Název: |
Mistrovství ČR mladšího žactva |
Datum: |
06.-11.07. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Místo konání: |
H-Liberec, D-Most |
Kódové číslo: |
716700 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 11 |
60 |
25.05.2021 07:03:31 |
||
2. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 14 |
60 |
25.05.2021 07:03:52 |
||
3. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 15 |
60 |
25.05.2021 07:04:03 |
||
4. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 17 |
60 |
25.05.2021 07:04:13 |
||
5. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | 19 |
60 |
25.05.2021 07:04:23 |
||
6. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | 25 |
45 |
25.05.2021 07:04:39 |
||
7. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 27 |
45 |
14.06.2021 19:00:57 |
||
8. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 29 |
45 |
25.05.2021 07:04:52 |
||
9. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 34 |
45 |
poslední dle CŽ | 25.05.2021 07:05:04 |
|
10. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 35 |
45 |
nominace JM | 25.05.2021 07:05:17 |
|
11. |
Vágner Dominik | 25.08.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 36 |
45 |
nominace JM | 26.05.2021 22:08:02 |
|
12. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 37 |
45 |
nominace VČ | 28.05.2021 06:04:46 |
|
13. |
Syryčanský Adam | 23.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 37 |
45 |
nominace SM | 05.06.2021 13:42:52 |
|
14. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 40 |
35 |
nominace Pha | 25.05.2021 17:52:48 |
|
15. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 41 |
35 |
nominace Pha | 26.05.2021 09:29:28 |
|
16. |
Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | 43 |
35 |
nominace VČ | 25.05.2021 10:34:36 |
|
17. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 47 |
35 |
nominace JČ | 28.06.2021 09:16:58 |
|
18. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 49 |
35 |
nominace SM | 14.06.2021 14:23:29 |
|
19. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 50 |
35 |
nominace Pha | 10.06.2021 18:22:25 |
|
20. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 52 |
35 |
nominace Pha | 26.05.2021 09:28:38 |
|
21. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 58 |
35 |
nominace StČ | 25.05.2021 09:25:57 |
|
22. |
Gaborík Luboš | 13.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 59 |
30 |
volná karta ČTS | 25.06.2021 11:47:32 |
|
23. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 60 |
30 |
volná karta ČTS | 06.06.2021 15:44:30 |
|
24. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 64 |
30 |
nominace VČ | 16.06.2021 11:59:40 |
|
25. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 65 |
30 |
nominace JM | 27.05.2021 00:39:59 |
|
26. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 66 |
30 |
nominace Pha | 26.05.2021 07:04:40 |
|
27. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 69 |
30 |
nominace JM | 13.06.2021 19:53:42 |
|
28. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 69 |
30 |
nominace SM | 15.06.2021 07:00:53 |
|
29. |
Motal Jan | 19.05.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 74 |
30 |
nominace VČ | 16.06.2021 14:23:13 |
|
30. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 76 |
30 |
nominace SM | 16.06.2021 09:00:54 |
|
31. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 77 |
30 |
volná karta ČTS | 01.07.2021 11:46:05 |
|
32. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | 82 |
25 |
volná karta ČTS | 10.06.2021 12:00:24 |
|
33. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | 85 |
25 |
nominace StČ | 25.05.2021 09:25:39 |
|
34. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 88 |
25 |
volná karta ČTS | 29.06.2021 12:20:44 |
|
35. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 89 |
25 |
volná karta ČTS | 28.06.2021 10:55:14 |
|
36. |
Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 90 |
25 |
nominace Pha | 29.05.2021 21:03:14 |
|
37. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 98 |
25 |
nominace JM | 12.06.2021 15:16:32 |
|
38. |
Perůtka Matyáš | 25.11.2009 | TK Most | 99 |
25 |
nominace SČ | 14.06.2021 19:50:51 |
|
39. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 101 |
25 |
nominace VČ | 14.06.2021 18:27:13 |
|
40. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 109 |
25 |
volná karta pořadatele | 28.06.2021 10:57:31 |
|
41. |
Škopek David | 17.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 112 |
20 |
nominace ZČ | 31.05.2021 10:11:35 |
|
42. |
Slavík Jakub | 18.10.2009 | LTK Liberec | 149 |
20 |
nominace SČ | 14.06.2021 11:12:36 |
|
43. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | 203 |
15 |
nominace Pha | 26.05.2021 08:40:48 |
|
44. |
Brtník Josef | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 309 |
12 |
nominace JM | 23.06.2021 10:43:45 |
|
45. |
Hašek Jindřich | 08.12.2009 | TK Písek | 597 |
6 |
nominace JČ | 27.06.2021 18:20:31 |
|
46. |
Fejka Štěpán | 13.07.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
nominace ZČ | 26.05.2021 12:48:16 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 94 |
25 |
1. náhradník VČ | 15.06.2021 11:29:52 |
|
2. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 96 |
25 |
2. náhradník SM | 28.06.2021 10:55:37 |
|
3. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 110 |
25 |
2. náhradník VČ | 23.06.2021 09:11:02 |
|
4. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 111 |
20 |
31.05.2021 17:35:40 |
||
5. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | 134 |
20 |
1. náhradník StČ | 25.05.2021 09:26:19 |
|
6. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 149 |
20 |
3. náhradník VČ | 23.06.2021 09:11:39 |
|
7. |
Dvořák Petr | 25.04.2009 | LTK Liberec | 158 |
15 |
26.05.2021 21:45:34 |
||
8. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | 181 |
15 |
2. náhradník StČ | 25.05.2021 09:26:52 |
|
9. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | 201 |
15 |
10.06.2021 13:01:15 |
||
10. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | 228 |
12 |
09.06.2021 22:35:49 |
||
11. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | 275 |
12 |
1. náhradník JČ | 28.06.2021 10:39:51 |
|
12. |
Bejček Simon | 17.04.2010 | TK Most | 314 |
12 |
03.06.2021 12:03:56 |
||
13. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
31.05.2021 08:37:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2021 10:21:06 |
|
2. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 253 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2021 06:48:14 |
|
3. |
Marek Jiří | 05.04.2009 | Sokol TK Kaplice | 300 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2021 16:12:55 |
|
4. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2021 08:51:37 |
|
5. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 1687 |
1 |
IS: lhůta 8 dní | 07.07.2021 17:07:49 |
|
6. |
Krejčí Tomáš | 25.03.2009 | TK Sparta Praha | 9 |
60 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2021 07:32:56 |