Název: |
Mistrovství ČR |
Datum: |
04.-09.07. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Kódové číslo: |
716700 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Tomas Trsek |
: |
Fibichova 1377/8 |
: |
460 01 Liberec |
Tel. (1): |
776 763 663 |
Tel. (2): |
776 763 663 |
E-mail: |
info@ltkliberec.cz |
Poznámka pořadatele: Program:
- Prezentace formou SMS v pondělí 16.00 -17:30 pouze na čísle ředitele turnaje 776 763 663 - přijde potvrzení
- prezentace do čtyřhry v úterý do 12.00 - možná i formou SMS
- pondělí : 16.00 - 20.00 možnost rozehry na 4 dvorcích - dle zápisu na nástěnce, rezervace možné telefonicky od pondělí 15.00
- míče : Wilson Premier Tour (blue)
Přesný program turnaje naleznete na webu zde :
https://cztenis.cz/ a http://vistasport.cz/
Časový program dle propozic:
úterý
08:30 - 9:45 možnost rozehry dle zápisu na nástěnce
10:00 1. kolo dvouhry (16)
14:00 1. kolo čtyřhry (8)
středa
08:30 - 9:45 možnost rozehry dle zápisu na nástěnce
10:00 2. kolo dvouhry (16)
14:00 2. kolo čtyřhry (8)
čtvrtek
10:00 3. kolo dvouhry (8)
13:00 čtvrtfinále čtyřhry (4)
pátek
10:00 čtvrtfinále dvouhry (4)
13:00 semifinále čtyřhry (2)
sobota
10:00 semifinále dvouhry (2)
13:00 finále čtyřhry (1)
neděle
10:00 finále dvouhry (1)
Pořadatel má právo změnit harmonogram dle vývoje turnaje (počasí..)
Příjezd podle navigace:
Fibichova 1377/8,Liberec 1
Informace k turnaji p.Trsek 776763663
ubytování :
Hotel u Jezírka
Ceník viz www.hotelujezirka.cz (5o metrů od dvorců)
Clarion Zlatý Lev
https://www.clariongrandhotelzlatylev.com/cs/ |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1 |
60 |
|
CŽ-P |
10.04.2023 06:54:25 |
2. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
2 |
60 |
|
CŽ-P |
10.04.2023 11:24:29 |
3. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
3 |
60 |
|
CŽ -P |
05.06.2023 14:22:51 |
4. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
4 |
60 |
|
CŽ -P |
01.05.2023 11:15:35 |
5. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
8 |
60 |
|
CŽ-P |
06.04.2023 16:31:56 |
6. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
13 |
60 |
|
CŽ-P |
19.06.2023 19:16:34 |
7. |
Šuda Jakub |
03.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
14 |
45 |
|
CŽ-P |
24.05.2023 14:23:56 |
8. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
15 |
45 |
|
CŽ - P |
12.04.2023 17:33:55 |
9. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
16 |
45 |
|
CŽ-P |
24.05.2023 13:23:22 |
10. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
17 |
45 |
|
posl. dle CŽ - P |
31.05.2023 11:17:48 |
11. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
21 |
45 |
|
SM-P |
11.04.2023 08:54:22 |
12. |
Vurm Gustav |
03.02.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
24 |
45 |
|
JM-P |
30.05.2023 11:30:07 |
13. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
25 |
45 |
|
nom Pha-P |
18.05.2023 09:42:01 |
14. |
Jastrábek Vít |
14.06.2011 |
TC Brno. |
26 |
35 |
|
JM-P |
30.06.2023 13:56:47 |
15. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
27 |
35 |
|
nom Pha-P |
29.05.2023 23:37:25 |
16. |
Motal David |
21.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
29 |
35 |
|
JM-P |
23.05.2023 18:45:43 |
17. |
Jakimič Liam |
13.02.2011 |
LTK Liberec |
30 |
35 |
|
nom SČ-P |
03.05.2023 00:41:18 |
18. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
31 |
35 |
|
nom SČ-P |
20.04.2023 12:22:05 |
19. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
32 |
35 |
|
VK pořadatel-P |
29.06.2023 08:03:50 |
20. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
34 |
35 |
|
nom Pha - P |
07.05.2023 19:20:12 |
21. |
Dvořáček David |
02.10.2011 |
ŽLTC Brno |
38 |
35 |
|
JM-P |
30.05.2023 22:35:50 |
22. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
39 |
35 |
|
ZČ-P |
02.06.2023 08:51:07 |
23. |
Nováček Bořivoj |
12.06.2011 |
I.ČLTK Praha |
44 |
30 |
|
nom Pha- P |
19.04.2023 20:33:03 |
24. |
Poddaný Patrik |
07.09.2011 |
TK Neridé |
45 |
30 |
|
volná karta ČTS-P |
15.05.2023 11:37:34 |
25. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
45 |
30 |
|
SM -P |
30.05.2023 08:27:13 |
26. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
47 |
30 |
|
JM-P |
14.05.2023 15:37:53 |
27. |
Kynčl Jakub |
01.10.2013 |
TK Sparta Praha |
48 |
30 |
|
nom. dle CŽ 10 - P |
19.04.2023 10:45:30 |
28. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
50 |
30 |
|
SM-P |
27.05.2023 20:56:08 |
29. |
Weigert Matyáš |
12.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
51 |
30 |
|
nom Pha-P |
31.05.2023 11:53:18 |
30. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
53 |
30 |
|
StČ-P |
02.06.2023 15:20:54 |
31. |
Drábek Jan |
18.12.2011 |
TK Slavia Plzeň |
55 |
30 |
|
ZČ-P |
02.05.2023 10:22:43 |
32. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
56 |
30 |
|
nom Pha-P |
31.05.2023 11:33:45 |
33. |
Martinovský Tobiáš |
23.02.2011 |
I.ČLTK Praha |
57 |
25 |
|
nom Pha - P |
31.05.2023 11:32:57 |
34. |
Sršeň Tomáš |
10.12.2011 |
TK Frýdlant v Čechách |
58 |
25 |
|
nom SČ-P |
08.06.2023 13:54:22 |
35. |
Soukup Marek |
20.11.2011 |
TK Čelákovice |
60 |
25 |
|
StČ-P |
22.05.2023 16:35:51 |
36. |
Ječmínek Ondřej |
18.01.2012 |
LTC Modřany 2005 |
64 |
25 |
|
volná karta ČTS-P |
09.06.2023 17:44:48 |
37. |
Zikmund Adam |
29.01.2013 |
TK Sparta Praha |
67 |
25 |
|
nom. dle CŽ 10-P |
05.04.2023 14:22:50 |
38. |
Kolesár Jaroslav |
04.04.2011 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
70 |
25 |
|
volná karta ČTS-P |
22.05.2023 09:01:20 |
39. |
Sirový Šimon |
28.11.2011 |
TJ Solidarita Praha 10 |
71 |
25 |
|
StČ - P |
21.05.2023 15:06:10 |
40. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
72 |
25 |
|
SM-P |
12.06.2023 08:29:08 |
41. |
Schamberger Sebastian |
02.11.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
74 |
25 |
|
volná karta ČTS- P |
18.04.2023 13:52:44 |
42. |
Nosek Adam |
02.04.2011 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
78 |
25 |
|
VČ-P |
23.05.2023 19:57:53 |
43. |
Zapletal Jindřich |
16.05.2011 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
83 |
20 |
|
JČ-P |
24.05.2023 09:16:24 |
44. |
Pilný Matouš |
18.01.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
85 |
20 |
|
VČ-P |
21.05.2023 10:12:39 |
45. |
Šenk Jan |
15.08.2011 |
TK Zlín |
110 |
20 |
|
JM - P |
24.05.2023 10:16:51 |
46. |
Hlavnička Tomáš |
08.11.2011 |
Jiskra Bechyně |
111 |
20 |
|
JČ-P |
24.05.2023 09:16:01 |
47. |
Podestát Tadeáš |
21.04.2011 |
LTC Domažlice |
122 |
15 |
|
ZČ-P |
21.05.2023 21:47:54 |
48. |
Martin Duffek Tomas |
10.01.2011 |
LTK Liberec |
130 |
15 |
|
VK pořadatel - P |
29.06.2023 08:01:59 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
65 |
25 |
|
P |
06.06.2023 22:26:19 |
2. |
Sršeň Mikuláš |
10.12.2011 |
TK Frýdlant v Čechách |
66 |
25 |
|
1.náhr. SČ |
08.06.2023 13:52:32 |
3. |
Vičar Tomáš |
01.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
72 |
25 |
|
1. náhr. SM |
12.05.2023 19:16:15 |
4. |
Hubcej Matyáš |
17.10.2011 |
HTK Třebíč |
83 |
20 |
|
2. náhr. JM |
28.05.2023 19:13:09 |
5. |
Gerišer David |
25.02.2011 |
TO TJ Svitavy |
89 |
20 |
|
1. náhr. VČ |
20.06.2023 10:24:16 |
6. |
Kodeš Jan |
08.05.2011 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
13.06.2023 21:07:23 |
7. |
Krejčí Filip |
25.03.2012 |
TJ Centropen Dačice |
91 |
20 |
|
1. náhr. JČ |
24.05.2023 09:16:54 |
8. |
Toman Bruno |
01.08.2013 |
TK Sparta Praha |
96 |
20 |
|
1-náhr.na vk ČTS-OK |
04.04.2023 23:39:07 |
9. |
Blaščík Matyáš Dominik |
26.09.2013 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
104 |
20 |
|
|
05.04.2023 11:14:03 |
10. |
Nevšímal David |
28.04.2011 |
LTC Tábor 1903 |
118 |
15 |
|
2. náhr. JČ |
24.05.2023 09:17:30 |
11. |
Florián Martin |
10.04.2012 |
T.J. Sokol Šumperk |
124 |
15 |
|
|
14.05.2023 15:05:32 |
12. |
Bervid William |
23.05.2012 |
I.ČLTK Praha |
127 |
15 |
|
|
10.05.2023 20:32:21 |
13. |
Dratch Joshua Alexander |
22.04.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
128 |
15 |
|
|
22.06.2023 10:39:44 |
14. |
Sláma Daniel |
25.08.2013 |
SK Tenis Tišnov |
139 |
15 |
|
|
07.04.2023 13:30:19 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
43 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2023 10:30:57 |
2. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
18 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2023 14:02:04 |
3. |
Zýka Nicolas |
10.06.2011 |
TK Hořovice |
201 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2023 11:16:44 |
4. |
Zýka Andreas |
13.01.2013 |
TK Sparta Praha |
123 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2023 11:26:16 |
5. |
Hampl Viktor |
04.10.2011 |
TK Sparta Praha |
88 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2023 23:00:08 |
6. |
Syryčanský Jonáš |
17.11.2011 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
62 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2023 11:52:59 |
7. |
Dvořák Jan |
16.10.2013 |
TK Sparta Praha |
145 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2023 11:51:29 |
8. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
97 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2023 16:44:18 |
|