Název: |
O pohár předsedy II |
Datum: |
31.07-03.08. |
Pořadatel: |
LTC Domažlice (C - 200) |
Kódové číslo: |
716159 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Štěpán Podestát |
Petrovická 257 | |
34401 Domažlice | |
Tel. (1): |
602122201 |
E-mail: |
stepanpodestat@tiscali.cz |
Internet: |
www.ltcdomazlice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pecka Miroslav | 12.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 176 |
15 |
17.07.2021 20:47:45 |
||
2. |
Podlipský David | 14.01.2009 | LTK Klatovy | 259 |
12 |
10.07.2021 21:51:00 |
||
3. |
Matějka Ondřej | 13.11.2009 | TK Start Praha-Topolka | 332 |
12 |
26.07.2021 09:13:53 |
||
4. |
Kužílek Jan | 21.06.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 408 |
9 |
08.06.2021 20:30:24 |
||
5. |
Novák Tobiáš | 17.06.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 497 |
9 |
20.07.2021 07:20:48 |
||
6. |
Karásek Josef | 25.05.2010 | TO SK Mělník | 744 |
6 |
01.06.2021 21:18:34 |
||
7. |
Kudrnáč Jakub | 25.03.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | 856 |
4 |
20.06.2021 20:27:44 |
||
8. |
Horečný Christian | 16.11.2010 | TK Sparta Praha | 1417 |
3 |
23.06.2021 21:53:18 |
||
9. |
Podestát Tadeáš | 21.04.2011 | LTC Domažlice | 1687 |
1 |
14.03.2021 23:21:27 |
||
10. |
Drábek Jan | 18.12.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
15.03.2021 00:13:33 |
||
11. |
Buchner Robert | 27.03.2011 | TK Františkovy Lázně | 1687 |
1 |
15.03.2021 00:14:50 |
||
12. |
Stuna Ondřej | 25.02.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1687 |
1 |
30.05.2021 08:08:38 |
||
13. |
Rulík Jakub | 16.02.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
04.07.2021 22:15:12 |
||
14. |
Bosák Filip | 14.01.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
26.07.2021 09:11:02 |
||
15. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
27.07.2021 08:04:48 |
||
16. |
Hůrka Marek | 19.06.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1687 |
1 |
29.07.2021 19:30:19 |
||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rusňák Tadeáš | 15.05.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 22:45:34 |
|
2. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2021 07:19:25 |
|
3. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2021 21:34:47 |
|
4. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2021 20:43:15 |
|
5. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2021 18:07:18 |
|
6. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2021 08:31:52 |
|
7. |
Pivoňka Tomáš | 05.02.2011 | LTC Domažlice | 1687 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 30.07.2021 16:38:21 |