Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
09.-13.07.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (A - 500)
Kódové číslo:
716079
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křivánek Pavel
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
731690941
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

V neděli začínají všechna utkání osmifinále dvouhry v 9.00. Následuje čtvrtfinále dvouhry. Čtyřhry ne dříve než ve 12.00.

Na rozehrávku budou ráno od 8.00 k dispozici kurty 2-5 a 7-10. Tyto je třeba uklidit do 8.50.


Prosíme hráče, aby průběžně sledovali nástěnku u ředitelství.

Hraje se v areálu v Záběhlicích. Vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73.
V areálu funguje restaurace s celodenním provozem.
Možnosti ubytování v okolí:
www.krystof.cz, www.nazamecku.cz, www.pensionhattrick.cz

Před nástupem k prvnímu utkání se hráči prokáží buď platným negativním testem (PCR, antigen), nebo certifikátem o očkování nebo předloží podepsané čestné prohlášení (možnost stažení zde: https://www.hamrsport.cz/files/Aktuality/cest_prohl_covid%40od2405.pdf).
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
9
60
 
 
09.05.2021 18:34:06
2.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
11
60
 
 
04.05.2021 09:42:58
3.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
15
60
 
 
18.06.2021 08:33:31
4.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
19
60
 
 
18.05.2021 20:33:11
5.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s.
29
45
 
 
07.05.2021 19:46:34
6.
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov
36
45
 
 
05.05.2021 22:57:26
7.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
06.05.2021 13:54:02
8.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
41
35
 
 
10.06.2021 19:31:08
9.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
35
 
 
23.06.2021 20:45:05
10.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
47
35
 
 
20.04.2021 20:23:53
11.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
 
15.06.2021 09:33:07
12.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
50
35
 
 
23.06.2021 10:26:23
13.
Eversfield Thomas 07.01.2009 I.ČLTK Praha
52
35
 
 
26.05.2021 05:58:22
14.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
58
35
 
 
18.05.2021 11:39:38
15.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
63
30
 
 
18.06.2021 08:36:40
16.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
64
30
 
 
18.05.2021 12:06:39
17.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
65
30
 
 
18.05.2021 21:15:38
18.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha
66
30
 
 
04.05.2021 22:08:58
19.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
69
30
 
 
19.05.2021 20:20:34
20.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
69
30
 
 
24.05.2021 18:55:08
21.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
74
30
 
 
08.06.2021 19:35:39
22.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
76
30
 
 
18.06.2021 11:35:59
23.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
82
25
 
 
09.05.2021 08:01:20
24.
Šára Dominik 06.01.2009 Wilson tenis centrum z.s.
85
25
 
 
29.06.2021 09:17:30
25.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
86
25
 
 
08.06.2021 00:16:16
26.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
88
25
 
 
19.05.2021 21:29:56
27.
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha
90
25
 
 
03.05.2021 11:33:48
28.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
94
25
 
 
14.03.2021 23:20:21
29.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
99
25
 
 
20.06.2021 16:40:55
30.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
109
25
 
 
17.06.2021 19:53:53
31.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
110
25
 
 
30.04.2021 22:21:11
32.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
111
20
 
 
28.04.2021 21:35:20
33.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
115
20
 
 
28.03.2021 15:12:21
34.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
118
20
 
 
14.06.2021 10:31:14
35.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
120
20
 
volná karta pořadatele
09.05.2021 18:41:51
36.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
203
15
 
volná karta pořadatele
26.05.2021 08:39:22
37.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
volná karta ČTS
14.03.2021 23:32:50
38.
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s.
1687
1
 
volná karta pořadatele
22.03.2021 23:47:54
39.
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov
1687
1
 
volná karta ČTS
08.07.2021 12:55:07
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
77
30
 
volná karta pořadatele
02.07.2021 15:55:05
2.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
120
20
 
 
01.06.2021 10:34:57
3.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
132
20
 
 
15.03.2021 11:18:42
4.
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé
134
20
 
