Název: |
A2 |
Datum: |
27.-31.07. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
716141 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v St do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Poznámka pořadatele: !!!!!! V SOULADU S ČLÁNKEM 60 SŘ BYLA KVALIFIKACE PRO MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH ZRUŠENA (PONDĚLÍ 25.7. 11.30-PŘIHLÁŠENO V KVALIFIKACI 14 HRÁČŮ), VŠICHNI HRÁČI JSOU PŘIJATI DO HLAVNÍ SOUTĚŽE. HLAVNÍ SOUTĚŽ NA PROGRAMU OD ČTVRTKA 28.7.!!!!! Prezence do hlavní soutěže ve středu 27.7. mezi 14-17.45 na čísle 608308043 přes SMS ve formátu (jméno, příjmení, datum narození a klub). Losování proběhne v 18.00 a program na čtvrtek bude vyvěšen na www.cztenis.cz obratem.
V areálu je restaurace s celodenním provozem i možnost vyplétání raket.
Ubytování v okolí:
https://krystof.cz/
https://www.pensionhattrick.cz/
https://www.nazamecku.cz/ |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
13 |
45 |
|
prezentován |
08.04.2022 13:08:39 |
2. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
17 |
45 |
|
prezentován |
13.07.2022 20:51:11 |
3. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
18 |
45 |
|
prezentován |
13.04.2022 14:01:04 |
4. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
27 |
35 |
|
prezentován |
30.06.2022 11:56:17 |
5. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
37 |
35 |
|
prezentován |
05.04.2022 20:28:40 |
6. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
38 |
35 |
|
prezentován |
04.07.2022 09:19:03 |
7. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
41 |
35 |
|
prezentován |
20.07.2022 16:17:53 |
8. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
42 |
30 |
|
prezentován |
31.05.2022 13:07:03 |
9. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
47 |
30 |
|
prezentován |
14.07.2022 11:11:27 |
10. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
54 |
30 |
|
prezentován |
08.07.2022 08:12:52 |
11. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
56 |
25 |
|
prezentován |
06.05.2022 20:36:26 |
12. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
57 |
25 |
|
prezentován |
11.07.2022 15:45:37 |
13. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
58 |
25 |
|
prezentován |
01.06.2022 10:07:28 |
14. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
60 |
25 |
|
prezentován |
22.07.2022 17:37:43 |
15. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
63 |
25 |
|
prezentován |
17.07.2022 15:51:21 |
16. |
Jakeš Michael |
08.06.2010 |
LTC Panorama Teplice |
64 |
25 |
|
prezentován |
21.05.2022 21:31:50 |
17. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
68 |
25 |
|
prezentován |
31.05.2022 17:21:12 |
18. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
70 |
25 |
|
prezentován |
06.07.2022 21:16:51 |
19. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
71 |
25 |
|
prezentován |
30.06.2022 15:01:50 |
20. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
prezentován |
05.07.2022 20:51:33 |
21. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
76 |
20 |
|
prezentován |
04.04.2022 20:43:56 |
22. |
Venc Tomáš |
30.09.2010 |
LTC Humpolec |
83 |
20 |
|
prezentován |
04.04.2022 20:40:11 |
23. |
Vurm Gustav |
03.02.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
84 |
20 |
|
prezentován |
14.04.2022 23:47:36 |
24. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
88 |
20 |
|
prezentován |
13.07.2022 11:43:48 |
25. |
Drábek Jan |
18.12.2011 |
TK Slavia Plzeň |
89 |
20 |
|
prezentován |
05.04.2022 08:55:56 |
26. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
95 |
20 |
|
prezentován |
12.07.2022 20:22:01 |
27. |
Motal David |
21.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
103 |
20 |
|
prezentován |
16.06.2022 00:13:17 |
28. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
104 |
20 |
|
prezentován |
06.04.2022 10:16:46 |
29. |
Šuda Jakub |
03.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
107 |
20 |
|
prezentován |
02.07.2022 21:00:24 |
30. |
Komínek Matyáš |
16.07.2010 |
LTK TEPLICE o.s. |
113 |
15 |
|
prezentován |
26.05.2022 10:31:25 |
31. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
115 |
15 |
|
prezentován |
04.04.2022 22:22:10 |
32. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
117 |
15 |
|
prezentován |
22.06.2022 17:32:26 |
33. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
118 |
15 |
|
