Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 21.-23.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Homola Matyáš (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Volšička Vojtěch | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kolesár Jaroslav | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jan | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jougl Matyáš | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nenadál Richard | | | | 5:7, 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Babovák Daniel | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klement Matyáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Poddaný Patrik (5) | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jedlička David (4) | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dušek Lukáš | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zýka Nicolas | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Druzescu Theo | | 6:1, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krinwald Adam | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pavlík David | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šebek Šimon | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Jonáš (8) | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | | |
Bělohlávek Petr (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Plecitý Vít | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Obyt Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mašek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
Plecháč Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | | |
Kočí Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Raška Albert Simon | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Hugo (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
Trojan Max (7) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Havlík Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jurčák Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Boček Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
Doležal Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Soukup Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Jurčák Martin | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Tarič Tobiáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bílek Dominik (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry v pondělí 9:30 hod. Adresa areálu ul. Sokolská 894. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 20.05.2022 18:14:27 |
Změny v hracím plánu: | Pozice 54: cizinec 1 (00.00.0000) ---> Jurčák Matyáš (03.02.2010) | | Důvod: měl penalizaci? | Pozice 61: cizinec 2 (00.00.0000) ---> Jurčák Martin (03.02.2010) | | Důvod: měl penalizaci ? |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Homola Matyáš | 75 | 20 | Bílek Dominik | 78 | 20 | Hovorka Hugo | 118 | 15 | Jedlička David | 135 | 15 | Poddaný Patrik | 162 | 15 | Bělohlávek Petr | 168 | 15 | Trojan Max | 169 | 12 | Dvořák Jonáš | 172 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 124 |
Kódové číslo akce: 712830 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Jurčák Matyáš | 03.02.2010 | Tenis club Úvaly | Jurčák Martin | 03.02.2010 | Tenis Cibulka |
|