 
25.06.2021 08:43:34
5.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
148
20
 
 
04.06.2021 14:43:08
6.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
149
20
 
 
14.03.2021 23:38:35
7.
Slavík Jakub 18.10.2009 LTK Liberec
149
20
 
 
03.05.2021 14:13:28
8.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
149
20
 
 
22.06.2021 13:04:24
9.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
154
15
 
 
28.06.2021 10:16:00
10.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
154
15
 
 
28.06.2021 10:39:17
11.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
163
15
 
 
23.06.2021 10:44:30
12.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
166
15
 
 
23.04.2021 09:48:05
13.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
167
15
 
 
24.06.2021 20:06:46
14.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
174
15
 
 
24.06.2021 20:08:06
15.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
175
15
 
 
18.05.2021 19:54:09
16.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
178
15
 
 
25.06.2021 19:27:25
17.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
179
15
 
 
14.06.2021 21:47:17
18.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
204
15
 
 
24.06.2021 13:54:00
19.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Sparta Praha
208
15
 
 
27.04.2021 15:59:26
20.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice
225
15
 
 
02.06.2021 07:45:09
21.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
227
12
 
 
27.06.2021 10:00:44
22.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
260
12
 
 
06.06.2021 15:57:17
23.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
262
12
 
 
26.06.2021 21:11:31
24.
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
314
12
 
 
04.06.2021 14:36:42
25.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
330
12
 
 
28.05.2021 14:01:10
26.
Hnátek Marek 09.02.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s.
405
9
 
 
24.06.2021 20:01:19
27.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
volná karta ČTS
14.03.2021 23:47:59
28.
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
volná karta ČTS
15.03.2021 22:48:58
29.
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
volná karta pořadatele
15.03.2021 23:11:09
30.
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
volná karta ČTS
01.04.2021 21:59:45
31.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
 
21.05.2021 11:42:19
32.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s.
1687
1
 
volná karta pořadatele
03.07.2021 18:35:58

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec
1687
1
 
 
05.07.2021 11:59:28
2.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
253
12
 
 
06.07.2021 10:21:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Švarc Teodor 04.07.2011 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
08.05.2021 13:48:47
2.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
05.06.2021 16:02:24
3.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
08.06.2021 20:17:49
4.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice
1687
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 22:02:23
5.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
124
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 11:09:13
6.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
163
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 12:33:42
7.
Polášek Oliver 10.08.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 21:09:04
8.
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek
1687
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 16:00:11
9.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2021 14:01:27
10.
Sedláček Jan 11.07.2011 Tenisový klub Rokycany
1687
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2021 15:12:23
11.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
96
25
 
odhlášeno hráčem
27.06.2021 19:23:07
12.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 23:11:51
13.
Kocanda Petr 19.07.2010 TJ Spoje Praha
304
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 22:45:56
14.
Vlček Štěpán 01.03.2011 SK HAMR, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 09:03:01
15.
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 13:08:26
16.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
122
20
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 13:26:34
17.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
114
20
 
IS: kolizní přihláška
02.07.2021 12:00:28
18.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
176
15
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 14:16:19
19.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 18:37:41
20.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
37
45
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 19:26:21
21.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
116
20
 
odhlášeno hráčem
03.07.2021 06:56:17
22.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
228
12
 
IS: kolizní přihláška
03.07.2021 12:00:10
23.
Mrzena Patrik 09.02.2011 TJ Spoje Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 09:34:43
24.
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
05.07.2021 10:57:05
25.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 TJ Spoje Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2021 18:49:48
26.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec
1687
1
 
IS: lhůta 8 dní
07.07.2021 17:07:49
27.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
101
25
 
odhlášeno hráčem
07.07.2021 17:47:15
28.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
17
60
 
odhlášeno hráčem
08.07.2021 14:48:28
29.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
25
45
 
odhlášeno hráčem
08.07.2021 17:29:54
30.
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2021 17:49:16