Název: |
Babolat Cup |
Datum: |
10.-12.07. |
Pořadatel: |
TK Znojmo (C - 300) |
Místo konání: |
Tenis.dvorce, Do Lesek, ZN |
Kódové číslo: |
716087 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Wirgler Martin |
Vídeňská Třída 28 | |
66902 Znojmo | |
Tel. (1): |
602456980 |
E-mail: |
mwirgler@seznam.cz |
Internet: |
www.tkznojmo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Schneebaum Andreas | 30.04.2010 | HTK Třebíč | 691 |
6 |
08.07.2021 08:51:58 |
||
2. |
Kij Samuel | 16.04.2010 | TK Třebíč | 1137 |
4 |
01.06.2021 12:06:03 |
||
3. |
Šnajdr Patrik | 10.05.2010 | Tenisový klub Mikulov, spolek | 1562 |
3 |
06.06.2021 15:16:17 |
||
4. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | 1687 |
1 |
20.03.2021 11:18:24 |
||
5. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | 1687 |
1 |
03.06.2021 22:45:38 |
||
6. |
Sršeň Tomáš | 10.12.2011 | TK Frýdlant v Čechách | 1687 |
1 |
21.06.2021 21:35:20 |
||
7. |
Sršeň Mikuláš | 10.12.2011 | TK Frýdlant v Čechách | 1687 |
1 |
21.06.2021 21:36:35 |
||
8. |
Holešovský Jan | 27.04.2011 | TJ Kraví Hora Brno | 1687 |
1 |
08.07.2021 08:50:06 |
||
9. |
Pokorný Filip | 03.06.2011 | TK Znojmo | 1687 |
1 |
08.07.2021 08:50:29 |
||
10. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
09.07.2021 08:59:59 |
||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2021 16:02:24 |
|
2. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2021 20:47:42 |
|
3. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 01:52:50 |
|
4. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2021 13:11:05 |
|
5. |
Hubcej Matyáš | 17.10.2011 | HTK Třebíč | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2021 12:58:46 |
|
6. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 03.07.2021 12:00:15 |
|
7. |
Reich Matyáš | 03.08.2009 | TK Znojmo | 733 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 09.07.2021 11:36:24 |
|
8. |
Páleník Martin | 27.08.2010 | TK Znojmo | 1687 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 09.07.2021 11:37:03 |