Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
22.-24.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
Dobříš
Kódové číslo:
716830
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Háva Filip
Viničná 201
252 29 Dobřichovice
Tel. (1):
702399674
E-mail:
f.h.tkdobrichovice@email.cz

Poznámka pořadatele:

Přebor je kvalifikací na MČR v Liberci 6. - 11. 7. 2021. Postupují oba finalisté dvouhry. Pokud mezi nimi bude hráč, který postoupí přímo dle CŽ, přechází volné místo na žebříčkově lepšího z obou semifinalistů. Jde o pilotní projekt StčTS po koronavirových restrikcích.

Všechny soutěže, se hrají vyřazovacím způsobem na jednu porážku, všechny zápasy na dvě vítězné sady ze tří, systémem tie-break při stavu 6:6. Všechny dvouhry se hrají systémem, na místo třetí sady SUPER TIE BREAK do 10 –ti bodů. V soutěžích mládeže (mladší a starší žactvo, dorost) se hraje systémem „NO LET“ (při teči podání o síť se pokračuje ve hře, podání se neopakuje)


Pořadatel je povinen připravit časový program tak, aby v areálu nebylo současně více jak 30 hráčů. Všichni účastníci musí dodržovat platná hygienicko-epidemiologická ustanovení vlády ČR, ministerstva zdravotnictví a Národní sportovní agentury.

Prezence telefonicky pouze formou SMS v pátek 21. 5.2021 v čase od 16:00 do 18:00 na čísle 702 875 804 (Filip Háva). Dohlášení na přebor, do naplnění kapacity 48 hráčů, je možné pouze na email: f.h.tkdobrichovice@email.cz. Hráči budou zapisování v pořadí v jakém dorazí emaily.

Rozlosování proběhne v 19:00 v klubovně areálu Tenis Dobříš. Časový pořad bude zveřejněn v pátek ve 20:00. Zahájení hry v sobotu od 9:30. Adresa dvorců: Tenis Dobříš, V lipkách 1754, 263 01 Dobříš. Turnajové vklady se snižují na 200 Kč za hráče, 150 Kč za každého hráče doplatí pořadatelům StčTS. Medaile budou semifinalistům vyrobeny a předány dodatečně.
Leoš Fiala, předseda StčTS, 17. 5. 2021, 15:00

PROGRAM OBLASTNÍCH PŘEBORŮ MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2021

SOBOTA 22.5.2021
9H30MIN PŘEDKOLO DVOUHRY ML. ŽÁKŮ HORNÍ POLOVINA PAVOUKA
11H PŘEDKOLO DVOUHRY ML. ŽÁKŮ DOLNÍ POLOVINA PAVOUKA
12H30MIN 1.KOLO DVOUHRY ML. ŽÁKŮ HORNÍ POLOVINA PAVOUKA
14H 1.KOLO DVOUHRY ML. ŽÁKŮ DOLNÍ POLOVINA PAVOUKA

NEDĚLE 23.5.2021
9H OSMIFINÁLE DVOUHRY ML. ŽÁKŮ
14H ČTVRTFINÁLE DVOUHRY ML. ŽÁKŮ

PONDĚLÍ 24.5.2021
9H SEMIFINÁLE DVOUHRY ML. ŽÁKŮ
12H FINÁLE DVOUHRY ML. ŽÁKŮ
Takto stanovený program může být v průběhu turnaje upraven v závislosti na počasí atd.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
9
60
 
PREZENTOVÁN
15.05.2021 16:11:53
2.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
58
35
 
PREZENTOVÁN
19.05.2021 20:25:06
3.
Šára Dominik 06.01.2009 Wilson tenis centrum z.s.
85
25
 
PREZENTOVÁN
08.05.2021 16:26:21
4.
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé
134
20
 
PREZENTOVÁN
10.05.2021 11:18:31
5.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
181
15
 
PREZENTOVÁN
08.05.2021 09:40:21
6.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
201
15
 
PREZENTOVÁN
11.05.2021 21:35:37
7.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
204
15
 
PREZENTOVÁN
10.05.2021 11:33:48
8.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
218
15
 
PREZENTOVÁN
11.05.2021 06:18:17
9.
Skřivánek Max 29.08.2009 Tenis Dobříš
240
12
 
PREZENTOVÁN
19.05.2021 12:37:09
10.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
255
12
 
PREZENTOVÁN
26.04.2021 21:59:46
11.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
262
12
 
PREZENTOVÁN
10.05.2021 10:35:38
12.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
293
12
 
PREZENTOVÁN
18.05.2021 20:17:39
13.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
303
12
 
PREZENTOVÁN
11.05.2021 15:05:38
14.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
314
12
 
