Český tenisový svaz
Název:
34. ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA
Datum:
16.-20.08.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (B - 400)
Místo konání:
FRÝDEK-MÍSTEK
Kódové číslo:
716231
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 08:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

!!! TURNAJ BUDE POKRAČOVAT OD 13,30 HODIN, VIZ NÍŽE UVEDENÝ HARMONOGRAM !!!

HARMONOGRAM PŘÍJEZDU HRÁČŮ K ÚVODNÍM UTKÁNÍM (uvedený čas je časem možného začátku utkání, prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

13,30-Fencl, Kabrhel, Dufek, Kašpárek, Kuldánek, Michna, Tomica, Mikeš, Bill, Buba, Trunečka, Slováček
14,45-Kliment, Franc, Majc, Smolík, Jányš, Výtisk, Mandelík, Šnorich, Barina, Prstecký, Maršík, Klar
16,00-Drlík, Šuda, Rousek, Konderla, Telnar, Bury, Palacký, Doležal

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY (soutěž čtyřher bude zahájena ve středu 18/8 2021) : 18,00 hodin

!!! KVALIFIKACE ZRUŠENA !!!

PŘÍPADNÁ KVALIFIKACE BUDE SEHRÁNA V PONDĚLÍ 16.8.2021, LIMITNÍ POČET PŘIHLÁŠENÝCH PRO JEJÍ SEHRÁNÍ JE 56, V PŘÍPADĚ NIŽŠÍHO POČTU BUDOU VŠICHNI HRÁČI ZAŘAZENI DO HLAVNÍ SOUTĚŽE, KTERÁ ZAČNE V ÚTERÝ 17.8.2021, ROZHODNÉ DATUM PRO POSOUZENÍ HRANÍ KVALIFIKACE JE STANOVENO NA SOBOTU 14.8.2021, 12:00 HODIN

!!! DO PONDĚLÍ 16/8 2021 JE MOŽNO SE PŘIHLÁSIT PROSTŘEDNICTVÍM POŘADATELE/SMS : +420602718364 !!!

ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716231 na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 15.08.2021 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o prezenci uvidíte průběžně : IS ČTS/poznámka vedle svého jména)
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PONDĚLÍ 16.08.2021 ve 14,00 hodin V KLUBOVNĚ

ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) V PONDĚLÍ 16.08.2021 do 16,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE BUDOU ZAHÁJENA V ÚTERÝ 17.08.2021 v 08,30 hodin (rozehrávka od 07,30-08,10 hodin), DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- ÚTERÝ 19.08.2021 : DVOUHRA 32/8
- STŘEDA 20.08.2021 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA XX/4
- ČTVRTEK 21.08.2021 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 4/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
NEBUDE UPLATNĚNO PRAVIDLO NO-LET

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do pondělí 16.08.2021) : +420724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
47
35
 
prezentován
17.07.2021 17:24:08
2.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
63
30
 
prezentován
25.07.2021 14:42:08
3.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
64
30
 
prezentován
02.08.2021 16:33:12
4.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
67
30
 
prezentován
12.08.2021 17:33:57
5.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
69
30
 
prezentován
09.06.2021 22:19:06
6.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
69
30
 
prezentován
12.08.2021 21:14:32
7.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
76
30
 
prezentován
13.07.2021 11:03:49
8.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
88
25
 
prezentován
09.08.2021 17:17:14
9.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
91
25
 
prezentován
01.08.2021 16:30:56
10.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
94
25
 
prezentován
12.08.2021 12:54:26
11.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
126
20
 
prezentován
02.04.2021 09:06:54
12.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
132
20
 
prezentován
15.03.2021 11:22:45
13.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
149
20
 
prezentován
23.05.2021 08:34:01
14.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
154
15
 
prezentován
27.07.2021 09:29:08
15.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
154
15
 
prezentován
30.07.2021 09:12:39
16.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
173
15
 
prezentován
15.08.2021 10:59:26
17.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
185
15
 
prezentován
19.03.2021 19:46:13
18.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
186
15
 
prezentován
02.07.2021 14:19:56
19.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
219
15
 
prezentován
06.07.2021 14:57:27
20.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
240
12
 
prezentován
15.08.2021 07:08:35
21.
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota
325
12
 
prezentován
10.08.2021 15:53:43
22.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
420
9
 
prezentován
02.07.2021 17:54:17
23.
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov
1687
1
 
prezentován
15.03.2021 00:07:36
24.
Bury Lukasz 03.01.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
prezentován
15.03.2021 20:02:40
25.
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
1687
1
 
prezentován
20.03.2021 18:24:14
26.
Konderla Denis 17.03.2011 Slavoj Český Těšín
1687
1
 
prezentován
30.06.2021 21:38:34
27.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
prezentován
07.07.2021 16:59:30
28.
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1687
1
 
prezentován
08.07.2021 13:38:10
29.
Telnar Adam 17.05.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
prezentován
11.07.2021 11:18:27
30.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
prezentován
18.07.2021 11:23:14
31.
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
prezentován
27.07.2021 08:58:13
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
39.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
40.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2021 20:38:19
2.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
115
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 08:02:51
3.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
238
12
 
odhlášeno hráčem
04.08.2021 08:27:48
4.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
389
9
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 11:54:45
5.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
89
25
 
prezentován
08.08.2021 10:59:03
6.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 18:37:54
7.
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 23:29:34
8.
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
IS: kolizní přihláška
09.08.2021 12:00:55
9.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
178
15
 
odhlášeno hráčem
09.08.2021 13:32:07
10.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2021 21:40:31
11.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
238
12
 
IS: lhůta 5 dní
10.08.2021 10:28:03
12.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
176
15
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 11:59:18
13.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
136
20
 
odhlášeno hráčem
11.08.2021 09:55:36
14.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 TJ Spoje Praha
1687
1
 
IS: lhůta 5 dní
11.08.2021 11:50:56
15.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
260
12
 
IS: lhůta 5 dní
11.08.2021 14:58:50
16.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
35
45
 
IS: lhůta 5 dní
12.08.2021 15:44:38
17.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
106
25
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 22:53:37