Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
13.-17.08.
Pořadatel:
Beskydský tenisový klub (A - 500)
Kódové číslo:
716211
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Skotnica Luděk
Sportovní 1
73911 Frýdlant n. O.
Tel. (1):
602537077
E-mail:
l.skotnica@email.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace je ve čtvrtek 12.8 do 17 hod. formou SMS na tel.č.:602537077 Skotnica Luděk
Prezentace do hlavní soutěže je rovněž formou SMS v pátek do 17 hod.
Začátek utkání kvalifikace je v pátek v 10 hod.
Začátek hlavní soutěže je v sobotu 9 hod.
Přihlášky do čtyřhry sobota do 12 hod.

Dvouhra se hraje na dvě vítězné sady ze tří.Čtyřhra se hraje NO AD.Třetíset je velký TIR BREAK

Program na sobotu14.82021:

-9.00 hod. Motal,Rybka,Jourdren,Buba,Tomica,Zeman,Kačín,Janýš,Salivar,Veškrna,Doležal,Dufek Šimon,Palacký,Šnorich,
Záhornicný,Mikeš
-10.00 hod. Jaroš,Pařízek,Dvořáček,Šipula,Dvořák,Tichý,Smolík,Barina,Svoboda Josef,Orlita,Mohamed,Drlík,Kašpárek
Krisman,Kabrhel,Mandelík
-11.00 hod. Kreysa,Fencl,Laššan,Novák,Rakouš,Techlovský,Kliment,Svoboda Patrik
-12.00 hod. Dujka,Dufek Pavel,Robenek,Kohler,Vágner,Havel,Syryčanský,Šimek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
17
60
 
 
09.05.2021 19:59:51
2.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
19
60
 
 
22.07.2021 17:54:22
3.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s.
29
45
 
 
07.05.2021 19:48:38
4.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
 
28.05.2021 20:28:29
5.
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov
36
45
 
 
05.05.2021 22:58:28
6.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
22.06.2021 19:11:26
7.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
41
35
 
 
23.07.2021 19:22:37
8.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
35
 
 
29.07.2021 10:02:35
9.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
47
35
 
 
17.07.2021 17:22:15
10.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
 
28.06.2021 21:01:12
11.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
50
35
 
 
23.07.2021 22:38:30
12.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
58
35
 
 
18.05.2021 11:40:51
13.
Laššan Radek 10.08.2009 HTK Třebíč
60
30
 
 
10.07.2021 13:28:36
14.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
64
30
 
 
18.05.2021 12:13:14
15.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha
66
30
 
 
04.05.2021 22:09:54
16.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
69
30
 
 
19.05.2021 20:24:14
17.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
69
30
 
 
02.06.2021 12:03:13
18.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
74
30
 
 
08.06.2021 19:38:21
19.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
76
30
 
 
13.07.2021 11:02:37
20.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
91
25
 
 
21.07.2021 19:39:58
21.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
98
25
 
 
12.04.2021 20:27:09
22.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
101
25
 
 
03.08.2021 06:42:27
23.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
106
25
 
 
23.06.2021 23:24:32
24.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
110
25
 
 
11.07.2021 12:49:01
25.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
111
20
 
 
16.05.2021 16:21:23
26.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
113
20
 
 
20.07.2021 17:13:47
27.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
114
20
 
 
15.03.2021 00:03:20
28.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
124
20
 
 
04.07.2021 21:58:51
29.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
126
20
 
 
02.04.2021 09:05:56
30.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
132
20
 
volná karta
15.03.2021 11:22:22
31.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
149
20
 
 
14.03.2021 23:39:33
32.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
154
15
 
volná karta
30.07.2021 09:10:40
33.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
173
15
 
 
01.08.2021 10:44:44
34.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
185
15
 
volná karta
19.03.2021 19:46:53
35.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
186
15
 
 
13.05.2021 18:05:16
36.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
200
15
 
 
25.05.2021 22:14:44
37.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
203
15
 
