Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
716920 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nápravník Roman |
: |
17. listopadu 485 |
: |
54401 Dvůr Králové n.L |
Tel. (1): |
604 555 064 |
E-mail: |
sport.tcdk@gmail.com |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE V PÁTEK 11.6.2021 NA TEL.: 604 555 064 DO 18 HOD., IDEÁLNĚ VŠAK V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH 8-12 HOD.
V 18 30 HOD. BUDE PROVEDENO V KLUBOVNĚ TCDK LOSOVÁNÍ, ROZPIS ZÁPASŮ BUDE ZVEŘEJNĚN NA CZTENIS DO 19 30 HOD.
ZAČÁTEK ZÁPASŮ V SOBOTU V 8 45 HOD., ROZEHRA MOŽNÁ OD 7 45 - 8 30 HOD. NA KURTECH ČÍSLO 1-7.
PŘEDPOKLÁDANÝ PLÁN TURNAJE:
SOBOTA 12.6.2021 DVOUHRA DO ČTVRTFINÁLE, ČTYŘHRA DO SEMIFINÁLE.
NEDĚLE 13.6.2021 DVOUHRA DO SEMIFINÁLE, ČTYŘHRA SEMIFINÁLE + FINÁLE.
PONDĚLÍ 14.6.2021 SEMIFINÁLE + FINÁLE DVOUHRY.
HRÁČI, KTEŘÍ PROHRAJÍ V SEMIFINÁLE DVOUHRY BUDOU HRÁT ZÁPAS O 3. MÍSTO VZHLEDEM KE KVÓTĚ POSTUPUJÍCÍCH HRÁČŮ NA MČR JEDNOTLIVCŮ PRO VÝCHODOČESKOU OBLAST!!
PLÁN TURNAJE SE MŮŽE ZMĚNIT DLE VÝVOJE POČASÍ NEBO VÝSLEDKŮ TURNAJE.
DVOUHRA MÍSTO TŘETÍHO SETU SE HRAJE SUPERTIEBREAK A ČTYŘHRA PRAVIDLO NO-AD A TŘETÍ SET SUPERTIEBREAK.
PROSÍM VŠECHNY HRÁČE, ABY PŘI OSOBNÍ PREZENTACI PŘED ZÁPASEM DOLOŽILI "ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE" O ABSOLVOVÁNÍ NEGATIVNÍHO TESTU NA COVID-19 ZA POSLEDNÍCH 72 HOD. DLE DOKUMENTU VÝCHODOČESKÉHO OBLASTNÍHO TENISOVÉHO SVAZU. DĚKUJEME.
OBČERSTVENÍ PO CELOU DOBU TURNAJE ZAJIŠTĚNO!
V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
64 |
30 |
|
volná karta |
18.05.2021 11:59:47 |
2. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
74 |
30 |
|
volná karta |
14.05.2021 14:48:19 |
3. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
94 |
25 |
|
volná karta |
14.05.2021 23:31:04 |
4. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
101 |
25 |
|
volná karta |
17.05.2021 14:18:42 |
5. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
110 |
25 |
|
volná karta |
16.05.2021 16:25:35 |
6. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
122 |
20 |
|
volná karta |
14.05.2021 14:12:02 |
7. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
124 |
20 |
|
volná karta |
17.05.2021 14:49:09 |
8. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
124 |
20 |
|
volná karta |
27.05.2021 11:58:13 |
9. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
145 |
20 |
|
volná karta |
17.05.2021 21:12:32 |
10. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
149 |
20 |
|
volná karta |
14.05.2021 11:32:32 |
11. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
149 |
20 |
|
volná karta |
14.05.2021 22:47:12 |
12. |
Šmejc Dominik |
20.06.2009 |
LTC Pardubice |
194 |
15 |
|
volná karta |
22.05.2021 19:08:47 |
13. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
269 |
12 |
|
volná karta |
14.05.2021 13:21:23 |
14. |
Lovas Vít |
06.05.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
276 |
12 |
|
volná karta |
18.05.2021 12:17:09 |
15. |
Mynář Karel |
11.12.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
340 |
9 |
|
volná karta |
06.06.2021 21:22:15 |
16. |
Jahelka Štěpán |
02.09.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
360 |
9 |
|
volná karta |
01.06.2021 08:51:28 |
17. |
Pala Matyáš |
28.06.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
392 |
9 |
|
volná karta |
14.05.2021 11:33:41 |
18. |
Kovárník Vojtěch |
10.06.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
422 |
9 |
|
volná karta |
01.06.2021 21:02:31 |
19. |
Novotný Jakub |
27.09.2010 |
LTC Pardubice |
452 |
9 |
|
volná karta |
01.06.2021 10:35:26 |
20. |
Špelda David |
08.02.2009 |
TJ Červený Kostelec |
486 |
9 |
|
volná karta |
31.05.2021 06:50:18 |
21. |
Martinec Tomáš |
10.08.2010 |
Lokomotiva Trutnov |
515 |
9 |
|
volná karta |
10.06.2021 16:25:08 |
22. |
Pelz Dominik |
16.10.2010 |
TO TJ Svitavy |
570 |
6 |
|
volná karta |
03.06.2021 16:38:09 |
23. |
Krejčíř Pavel |
30.09.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
699 |
6 |
|
volná karta |
01.06.2021 08:52:18 |
24. |
Hrubeš Jakub |
20.09.2010 |
LTC Pardubice |
1050 |
4 |
|
volná karta |
06.06.2021 09:04:32 |
25. |
Gerišer David |
25.02.2011 |
TO TJ Svitavy |
1687 |
1 |
|
volná karta |
14.05.2021 11:48:49 |
26. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
14.05.2021 13:37:59 |
27. |
Nosek Adam |
02.04.2011 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1687 |
1 |
|
volná karta |
14.05.2021 15:57:03 |
28. |
Havlásek Vojtěch |
29.11.2011 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
14.05.2021 18:32:39 |
29. |
Šmejc Jakub |
22.03.2011 |
TK Holice |
1687 |
1 |
|
volná karta |
22.05.2021 19:07:46 |
30. |
Drášil Filip |
09.11.2011 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1687 |
1 |
|
volná karta |
08.06.2021 10:16:10 |
31. |
Filip Mathias |
10.03.2011 |
LTC Pardubice |
1687 |
1 |
|
volná karta |
09.06.2021 16:09:09 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
43 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2021 08:36:20 |
2. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
37 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2021 11:42:21 |
3. |
Pilný Matouš |
18.01.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2021 20:45:45 |
4. |
Klimeš Kristián |
21.11.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2021 11:40:06 |
5. |
Knoll Sebastian |
22.10.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1687 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
07.06.2021 21:15:25 |
6. |
Mašín Šimon |
02.02.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1137 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
09.06.2021 12:09:46 |
7. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
63 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 22:59:59 |
|