PREZENTOVÁN
18.05.2021 20:18:05
15.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
322
12
 
PREZENTOVÁN
26.04.2021 21:42:16
16.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
335
9
 
PREZENTOVÁN
10.05.2021 17:46:44
17.
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod
356
9
 
PREZENTOVÁN
04.05.2021 19:20:23
18.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s.
361
9
 
PREZENTOVÁN
08.05.2021 18:37:49
19.
Bláha Karel 22.07.2009 TK Oáza Říčany
361
9
 
PREZENTOVÁN
16.05.2021 10:59:03
20.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
364
9
 
PREZENTOVÁN
13.04.2021 18:47:12
21.
Petráček Petr 25.05.2009 I. ČLTPK Čerčany
367
9
 
PREZENTOVÁN
19.05.2021 20:27:06
22.
Volšička Vojtěch 21.10.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
389
9
 
PREZENTOVÁN
04.05.2021 15:14:52
23.
Janda Jan 18.08.2010 Sportclub Řevnice, z.s.
408
9
 
PREZENTOVÁN
17.05.2021 20:09:12
24.
Pokorný Jan 05.05.2010 Lokomotiva Zdice
445
9
 
PREZENTOVÁN
17.05.2021 10:55:20
25.
Šupáček Čeněk 01.05.2009 Sportclub Řevnice, z.s.
455
9
 
PREZENTOVÁN
20.05.2021 11:13:46
26.
Schick Jan 21.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
513
9
 
PREZENTOVÁN
17.05.2021 15:06:15
27.
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany
513
9
 
PREZENTOVÁN
19.05.2021 20:27:17
28.
Plecháč Šimon 01.11.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
529
6
 
 
26.04.2021 12:41:44
29.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice
536
6
 
PREZENTOVÁN
17.05.2021 20:08:30
30.
Hanzalius Tobias 03.09.2010 Wilson tenis centrum z.s.
573
6
 
PREZENTOVÁN
17.05.2021 20:09:33
31.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun
678
6
 
PREZENTOVÁN
08.04.2021 13:55:31
32.
Dlouhý Martin 07.12.2009 TK Radošovice
712
6
 
PREZENTOVÁN
11.05.2021 21:23:39
33.
Žahour Jindřich 08.12.2009 LTC Houštka
733
6
 
PREZENTOVÁN
18.05.2021 10:14:00
34.
Dušák Matěj 16.06.2009 LTC Houštka
811
4
 
PREZENTOVÁN
11.05.2021 22:54:47
35.
Jurčák Martin 03.02.2010 Tenis club Úvaly
885
4
 
PREZENTOVÁN
16.04.2021 20:33:20
36.
Pučelík Adam 11.12.2009 LTC Houštka
1328
3
 
 
28.04.2021 20:26:19
37.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.
1687
1
 
PREZENTOVÁN
15.03.2021 07:49:06
38.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s.
1687
1
 
PREZENTOVÁN
15.03.2021 08:35:18
39.
Jougl Matyáš 21.04.2011 Slavoj Český Brod
1687
1
 
PREZENTOVÁN
16.03.2021 08:42:23
40.
Dvořák Jonáš 09.05.2011 Slavoj Český Brod
1687
1
 
PREZENTOVÁN
16.03.2021 10:56:21
41.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly
1687
1
 
PREZENTOVÁN
20.03.2021 20:35:01
42.
Nováček Bořivoj 12.06.2011 LTC Houštka
1687
1
 
PREZENTOVÁN
11.04.2021 20:12:50
43.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice
1687
1
 
 
15.04.2021 09:08:44
44.
Kolesár Jaroslav 04.04.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1687
1
 
PREZENTOVÁN
18.04.2021 14:21:34
45.
Bartoň Aleš 04.07.2011 TK Čelákovice
1687
1
 
 
02.05.2021 20:52:57
46.
Soukup Marek 20.11.2011 TK Čelákovice
1687
1
 
PREZENTOVÁN
08.05.2021 07:35:16
47.
Dušek Lukáš 30.10.2011 TK Neridé
1687
1
 
PREZENTOVÁN
14.05.2021 18:35:38
48.
Stejskal František 08.11.2009 I. ČLTPK Čerčany
1687
1
 
PREZENTOVÁN
19.05.2021 20:25:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Souček Petr 21.10.2011 Tenis Dobříš
1687
1
 
 
21.05.2021 16:30:14

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
557
6
 
odhlášeno hráčem
19.05.2021 07:26:18
2.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice
1687
1
 
odhlášeno hráčem
19.05.2021 21:30:12
3.
Jurčák Matyáš 03.02.2010 Tenis club Úvaly
825
4
 
odhlášeno hráčem
20.05.2021 21:10:02