 
24.07.2021 07:11:49
38.
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s.
1687
1
 
volná karta ČTS
23.03.2021 00:21:44
39.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec
1687
1
 
volná karta ČTS
27.05.2021 14:50:49
40.
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov
1687
1
 
volná karta ČTS
10.08.2021 19:45:34
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
37
45
 
 
10.08.2021 19:51:13
2.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
88
25
 
 
06.08.2021 14:18:16
3.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
175
15
 
 
08.08.2021 07:45:18
4.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
176
15
 
 
06.08.2021 10:51:54
5.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
188
15
 
 
12.08.2021 08:51:26
6.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
219
15
 
 
06.07.2021 14:56:18
7.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
238
12
 
 
10.08.2021 10:49:59
8.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
240
12
 
 
01.08.2021 20:35:12
9.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
296
12
 
 
11.07.2021 17:40:21
10.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí
318
12
 
 
19.07.2021 21:04:20
11.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
344
9
 
 
02.08.2021 21:25:47
12.
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
 
14.03.2021 23:58:07
13.
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
1687
1
 
 
20.03.2021 18:23:47
14.
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1687
1
 
 
13.06.2021 22:46:10
15.
Bury Lukasz 03.01.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
 
04.07.2021 18:32:40
16.
Telnar Adam 17.05.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
 
11.07.2021 11:17:15
17.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
 
18.07.2021 11:12:22
18.
Coxon Ben 06.10.2011 TK LTC Děčín
1687
1
 
 
20.07.2021 20:35:53
19.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
 
24.07.2021 16:14:49
20.
Dvořáček David 02.10.2011 ŽLTC Brno
1687
1
 
 
25.07.2021 13:23:16
21.
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1687
1
 
 
06.08.2021 15:55:52
22.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno.
1687
1
 
 
10.08.2021 19:54:24
23.
Vičar Tomáš 01.06.2011 TK Na Dolině o.s.
1687
1
 
 
12.08.2021 09:09:20
24.
Ucher Leonard 14.10.2009 -
1687
1
 
volná karta pořadatele
12.08.2021 09:28:08
25.
Vilis Flynn 19.06.2009 SKT Frýdlant n.O.
1687
1
 
 
12.08.2021 15:31:39
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eversfield Thomas 07.01.2009 I.ČLTK Praha
52
35
 
odhlášeno hráčem
13.07.2021 07:34:26
2.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
115
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 08:02:51
3.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 07:29:56
4.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
65
30
 
odhlášeno hráčem
25.07.2021 20:55:32
5.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
120
20
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 18:54:35
6.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
389
9
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 23:35:58
7.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
37
45
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 09:52:54
8.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
02.08.2021 11:09:23
9.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
99
25
 
odhlášeno hráčem
02.08.2021 14:25:12
10.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
101
25
 
odhlášeno hráčem
03.08.2021 17:11:25
11.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
420
9
 
odhlášeno hráčem
03.08.2021 17:15:08
12.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
238
12
 
odhlášeno hráčem
04.08.2021 08:26:31
13.
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha
90
25
 
odhlášeno hráčem
05.08.2021 08:11:07
14.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
163
15
 
odhlášeno hráčem
05.08.2021 10:49:59
15.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
116
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2021 19:29:52
16.
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 13:26:07
17.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
136
20
 
IS: lhůta 5 dní
06.08.2021 15:27:57
18.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 20:50:09
19.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
25
45
 
odhlášeno hráčem
07.08.2021 06:03:09
20.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
96
25
 
odhlášeno hráčem
07.08.2021 09:45:19
21.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
330
12
 
odhlášeno hráčem
07.08.2021 10:10:10
22.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
89
25
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 10:59:03
23.
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
IS: lhůta 5 dní
08.08.2021 15:21:00
24.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 19:44:19
25.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 TJ Spoje Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
11.08.2021 11:50:56
26.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
260
12
 
odhlášeno pořadatelem
11.08.2021 14:58:50
27.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
94
25
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 12:50:46
28.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
35
45
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 15:44:38
29.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
253
12
 
odhlášeno pořadatelem
12.08.2021 16:10:28