Název: |
TK RAPID CUP |
Datum: |
01.-04.07. |
Pořadatel: |
TK RAPID LIBEREC (B - 400) |
Kódové číslo: |
716049 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Horáček Tomáš |
: |
Letná 247 |
: |
46008 Liberec |
Tel. (1): |
602404396 |
E-mail: |
tomas@tkrapid.cz |
Internet: |
www.tkrapid.cz |
Poznámka pořadatele: adresa kurtů:
TK Rapid, Letná 247, Liberec (vedle Kuaflandu) www.tkrapid.cz
- venkovní terasa restaurace otevřena
- prezentace ve středu 30.6.2021 mezi 15:00 - 17:00 hod. výhradně formou SMS
na tel. 602 404 396 po doručení : automatická odpověď "OK RAPID"
- po prezentaci po 17:00 hod. následuje losování : v systému cztenis.cz bude zveřejněno do 20:00 hod.
- hlavní rozhodčí turnaje: Vít Štursa
- rozhodčí turnaje, zdravotník a Covid-test: Matyáš Kurilla
- na místě podpis čestné prohlášení covid
- dotazy volejte Tomáš Horáček tel. 602 404 396
HRACÍ SYSTÉM:
Dvouhra - na 2 vítězné sety
Čtyřhra - místo 3.sady super-tiebreak, pravidlo NO-AD
PROGRAM TURNAJE:
středa: 30.6. : prezentace a losování
čtvrtek 1.7. : 32/16 kolo dvouhry a 16/8 kolo čtyřhry
pátek 2.7. : 16/8 a 8/4 kolo dvouhry a 8/4 a 4/2 kolo čtyřhry
sobota 3.7. : semifinále a finále dvouhry a finále čtyřhry
- rozehra možná každý den od 8:30 do 8:55 hod.
Program sobota: všichni hráči se dostaví v 9:30 hod.
POZOR DŮLEŽITÉ:
Vzhledem k možnému dešti v průběhu turnaje prosíme všechny účastníky s sebou čistou obuv do haly,
kdo nebude mít - nebude vpuštěn do haly k utkání.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
50 |
35 |
|
|
10.06.2021 17:57:13 |
2. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
66 |
30 |
|
|
16.06.2021 20:17:41 |
3. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
88 |
25 |
|
|
16.06.2021 22:40:32 |
4. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
90 |
25 |
|
|
03.05.2021 11:30:24 |
5. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
101 |
25 |
|
|
06.05.2021 22:11:49 |
6. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
109 |
25 |
|
|
28.05.2021 13:39:47 |
7. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
111 |
20 |
|
|
14.06.2021 11:31:19 |
8. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
115 |
20 |
|
|
28.03.2021 15:10:52 |
9. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
120 |
20 |
|
|
01.06.2021 10:24:07 |
10. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
134 |
20 |
|
|
24.06.2021 12:57:45 |
11. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
148 |
20 |
|
|
04.06.2021 14:35:39 |
12. |
Slavík Jakub |
18.10.2009 |
LTK Liberec |
149 |
20 |
|
|
03.05.2021 14:11:56 |
13. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
149 |
20 |
|
|
16.06.2021 08:08:04 |
14. |
Dvořák Petr |
25.04.2009 |
LTK Liberec |
158 |
15 |
|
|
13.05.2021 22:04:26 |
15. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
181 |
15 |
|
|
16.06.2021 20:00:35 |
16. |
Jakeš Michael |
08.06.2010 |
LTC Panorama Teplice |
225 |
15 |
|
|
02.06.2021 07:42:21 |
17. |
Pavlu Denis |
01.07.2010 |
TK RAPID LIBEREC |
285 |
12 |
|
|
18.06.2021 12:42:19 |
18. |
Klouček David |
21.01.2009 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
293 |
12 |
|
|
19.03.2021 15:39:21 |
19. |
Tarič Tobiáš |
11.06.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
293 |
12 |
|
|
26.05.2021 06:50:20 |
20. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
314 |
12 |
|
|
04.06.2021 06:50:19 |
21. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
|
14.03.2021 23:22:28 |
22. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
|
14.03.2021 23:29:12 |
23. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
|
15.03.2021 23:04:20 |
24. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
|
01.04.2021 21:26:35 |
25. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
|
18.05.2021 10:39:42 |
26. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
|
24.06.2021 20:45:03 |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sršeň Tomáš |
10.12.2011 |
TK Frýdlant v Čechách |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2021 15:06:14 |
2. |
Sršeň Mikuláš |
10.12.2011 |
TK Frýdlant v Čechách |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2021 15:06:44 |
3. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
132 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.05.2021 10:25:05 |
4. |
Štefaník Antonín |
02.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2021 12:42:38 |
5. |
Knoll Sebastian |
22.10.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 22:19:31 |
6. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
124 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2021 21:28:45 |
7. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
260 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2021 17:41:18 |
8. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
116 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2021 15:53:51 |
9. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2021 12:45:19 |
10. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
122 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 23:08:39 |
11. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
203 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2021 18:39:02 |
12. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
253 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2021 17:47:12 |
13. |
Bělohlávek Petr |
11.01.2011 |
Lokomotiva Zdice |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2021 23:09:17 |
14. |
Bejček Simon |
17.04.2010 |
TK Most |
314 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 00:25:45 |
15. |
Kolesár Jaroslav |
04.04.2011 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 06:08:22 |
16. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
110 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 12:09:50 |
17. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 10:11:38 |
18. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
297 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 19:31:53 |
19. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 20:45:33 |
20. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 21:37:21 |
21. |
Svoboda Filip |
16.10.2011 |
TK Neridé |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 22:13:32 |
22. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
227 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 11:10:15 |
23. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1687 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
24.06.2021 12:00:08 |
24. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
1687 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
24.06.2021 12:00:08 |
25. |
Rusňák Tadeáš |
15.05.2011 |
Tenis Dobříš |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 15:30:00 |
26. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
120 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 20:37:23 |
27. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 22:13:44 |
28. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
163 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 08:11:16 |
29. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 08:45:17 |
30. |
Soukup Daniel |
18.02.2010 |
TK Sparta Praha |
330 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 10:02:17 |
31. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 10:18:33 |
32. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
228 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2021 11:55:55 |
33. |
Bílek Dominik |
22.11.2010 |
TO Sokol Nehvizdy |
204 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 14:19:20 |
34. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
405 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 14:21:26 |
|