Název: |
A2 |
Datum: |
09.-13.07. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
716079 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
731690941 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: V neděli začínají všechna utkání osmifinále dvouhry v 9.00. Následuje čtvrtfinále dvouhry. Čtyřhry ne dříve než ve 12.00.
Na rozehrávku budou ráno od 8.00 k dispozici kurty 2-5 a 7-10. Tyto je třeba uklidit do 8.50.
Prosíme hráče, aby průběžně sledovali nástěnku u ředitelství.
Hraje se v areálu v Záběhlicích. Vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73.
V areálu funguje restaurace s celodenním provozem.
Možnosti ubytování v okolí:
www.krystof.cz, www.nazamecku.cz, www.pensionhattrick.cz
Před nástupem k prvnímu utkání se hráči prokáží buď platným negativním testem (PCR, antigen), nebo certifikátem o očkování nebo předloží podepsané čestné prohlášení (možnost stažení zde: https://www.hamrsport.cz/files/Aktuality/cest_prohl_covid%40od2405.pdf).
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
9 |
60 |
|
|
09.05.2021 18:34:06 |
2. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
11 |
60 |
|
|
04.05.2021 09:42:58 |
3. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
15 |
60 |
|
|
18.06.2021 08:33:31 |
4. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
19 |
60 |
|
|
18.05.2021 20:33:11 |
5. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
29 |
45 |
|
|
07.05.2021 19:46:34 |
6. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
36 |
45 |
|
|
05.05.2021 22:57:26 |
7. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
40 |
35 |
|
|
06.05.2021 13:54:02 |
8. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
41 |
35 |
|
|
10.06.2021 19:31:08 |
9. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
43 |
35 |
|
|
23.06.2021 20:45:05 |
10. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
47 |
35 |
|
|
20.04.2021 20:23:53 |
11. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
49 |
35 |
|
|
15.06.2021 09:33:07 |
12. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
50 |
35 |
|
|
23.06.2021 10:26:23 |
13. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
52 |
35 |
|
|
26.05.2021 05:58:22 |
14. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
58 |
35 |
|
|
18.05.2021 11:39:38 |
15. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
63 |
30 |
|
|
18.06.2021 08:36:40 |
16. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
64 |
30 |
|
|
18.05.2021 12:06:39 |
17. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
65 |
30 |
|
|
18.05.2021 21:15:38 |
18. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
66 |
30 |
|
|
04.05.2021 22:08:58 |
19. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
69 |
30 |
|
|
19.05.2021 20:20:34 |
20. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
69 |
30 |
|
|
24.05.2021 18:55:08 |
21. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
74 |
30 |
|
|
08.06.2021 19:35:39 |
22. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
76 |
30 |
|
|
18.06.2021 11:35:59 |
23. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
82 |
25 |
|
|
09.05.2021 08:01:20 |
24. |
Šára Dominik |
06.01.2009 |
TK Neridé |
85 |
25 |
|
|
29.06.2021 09:17:30 |
25. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
86 |
25 |
|
|
08.06.2021 00:16:16 |
26. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
88 |
25 |
|
|
19.05.2021 21:29:56 |
27. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
90 |
25 |
|
|
03.05.2021 11:33:48 |
28. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
94 |
25 |
|
|
14.03.2021 23:20:21 |
29. |
Perůtka Matyáš |
25.11.2009 |
TK Most |
99 |
25 |
|
|
20.06.2021 16:40:55 |
30. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
109 |
25 |
|
|
17.06.2021 19:53:53 |
31. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
110 |
25 |
|
|
30.04.2021 22:21:11 |
32. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
111 |
20 |
|
|
28.04.2021 21:35:20 |
33. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
115 |
20 |
|
|
28.03.2021 15:12:21 |
34. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
118 |
20 |
|
|
14.06.2021 10:31:14 |
35. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
120 |
20 |
|
volná karta pořadatele |
09.05.2021 18:41:51 |
36. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
203 |
15 |
|
volná karta pořadatele |
26.05.2021 08:39:22 |
37. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta ČTS |
14.03.2021 23:32:50 |
38. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
22.03.2021 23:47:54 |
39. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
volná karta ČTS |
08.07.2021 12:55:07 |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
77 |
30 |
|
volná karta pořadatele |
02.07.2021 15:55:05 |
2. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
120 |
20 |
|
|
01.06.2021 10:34:57 |
3. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
132 |
20 |
|
|
15.03.2021 11:18:42 |
4. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
134 |
20 |
|
|
25.06.2021 08:43:34 |
5. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
148 |
20 |
|
|
04.06.2021 14:43:08 |
6. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
149 |
20 |
|
|
14.03.2021 23:38:35 |
7. |
Slavík Jakub |
18.10.2009 |
LTK Liberec |
149 |
20 |
|
|
03.05.2021 14:13:28 |
8. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
149 |
20 |
|
|
22.06.2021 13:04:24 |
9. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
154 |
15 |
|
|
28.06.2021 10:16:00 |
10. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
154 |
15 |
|
|
28.06.2021 10:39:17 |
11. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
163 |
15 |
|
|
23.06.2021 10:44:30 |
12. |
Kouba Vojtěch |
22.01.2010 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
166 |
15 |
|
|
23.04.2021 09:48:05 |
13. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
167 |
15 |
|
|
24.06.2021 20:06:46 |
14. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
174 |
15 |
|
|
24.06.2021 20:08:06 |
15. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
175 |
15 |
|
|
18.05.2021 19:54:09 |
16. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
178 |
15 |
|
|
25.06.2021 19:27:25 |
17. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
179 |
15 |
|
|
14.06.2021 21:47:17 |
18. |
Bílek Dominik |
22.11.2010 |
TO Sokol Nehvizdy |
204 |
15 |
|
|
24.06.2021 13:54:00 |
19. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
208 |
15 |
|
|
27.04.2021 15:59:26 |
20. |
Jakeš Michael |
08.06.2010 |
LTC Panorama Teplice |
225 |
15 |
|
|
02.06.2021 07:45:09 |
21. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
227 |
12 |
|
|
27.06.2021 10:00:44 |
22. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
260 |
12 |
|
|
06.06.2021 15:57:17 |
23. |
Jedlička David |
28.03.2010 |
F.H.TK Dobřichovice |
262 |
12 |
|
|
26.06.2021 21:11:31 |
24. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
314 |
12 |
|
|
04.06.2021 14:36:42 |
25. |
Soukup Daniel |
18.02.2010 |
TK Sparta Praha |
330 |
12 |
|
|
28.05.2021 14:01:10 |
26. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
405 |
9 |
|
|
24.06.2021 20:01:19 |
27. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
1687 |
1 |
|
volná karta ČTS |
14.03.2021 23:47:59 |
28. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2021 22:48:58 |
29. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
15.03.2021 23:11:09 |
30. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.04.2021 21:59:45 |
31. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
|
21.05.2021 11:42:19 |
32. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
03.07.2021 18:35:58 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
|
05.07.2021 11:59:28 |
2. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
253 |
12 |
|
|
06.07.2021 10:21:43 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Švarc Teodor |
04.07.2011 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2021 13:48:47 |
2. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.06.2021 16:02:24 |
3. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 20:17:49 |
4. |
Kafka Michal |
22.05.2011 |
Lokomotiva Zdice |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2021 22:02:23 |
5. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
124 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 11:09:13 |
6. |
Průdek Šimon |
23.03.2009 |
TC BORS CLUB |
163 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 12:33:42 |
7. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 21:09:04 |
8. |
Michálek Jan |
04.09.2011 |
Tenisový klub Mníšek |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2021 16:00:11 |
9. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 14:01:27 |
10. |
Sedláček Jan |
11.07.2011 |
Tenisový klub Rokycany |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 15:12:23 |
11. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
96 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 19:23:07 |
12. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 23:11:51 |
13. |
Kocanda Petr |
19.07.2010 |
TJ Spoje Praha |
304 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 22:45:56 |
14. |
Vlček Štěpán |
01.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 09:03:01 |
15. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 13:08:26 |
16. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
122 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 13:26:34 |
17. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
114 |
20 |
|
IS: kolizní přihláška |
02.07.2021 12:00:28 |
18. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
176 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 14:16:19 |
19. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 18:37:41 |
20. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
37 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 19:26:21 |
21. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
116 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2021 06:56:17 |
22. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
228 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
03.07.2021 12:00:10 |
23. |
Mrzena Patrik |
09.02.2011 |
Lokomotiva Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2021 09:34:43 |
24. |
Štefaník Antonín |
02.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2021 10:57:05 |
25. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2021 18:49:48 |
26. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
07.07.2021 17:07:49 |
27. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
101 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2021 17:47:15 |
28. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
17 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2021 14:48:28 |
29. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
25 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2021 17:29:54 |
30. |
Svoboda Filip |
16.10.2011 |
TK Neridé |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2021 17:49:16 |
|