Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
19.-23.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
716800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: kvalifikace zrušena pro malý počet přihlášených účastníků!!!!!!!! Účast zajištěna pro všechny přihlášené!!!!!!!! (do maximálního počtu 64 hráčů)
Prezence do hlavní soutěže v pátek 19.5. mezi 12.00 - 17.00 na čísle 731690941 (jméno, příjmení, datum narození a klub). Losování proběhne po 18h a rozpis na sobotu bude na webu do 20.00
vrchní rozhodčí a zdravotník-Pavel Křivánek zahájení hry, hlavní soutěž v sobotu 20.5. v 9:00. Nominace na MČR z Přeboru Prahy. Kvóta pro PTS- 7 míst (4 dle výsledků přeboru+3 vk PTS)
Postupují semifinalisté. V případě, že se v semifinále umístí hráč (ka), který má zaručenu přímou účast v MČR (do 10.místa rCŽ), přechází jeho postupové místo do dalších kol (čtvrtfinále atd.) s přihlédnutím k CŽ. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
13 |
60 |
|
|
06.05.2023 19:40:38 |
2. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
17 |
45 |
|
|
10.05.2023 12:01:47 |
3. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
25 |
45 |
|
|
05.05.2023 14:28:59 |
4. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
27 |
35 |
|
|
26.04.2023 14:58:55 |
5. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
34 |
35 |
|
|
07.05.2023 19:10:46 |
6. |
Nováček Bořivoj |
12.06.2011 |
I.ČLTK Praha |
44 |
30 |
|
|
17.04.2023 20:18:13 |
7. |
Kynčl Jakub |
01.10.2013 |
TK Sparta Praha |
48 |
30 |
|
|
19.04.2023 10:44:00 |
8. |
Weigert Matyáš |
12.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
51 |
30 |
|
|
23.04.2023 10:55:23 |
9. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
56 |
30 |
|
|
29.04.2023 11:18:19 |
10. |
Martinovský Tobiáš |
23.02.2011 |
I.ČLTK Praha |
57 |
25 |
|
|
03.05.2023 12:01:01 |
11. |
Ječmínek Ondřej |
18.01.2012 |
LTC Modřany 2005 |
64 |
25 |
|
|
25.04.2023 23:30:50 |
12. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
65 |
25 |
|
|
26.04.2023 20:47:03 |
13. |
Zikmund Adam |
29.01.2013 |
TK Sparta Praha |
67 |
25 |
|
|
05.04.2023 14:19:18 |
14. |
Mrazek Richard |
18.06.2012 |
TK Sparta Praha |
86 |
20 |
|
|
24.04.2023 23:01:55 |
15. |
Hampl Viktor |
04.10.2011 |
TK Sparta Praha |
88 |
20 |
|
|
24.04.2023 23:22:35 |
16. |
Kodeš Jan |
08.05.2011 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
04.05.2023 08:05:21 |
17. |
Toman Bruno |
01.08.2013 |
TK Sparta Praha |
96 |
20 |
|
|
04.04.2023 23:36:43 |
18. |
Sladkovský Vavřinec |
28.10.2012 |
TK Sparta Praha |
105 |
20 |
|
|
05.04.2023 14:41:46 |
19. |
Tichy Jan |
06.06.2011 |
TK Sport Kolovraty |
114 |
15 |
|
|
20.04.2023 22:34:41 |
20. |
Kouba Adam |
09.07.2012 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
121 |
15 |
|
|
05.05.2023 21:14:25 |
21. |
Bervid William |
23.05.2012 |
I.ČLTK Praha |
127 |
15 |
|
|
29.04.2023 13:11:55 |
22. |
Šenkyřík Ivo |
25.10.2013 |
I.ČLTK Praha |
133 |
15 |
|
|
14.04.2023 19:07:11 |
23. |
Dvořák Jan |
16.10.2013 |
TK Sparta Praha |
145 |
15 |
|
|
05.04.2023 19:59:40 |
24. |
Roček Vilém |
04.11.2013 |
