02.01.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 217 |
9 |
kvalifikace | 26.11.2021 18:41:44 |
|
12. |
Vítová Andrea | 27.04.2010 | Lokomotiva Trutnov | 253 |
9 |
07.12.2021 21:34:52 |
||
13. |
Říhová Jitka | 14.10.2010 | LTC Pardubice | 259 |
9 |
kvalifikace | 13.11.2021 06:58:13 |
|
14. |
Hrabálková Lucie | 26.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | 284 |
6 |
kvalifikace | 02.11.2021 11:28:42 |
|
15. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | 285 |
6 |
kvalifikace | 23.11.2021 06:14:22 |
|
16. |
Červenková Nikita | 25.04.2010 | Tenisový klub Eden HK | 314 |
6 |
02.11.2021 21:04:27 |
||
17. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | 357 |
6 |
kvalifikace | 01.11.2021 07:38:50 |
|
18. |
Svědíková Alexandra | 04.09.2011 | LTC Pardubice | 365 |
6 |
kvalifikace | 01.11.2021 06:54:18 |
|
19. |
Jaškova Tereza | 25.03.2010 | TC SANITINO Litomyšl, z.s. | 398 |
6 |
30.11.2021 20:17:32 |
||
20. |
Krejčová Kateřina | 27.02.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | 464 |
4 |
kvalifikace | 03.11.2021 11:23:06 |
|
21. |
Ročínová Viktorie | 23.03.2011 | Tenisový klub Eden HK | 480 |
4 |
08.11.2021 16:42:49 |
||
22. |
Lučanová Anežka | 15.07.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | 489 |
4 |
kvalifikace | 02.11.2021 12:15:05 |
|
23. |
Jandíková Eva | 19.06.2010 | TO SK Žamberk | 577 |
4 |
20.12.2021 13:30:19 |
||
24. |
Sýkorová Kateřina | 12.01.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | 577 |
4 |
02.01.2022 09:44:45 |
||
25. |
Štěpánková Linda | 14.05.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | 643 |
3 |
volná karta pořadatele | 02.11.2021 20:40:53 |
|
26. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | 915 |
1 |
kvalifikace | 01.11.2021 00:16:14 |
|
27. |
Tmějová Nela | 16.04.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 915 |
1 |
kvalifikace | 01.11.2021 04:38:28 |
|
28. |
Klimešova Monika | 27.01.2012 | TC Dvůr Králové, z.s. | 915 |
1 |
kvalifikace | 01.11.2021 07:06:16 |
|
29. |
Pochobradská Alice | 12.07.2012 | TO TJ Tesla Pardubice | 915 |
1 |
kvalifikace | 01.11.2021 07:57:43 |
|
30. |
Říhová Tereza | 25.09.2012 | TO TJ Tesla Pardubice | 915 |
1 |
kvalifikace | 01.11.2021 14:37:23 |
|
31. |
Halamová Lucie | 12.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 915 |
1 |
volná karta pořadatele | 02.01.2022 09:45:12 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 164 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.11.2021 22:56:42 |
|
2. |
Jersáková Julie | 20.02.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 915 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2021 21:04:40 |
|
3. |
Dostálová Nela | 14.08.2012 | TK Hlinsko | 915 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.12.2021 21:49:33 |
|
4. |
Gottvaldová Anna | 26.02.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 448 |
4 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2022 10:08:43 |
|
5. |
Dudlová Denisa | 29.03.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 915 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2022 10:10:41 |
|
6. |
Dušková Sofie | 20.09.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 915 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 02.01.2022 12:00:03 |
|
7. |
Kánská Alžběta | 08.04.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 443 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 02.01.2022 19:24:25 |
|
8. |
Gralton Francesca | 13.08.2011 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 915 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2022 11:10:57 |
|
9. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | 393 |
6 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2022 11:31:16 |
|
10. |
Trojtlerová Zita | 12.06.2011 | TO TJ Svitavy | 915 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2022 20:35:30 |
|
11. |
Vondráčková Tereza | 23.03.2012 | TC Dvůr Králové, z.s. | 915 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2022 09:47:16 |