Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
22.-25.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
716800 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Lásková Leona |
: |
Za Císařským mlýnem 33 |
: |
171 01 Praha 7 |
Tel. (1): |
776 731 202 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence do kvalifikace je v pátek 21. 05. 2021 mezi 16:00 a 18:00 hodin telefonicky na čísle 776 731 202 vrchní rozhodčí Radka Bobková.
Losování kvalifikace proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání sobotní kvalifikace bude zveřejněn na webu do 20:00 hodin. Ranní program kvalifikace začíná 22. 05. 2021 v 09:00.
V kvalifikaci se hraje rozhodující set SUPERTIEBREAK. Neuplatňuje se pravidlo NO LET ani NO AD.
Rozhodnutím PTS mají v kvalifikaci jistou účast hráči ročníku 2011, bez ohledu na jejich umístění v přihláškové listině.
Lucky loosers - je nutné se přihlásit na ředitelství - LL se losuje z přihlášených, kteří prohráli v posledním kole kvalifikace
Prezence do hlavní soutěže je v sobotu 22. 05. 2021 mezi 15:00 a 17:00 hodin telefonicky na čísle 776 731 202 vrchní rozhodčí Radka Bobková.
Losování hlavní soutěže proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání na neděli bude zveřejněn na webu do 20:00 hodin. Ranní program hl. soutěže začíná v neděli 23.5.2021 v 8:30.
V hlavní soutěži dvouhry se hraje 3. sada. Neuplatňuje se pravidlo NO LET ani NO AD.
Čtyřhry se nehrají.
COVID podmínky:
Hráč + max. 1 doprovod se musí při prezentaci prokázat potvrzením o negativním antigenním testu z oficiálního odběrového místa, které není starší než 72 hodin. SMS, potvrzení ze školy a práce nelze uznat viz odkaz PTS.
Testování je možné na TK Sparta:
v sobotu 8:30-11:30
v neděli 8:00 - 11:00
--------------------------------------------------------------------------------
Ředitel turnaje: Ing. Leona Lásková
Vrchní rozhodčí a zdravotník: Radka Bobková
Drobné občerstvení a pití je možné koupit si v recepci. Restaurace je zavřena. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
40 |
35 |
|
|
11.05.2021 19:48:54 |
2. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
41 |
35 |
|
|
12.05.2021 11:38:41 |
3. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
50 |
35 |
|
|
04.05.2021 23:11:31 |
4. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
52 |
35 |
|
|
12.05.2021 07:21:34 |
5. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
66 |
30 |
|
|
27.04.2021 18:36:06 |
6. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
88 |
25 |
|
|
04.05.2021 16:31:17 |
7. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
90 |
25 |
|
|
03.05.2021 11:24:58 |
8. |
Nič David |
22.03.2009 |
TK Sparta Praha |
90 |
25 |
|
|
17.05.2021 10:38:11 |
9. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
99 |
25 |
|
|
07.05.2021 21:58:06 |
10. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
111 |
20 |
|
|
28.04.2021 21:32:00 |
11. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
116 |
20 |
|
|
01.04.2021 19:02:41 |
12. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
118 |
20 |
|
|
09.05.2021 12:02:38 |
13. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
120 |
20 |
|
|
08.05.2021 17:26:33 |
14. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
148 |
20 |
|
|
02.05.2021 23:30:31 |
15. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
149 |
20 |
|
|
10.05.2021 08:38:51 |
16. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
163 |
15 |
|
|
06.05.2021 13:05:59 |
17. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
167 |
15 |
|
|
08.05.2021 12:23:22 |
18. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
174 |
15 |
|
|
08.05.2021 12:19:17 |
19. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
179 |
15 |
|
|
06.05.2021 19:37:17 |
20. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
203 |
15 |
|
|
09.05.2021 09:34:14 |
21. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
217 |
15 |
|
|
17.04.2021 21:08:11 |
22. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
227 |
12 |
|
|
02.05.2021 19:41:12 |
23. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
228 |
12 |
|
|
11.05.2021 14:25:12 |
24. |
Hora Vilém |
21.12.2009 |
TJ Radlice z.s. |
235 |
12 |
|
|
22.04.2021 08:28:08 |
25. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
245 |
12 |
|
|
11.05.2021 07:27:52 |
26. |
Urbánek Jan |
09.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
247 |
12 |
|
|
09.04.2021 20:27:03 |
27. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
253 |
12 |
|
|
16.04.2021 10:03:27 |
28. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
260 |
12 |
|
volná karta PTS |
14.05.2021 11:50:33 |
29. |
Michel Maxim |
25.07.2010 |
I.ČLTK Praha |
262 |
12 |
|
|
06.05.2021 19:27:08 |
30. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
276 |
12 |
|
|
12.05.2021 08:46:43 |
31. |
Volín Vojtěch |
27.10.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
287 |
12 |
|
|
12.05.2021 07:11:55 |
32. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
297 |
12 |
|
|
11.05.2021 19:12:29 |
33. |
Kocanda Petr |
19.07.2010 |
TJ Spoje Praha |
304 |
12 |
|
|
19.04.2021 14:10:21 |
34. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
314 |
12 |
|
|
02.05.2021 11:46:30 |
35. |
Tichy Tomas |
10.08.2009 |
TK Sport Kolovraty |
327 |
12 |
|
volná karta PTS |
28.04.2021 10:10:51 |
36. |
Soukup Daniel |
18.02.2010 |
TK Sparta Praha |
330 |
12 |
|
volná karta PTS |
06.05.2021 17:40:50 |
37. |
Matějka Ondřej |
13.11.2009 |
TK Start Praha-Topolka |
332 |
12 |
|
|
18.05.2021 10:09:12 |
38. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
14.03.2021 23:18:20 |
39. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
17.03.2021 22:44:41 |
40. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
volná karta |
10.05.2021 09:54:20 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
181 |
15 |
|
|
18.05.2021 11:50:44 |
2. |
Kodada Jan |
23.06.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
282 |
12 |
|
|
19.05.2021 17:11:06 |
3. |
Hrubeš Jan |
05.09.2009 |
Sokol Čimice |
398 |
9 |
|
|
11.05.2021 18:09:28 |
4. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
405 |
9 |
|
|
10.05.2021 10:37:09 |
5. |
Begun Rafael |
20.10.2009 |
TJ Spoje Praha |
480 |
9 |
|
|
03.05.2021 10:07:01 |
6. |
Švec Daniel |
26.01.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
485 |
9 |
|
|
05.05.2021 17:03:21 |
7. |
Stone Lukáš |
28.04.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
509 |
9 |
|
|
11.05.2021 21:54:07 |
8. |
Drul Matvij |
11.02.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
609 |
6 |
|
|
11.05.2021 18:20:24 |
9. |
Válek Maxmilián |
07.05.2009 |
Lokomotiva Praha |
699 |
6 |
|
|
10.05.2021 07:46:12 |
10. |
Cízner Maxim |
10.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
712 |
6 |
|
|
10.05.2021 14:04:29 |
11. |
Bardoděj Tomáš |
21.12.2010 |
Lokomotiva Praha |
1417 |
3 |
|
|
10.05.2021 20:50:41 |
12. |
Klouda David |
21.02.2010 |
TK Start Praha-Topolka |
1417 |
3 |
|
|
14.05.2021 11:48:17 |
13. |
Prokop Jiří |
12.01.2010 |
Lokomotiva Praha |
1562 |
3 |
|
|
10.05.2021 08:23:15 |
14. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1687 |
1 |
|
volná karta |
15.03.2021 17:20:37 |
15. |
Štefaník Antonín |
02.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1687 |
1 |
|
volná karta |
16.03.2021 16:12:04 |
16. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
21.03.2021 13:47:32 |
17. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
22.03.2021 23:38:52 |
18. |
Vlček Štěpán |
01.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
22.03.2021 23:50:34 |
19. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
23.03.2021 10:09:27 |
20. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
04.04.2021 14:27:31 |
21. |
Gardea Adam |
20.10.2009 |
SK Aritma Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
09.04.2021 10:37:26 |
22. |
Urbánek Lukáš |
23.08.2011 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
09.04.2021 20:15:43 |
23. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
25.04.2021 23:37:07 |
24. |
Tichy Jan |
06.06.2011 |
TK Sport Kolovraty |
1687 |
1 |
|
volná karta |
28.04.2021 10:09:25 |
25. |
Kodeš Jan |
08.05.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1687 |
1 |
|
volná karta |
07.05.2021 11:29:49 |
26. |
Švarc Teodor |
04.07.2011 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta |
08.05.2021 10:53:41 |
27. |
Vogel Robin |
05.01.2011 |
TC VŠ Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
09.05.2021 21:01:22 |
28. |
Sirový Šimon |
28.11.2011 |
TJ Solidarita Praha 10 |
1687 |
1 |
|
volná karta |
10.05.2021 07:25:54 |
29. |
Guerra Feijó Tomáš |
06.02.2011 |
SK Aritma Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
14.05.2021 16:33:07 |
30. |
Hanzelín Tobiáš |
28.11.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
17.05.2021 18:07:52 |
31. |
Soukup Jiří |
02.02.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1687 |
1 |
|
volná karta |
17.05.2021 18:08:08 |
32. |
Mrzena Patrik |
09.02.2011 |
Lokomotiva Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta |
18.05.2021 06:59:38 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Bezouška Václav |
14.09.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
733 |
6 |
|
|
20.05.2021 08:58:15 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Bartoň Aleš |
04.07.2011 |
TK Čelákovice |
1687 |
1 |
|
jiná oblast |
03.05.2021 11:15:02 |
2. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2021 15:22:06 |
3. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
208 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2021 15:29:54 |
4. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
175 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2021 20:13:41 |
5. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
77 |
30 |
|
odhlášeno pořadatelem-zranění |
20.05.2021 12:37:33 |
6. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.05.2021 17:13:28 |
|