Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  05.-08.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Přáda Jaroslav
 
 
 
Novotný Bořek Jan
5:7, 6:1, 6:2
 
Luxa Tommy
6:4, 6:2
 
Mrzena Patrik
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Štěpánek Kryštof
 
Vrána Václav
6:4, 6:3
 
 
 
Chmelař Marek
6:3, 6:0
 
Macák Milan
6:0, 6:3
 
Janoušek Šimon
6:1, 7:5
 
Pelda Martin
scr.
 
 
6:3, 6:3
 
Witoš Ondřej
 
Lošák Petr
4:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Rusňák Tadeáš
6:3, 6:4
 
Urbánek Jan
6:0, 6:1
 
Stehlík Vilém
6:2, 6:3
 
 
 
 
7:6, 6:4
 
Zeman Patrik
 
Štěpánek Adam
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Šturma Sebastian
 
Kačín Ondřej
6:4, 6:1
 
Dočekal Jakub
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Brettl Tobiáš
 
Vokroj Marek
7:6 (0), 6:0
 
 
 
Jakeš Michael
6:2, 6:2
 
Polášek Oliver
1:0, scr.
 
Hnátek Marek
4:6, 6:4, 7:6
 
Michna Gabriel
6:3, 6:4
 
 
0:6, 6:2, 6:0
 
Šubert Daniel
 
Hrnčíř Jakub
7:6, 4:6, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:6
 
Bílek Dominik
 
Lošťák Matouš
6:4, 7:6
 
Kocanda Petr
6:2, 6:1
 
 
6:4, 4:6, 6:2
 
Jourdren Philippe
 
Pšeničnyj Dmitrij
4:4, scr.
 
 
 
Kovařík Dominik
3:6, 6:3, 6:2
 
Haskell Maximilian
6:0, 6:0
 
Soukup Daniel
6:4, 2:6, 7:5
 
Horáček Filip
4:6, 6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Mráz Jakub
 
Kovář Josef
scr.
 
 
 
 
6:1, 1:6, 6:4
 
Toman Karel
 
Zapský Tobiáš
6:3, 6:2
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:2, 7:6
 
 
6:4, 6:4
 
Roubík Martin
 
Poznámka pořadatele: Program středa 7.7. 9.30 Přáda-Kačín, Michna-Kovář následuje finále dvouhry. Ne pred 12.00 finale ctyrhry
Počet účastníků43
NasazeníBH
Přáda Jaroslav 8625
Roubík Martin 9925
Jourdren Philippe 11120
Lošák Petr 11520
Vokroj Marek 11620
Brettl Tobiáš 11820
Witoš Ondřej 12020
Pšeničnyj Dmitrij 12020
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 712072

Přáda Jaroslav - Brettl Tobiáš
 
 
 
Vokroj Marek - Zeman Patrik
3:6, 6:1, 1:0 (1)
 
Štěpánek Kryštof - Štěpánek Adam
6:2, 1:6, 1:0 (7)
 
 
6:3, 6:1
 
Chmelař Marek - Novotný Bořek Jan
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Vrána Václav - Pelda Martin
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
Witoš Ondřej - Lošák Petr
 
 
6:2, 6:3
 
Horáček Filip - Stehlík Vilém
 
 
3:6, 6:3, 1:1 (9)
 
Urbánek Jan - Mráz Jakub
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Soukup Daniel - Rieser Sedrik Aurelius
 
 
6:3, 6:4
 
Kačín Ondřej - Zapský Tobiáš
 
 
6:2, 6:3
 
Kovařík Dominik - Kocanda Petr
 
Kovář Josef - Luxa Tommy
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Toman Karel - Polášek Oliver
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Jourdren Philippe - Pšeničnyj Dmitrij
 
Michna Gabriel - Haskell Maximilian
6:4, 6:4
 
 
 
Lošťák Matouš - Šubert Daniel
7:6, 6:2
 
 
 
Hnátek Marek - Bílek Dominik
6:2, 7:6
 
Dočekal Jakub - Šturma Sebastian
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Hrnčíř Jakub - Roubík Martin
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Přáda Jaroslav 8625
Roubík Martin 9925
Jourdren Philippe 11120
Lošák Petr 11520
Vokroj Marek 11620
Brettl Tobiáš 11820
Pšeničnyj Dmitrij 12020
Witoš Ondřej 12020
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 714072

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jaroš Vojta26.02.2011LTK Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Haskell Maximilian23.03.2009TK Sparta Praha
Rusňák Tadeáš15.05.2011TK Slavia Plzeň
Macák Milan19.04.2009LTC Slovan Kladno