prezentován |
05.04.2022 20:22:16 |
34. |
Doležal Karel |
19.08.2011 |
Tenisová akademie Březno u Loun |
120 |
15 |
|
prezentován |
30.06.2022 09:04:37 |
35. |
Skořepa Adam |
11.06.2010 |
TK Most |
121 |
15 |
|
prezentován |
06.07.2022 15:33:14 |
36. |
Bejček Simon |
17.04.2010 |
TK Most |
137 |
15 |
|
prezentován |
16.07.2022 23:00:39 |
37. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
142 |
15 |
|
prezentován |
14.07.2022 13:26:43 |
38. |
Bělohlávek Petr |
11.01.2011 |
Lokomotiva Zdice |
168 |
15 |
|
prezentován |
19.06.2022 22:31:04 |
39. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
176 |
12 |
|
prezentován |
11.07.2022 15:37:36 |
40. |
Bervid William |
23.05.2012 |
I.ČLTK Praha |
400 |
9 |
|
prezentován |
31.05.2022 20:21:07 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Podestát Tadeáš |
21.04.2011 |
LTC Domažlice |
152 |
15 |
|
prezentován |
17.07.2022 14:22:49 |
2. |
Havlásek Vojtěch |
29.11.2011 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
162 |
15 |
|
prezentován |
22.07.2022 11:12:10 |
3. |
Ječmínek Ondřej |
18.01.2012 |
LTC Modřany 2005 |
171 |
12 |
|
prezentován |
05.04.2022 07:58:51 |
4. |
Jakimič Liam |
13.02.2011 |
LTK Liberec |
172 |
12 |
|
prezentován |
21.07.2022 10:17:06 |
5. |
Dvořák Jonáš |
09.05.2011 |
TK Neridé |
172 |
12 |
|
prezentován |
23.07.2022 19:47:57 |
6. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
185 |
12 |
|
prezentován |
05.04.2022 09:49:03 |
7. |
Mrazek Richard |
18.06.2012 |
TK Sparta Praha |
208 |
12 |
|
prezentován |
04.04.2022 20:36:18 |
8. |
Kodeš Jan |
08.05.2011 |
LTC Modřany 2005 |
240 |
12 |
|
prezentován |
25.07.2022 21:26:49 |
9. |
Tarič Tobiáš |
11.06.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
245 |
12 |
|
prezentován |
24.07.2022 17:28:12 |
10. |
Kafka Michal |
22.05.2011 |
Lokomotiva Zdice |
255 |
12 |
|
prezentován |
08.07.2022 21:24:53 |
11. |
Mašek Martin |
16.04.2012 |
LTC Houštka |
376 |
9 |
|
prezentován |
19.07.2022 18:41:51 |
12. |
Schamberger Sebastian |
02.11.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
423 |
9 |
|
prezentován |
07.06.2022 10:29:03 |
13. |
Svoboda Filip |
16.10.2011 |
TK Neridé |
457 |
6 |
|
nemocný |
05.04.2022 06:35:51 |
14. |
Kubík Oldřich |
21.08.2010 |
TJ Horní Měcholupy |
479 |
6 |
|
prezentován |
23.07.2022 18:05:17 |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
29 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2022 10:14:59 |
2. |
Jastrábek Vít |
14.06.2011 |
TC Brno. |
91 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2022 17:49:04 |
3. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
28 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2022 09:39:05 |
4. |
Weigert Matyáš |
12.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
155 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2022 14:25:32 |
5. |
Nováček Bořivoj |
12.06.2011 |
I.ČLTK Praha |
95 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.07.2022 19:24:13 |
6. |
Mohyla René |
06.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
376 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2022 22:38:29 |
7. |
Guerra Feijó Tomáš |
06.02.2011 |
SK Aritma Praha |
282 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2022 15:37:27 |
8. |
Vlček Štěpán |
01.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
166 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2022 09:23:53 |
9. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
159 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2022 07:11:09 |
10. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
49 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2022 07:32:05 |
11. |
Dočekal Jakub |
20.09.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
203 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2022 11:36:03 |
12. |
Dumas Etienne Karel |
24.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
526 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2022 20:16:23 |
13. |
Pařízek Tomáš |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
65 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2022 09:53:10 |
14. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
62 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2022 14:50:23 |
15. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
46 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2022 17:05:21 |
|