Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
03.-05.09. |
Pořadatel: |
TK Havířov, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
716266 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Hráči se můžou v období 25.8. - 2.9.2022 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace dne 2.9.2022 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování automatickým systémem IS ČTS. Program na sobotu 3.9.2022 bude zveřejněn nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
29 |
35 |
|
volná karta-prezentován |
30.08.2022 21:23:50 |
2. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
134 |
15 |
|
prezentován |
02.09.2022 15:42:44 |
3. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
143 |
15 |
|
prezentován |
02.09.2022 16:53:00 |
4. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
161 |
15 |
|
prezentován |
02.09.2022 13:49:23 |
5. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
229 |
12 |
|
prezentován |
26.08.2022 12:54:49 |
6. |
Pešek Richard |
06.03.2011 |
Rožnovský tenisový klub |
243 |
12 |
|
prezentován |
30.08.2022 22:26:45 |
7. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
280 |
9 |
|
prezentován |
27.04.2022 09:07:32 |
8. |
Ivanovič Adam |
14.04.2011 |
TK Havířov, z.s. |
336 |
9 |
|
prezentován |
31.07.2022 18:00:53 |
9. |
Výtisk Josef |
16.05.2012 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
349 |
9 |
|
prezentován |
01.09.2022 17:33:39 |
10. |
Krejčí Jan |
27.09.2011 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
372 |
9 |
|
prezentován |
14.06.2022 14:05:09 |
11. |
Vokáč František |
24.03.2010 |
Rožnovský tenisový klub |
382 |
9 |
|
prezentován |
31.08.2022 20:28:18 |
12. |
Stavěla Jan |
02.01.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
469 |
6 |
|
prezentován |
17.08.2022 15:44:34 |
13. |
Kaleta Šimon |
13.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
548 |
6 |
|
prezentován |
30.08.2022 16:32:41 |
14. |
Hrdina Ondřej |
31.03.2010 |
Tenisový klub FOREA o.s. |
653 |
6 |
|
prezentován |
02.09.2022 10:08:36 |
15. |
Šiler Filip |
22.12.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1537 |
1 |
|
prezentován |
09.06.2022 05:22:49 |
16. |
Dejmek Aleš |
18.09.2012 |
SK JC Sport Opava |
1537 |
1 |
|
prezentován |
21.08.2022 17:13:01 |
17. |
Lukeš Jiří |
02.04.2012 |
TK Havířov, z.s. |
1537 |
1 |
|
prezentován |
25.08.2022 15:27:40 |
18. |
Pavelek Filip |
25.06.2012 |
TK Bílovec |
1537 |
1 |
|
prezentován |
01.09.2022 07:48:45 |
19. |
Tyleček Jiří |
16.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1537 |
1 |
|
prezentován |
01.09.2022 08:47:41 |
20. |
Kvita Tobiáš |
15.05.2011 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1537 |
1 |
|
prezentován |
01.09.2022 08:55:31 |
21. |
Petrivaldský Samuel |
30.06.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1537 |
1 |
|
prezentován |
02.09.2022 12:59:28 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Pazdiora Matěj |
19.02.2010 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
1537 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2022 11:57:40 |
2. |
Gřešek Oskar |
20.03.2012 |
TK Opava |
1537 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2022 11:46:55 |
3. |
Czepczor Adam |
19.04.2012 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1537 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2022 12:20:43 |
4. |
Landa Oskar |
22.03.2012 |
TC Brno. |
1537 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2022 11:15:31 |
5. |
Penhaker Bernard |
26.08.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
729 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.09.2022 13:49:05 |
|