Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
06.-08.07. |
Pořadatel: |
TK Havířov, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
716075 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Po do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Program na úterý 6.7.2021 - všichni hráči, kromě Buby a Tomicy na 8.30 hod.
na 10.00 hod. - Buba, Tomica,
Hráči se můžou v období 29.6. - 5.7.2021 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace v pondělí 5.7.2021 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na úterý 6.7.2021 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
132 |
20 |
|
prezentován |
05.07.2021 15:40:15 |
2. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
186 |
15 |
|
prezentován |
04.07.2021 17:51:19 |
3. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
276 |
12 |
|
prezentován |
26.06.2021 09:42:44 |
4. |
Volín Vojtěch |
27.10.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
287 |
12 |
|
prezentován |
11.04.2021 00:26:44 |
5. |
Jacenko Kiril |
13.03.2009 |
SK Aritma Praha |
522 |
9 |
|
prezentován |
02.06.2021 08:07:18 |
6. |
Knápek Vojtěch |
16.10.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
699 |
6 |
|
prezentován |
01.07.2021 21:17:40 |
7. |
Čech Jakub |
13.07.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
963 |
4 |
|
prezentován |
24.06.2021 13:38:47 |
8. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
14.03.2021 23:36:48 |
9. |
Krejčí Jan |
27.09.2011 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
14.04.2021 10:58:42 |
10. |
Penhaker Bernard |
26.08.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1687 |
1 |
|
|
02.05.2021 20:26:46 |
11. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
prezentován |
05.05.2021 11:09:50 |
12. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
22.05.2021 11:49:36 |
13. |
Beran Antonín |
11.02.2011 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
25.05.2021 10:03:05 |
14. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
21.06.2021 07:54:26 |
15. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
24.06.2021 12:51:26 |
16. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
prezentován |
01.07.2021 15:17:14 |
17. |
Kaleta Šimon |
13.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
05.07.2021 15:42:20 |
18. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
05.07.2021 15:48:36 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Palupa Tobiáš |
25.06.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2021 19:17:24 |
2. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
253 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 07:23:46 |
3. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 23:11:51 |
4. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
260 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 22:47:39 |
5. |
Bury Lukasz |
03.01.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 14:29:16 |
|