Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O Kutnohorský groš
Pořadatel:  Sparta Kutná Hora
Datum:  21.-24.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šimek Kristián
 
 
 
Venc Tomáš
6:0, 6:1
 
Turek Ondřej
6:1, 6:1
 
Michna Gabriel
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Roček Eduard
 
Horáček Filip
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Bělohlávek Petr
 
Barina Václav
2:6, 6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Šmejcký Marek
 
Techlovský Tomáš
scr.
 
 
 
Luxa Tommy
6:0, 6:0
 
Matějka Ondřej
scr.
 
Václavek Tomáš
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Hron Lukáš
 
Hnátek Marek
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Štěpánek Adam
 
Jakeš Michael
6:0, 6:1
 
Baštýř Jakub
6:2, 7:5
 
 
6:1, 6:2
 
Záhornický Matyáš
 
Ježek Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Pšeničnyj Dmitrij
7:5, 6:0
 
Jaroš Vojta
7:5, 6:2
 
Krejčík David
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Bílek Dominik
 
Kovář Josef
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Zvolánek Jakub
 
Dočekal Jakub
6:3, 7:6 (1)
 
Kváš Marian
3:6, 7:6 (5), 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Dufek Pavel Oliver
 
Krechler Daniel
6:0, 6:2
 
 
 
Šturma Sebastian
3:6, 6:2, 6:2
 
Zapský Tobiáš
6:0, 6:0
 
Toman Karel
 
 
 
 
6:7 (5), 6:2, 6:4
 
Jourdren Philippe
 
Manhart Jakub
6:4, 5:7, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Janoušek Šimon
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:1, 6:1
 
Mallinos Lucas
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Linhart Adam
 
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:

Program úterý 24.8.

Možnost rozehrávky od 8:30 hod.

9:30 Šimek-Dufek

Hráč Techlovský scr.-zranění při rozehrávce

Finále z důvodu nepříznivého počasí odehráno v hale.

Počet účastníků39
NasazeníBH
Šimek Kristián 5035
Linhart Adam 5835
Dufek Pavel Oliver 6430
Techlovský Tomáš 6630
Šmejcký Marek 7730
Krechler Daniel 8225
Ježek Vojtěch 10925
Záhornický Matyáš 11025
Kategorie : 10Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 712252

Dufek Pavel Oliver - Linhart Adam
 
 
 
Barina Václav - Jaroš Vojta
6:2, 6:0
 
Roček Eduard - Hron Lukáš
6:1, 6:1
 
Kovář Josef - Luxa Tommy
6:0, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (5)
 
Venc Tomáš - Kváš Marian
 
Krechler Daniel - Pšeničnyj Dmitrij
6:1, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:0
 
Jourdren Philippe - Ježek Vojtěch
 
Štěpánek Adam - Michna Gabriel
6:0, 7:5
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Manhart Jakub - Turek Ondřej
 
Šturma Sebastian - Dočekal Jakub
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Baštýř Jakub - Zvolánek Jakub
 
Janoušek Šimon - Rieser Sedrik Aurelius
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Šmejcký Marek - Techlovský Tomáš
 
Zapský Tobiáš - Toman Karel
scr.
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Horáček Filip - Krejčík David
 
Bílek Dominik - Hnátek Marek
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Šimek Kristián - Moravec Nicolas
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Šimek Kristián 5035
Linhart Adam 5835
Dufek Pavel Oliver 6430
Techlovský Tomáš 6630
Šmejcký Marek 7730
Krechler Daniel 8225
Moravec Nicolas 9025
Ježek Vojtěch 10925
Kategorie : 10Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 714252

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pelda Martin26.03.2010SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Moravec Nicolas09.04.2009Lokomotiva Praha