LTC Modřany 2005 |
150 |
15 |
|
|
14.04.2023 19:21:43 |
25. |
Pěchovič Rafael |
10.10.2012 |
TK Olymp Praha |
165 |
15 |
|
|
05.04.2023 11:40:26 |
26. |
Doležal Sebastian |
22.08.2011 |
LTC Modřany 2005 |
166 |
15 |
|
|
29.04.2023 11:38:57 |
27. |
Raev David |
02.08.2011 |
I.ČLTK Praha |
167 |
15 |
|
|
25.04.2023 21:45:06 |
28. |
Guerra Feijó Tomáš |
06.02.2011 |
SK Aritma Praha |
182 |
12 |
|
|
12.04.2023 19:28:11 |
29. |
Plecitý Vilém |
25.03.2013 |
I.ČLTK Praha |
198 |
12 |
|
|
16.04.2023 17:29:53 |
30. |
Rabas Jáchym |
25.10.2012 |
SK Aritma Praha |
212 |
12 |
|
|
05.04.2023 06:37:08 |
31. |
Pribiš Vincent |
13.04.2012 |
SK Aritma Praha |
216 |
12 |
|
|
07.04.2023 15:43:54 |
32. |
Urbánek Lukáš |
23.08.2011 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
219 |
12 |
|
|
17.04.2023 19:38:43 |
33. |
Zenkl Petr |
02.01.2012 |
SK Aritma Praha |
247 |
12 |
|
|
12.04.2023 11:21:53 |
34. |
Švarc Teodor |
04.07.2011 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
252 |
12 |
|
|
07.05.2023 20:49:07 |
35. |
Nedoma Nataniel |
08.04.2012 |
CTA Rudná |
273 |
12 |
|
omluven |
12.04.2023 14:13:17 |
36. |
Hoffelner Tomáš |
02.09.2013 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
289 |
9 |
|
|
08.04.2023 07:51:42 |
37. |
Hanzík Maxmilián |
23.11.2013 |
TK Start Praha-Topolka |
299 |
9 |
|
omluven |
08.05.2023 20:34:37 |
38. |
Racek Mikuláš |
13.03.2013 |
I.ČLTK Praha |
312 |
9 |
|
|
05.04.2023 07:04:30 |
39. |
Poláček Jan |
21.05.2013 |
TJ Břevnov |
324 |
9 |
|
|
19.04.2023 20:17:56 |
40. |
Rázga Lukáš |
24.09.2012 |
TJ Solidarita Praha 10 |
360 |
9 |
|
|
04.04.2023 21:00:56 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nejedlý Oskar |
02.06.2011 |
TJ Břevnov |
175 |
12 |
|
přijat do hlavní soutěže |
15.05.2023 12:22:41 |
2. |
Hladký Jan |
24.01.2011 |
TENIS Klánovice |
239 |
12 |
|
přijat do hlavní soutěže |
11.05.2023 14:09:31 |
3. |
Kovář Vilem |
07.11.2012 |
TENIS Klánovice |
268 |
12 |
|
přijat do hlavní soutěže |
17.05.2023 15:58:16 |
4. |
Mrzena Albert |
17.12.2013 |
SK HAMR, z.s. |
363 |
9 |
|
přijat do hlavní soutěže |
05.04.2023 00:28:03 |
5. |
Aujezdský Michal |
15.09.2013 |
SK Aritma Praha |
390 |
9 |
|
přijat do hlavní soutěže |
07.04.2023 18:17:06 |
6. |
Rázga Jakub |
23.05.2011 |
TJ Solidarita Praha 10 |
408 |
9 |
|
přijat do hlavní soutěže |
04.04.2023 20:58:25 |
7. |
Hlista Filip |
25.02.2012 |
TopTennis Xaverov s.r.o. |
446 |
6 |
|
přijat do hlavní soutěže |
02.05.2023 12:51:29 |
8. |
Forrest Alexander Jason |
28.08.2011 |
TC ESO Praha z.s. |
541 |
6 |
|
přijat do hlavní soutěže |
05.04.2023 18:33:09 |
9. |
Kratochvíl Michal |
03.10.2011 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
820 |
4 |
|
přijat do hlavní soutěže |
02.05.2023 16:01:10 |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
2 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2023 08:42:58 |
2. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
13.05.2023 05:41:56 |
3. |
Miketa Matias |
30.03.2013 |
TK Sparta Praha |
273 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
15.05.2023 09:23:44 |
|