Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ENERGON Open
Pořadatel:  Tenis Dobříš
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kabrhel Šimon
 
 
 
Turek Ondřej
6:0, 6:2
 
Jedlička David
6:1, 6:1
 
Plecitý Vít
6:2, 6:3
 
Michel Maxim
6:0, 6:0
 
Nejedlý Oskar
6:4, 6:3
 
Kovařík Dominik
6:0, 6:0
 
Kovář Josef
6:2, 6:1
 
 
 
Soukup Marek
6:2, 6:1
 
Šantora Filip
6:4, 7:6 (2)
 
Orság Matúš
3:6, 6:1, 1:0 (2)
 
Kocanda Petr
6:0, 6:0
 
Zeman Patrik
6:3, 6:1
 
 
 
Skřivánek Max
6:4, 6:3
 
 
 
trojan max
6:4, 6:0
 
Zýka Nicolas
6:3, 3:6, 1:0 (9)
 
Luxa Tommy
6:3, 6:0
 
Suchý David
6:0, 6:1
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:1, 6:3
 
 
 
Votava Lukáš
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
Romba Dominik
6:0, 6:1
 
Fejka Štěpán
6:0, 6:0
 
Fiala Vojtěch
6:4, 6:2
 
Souček Petr
6:0, 6:1
 
Vokroj Marek
6:0, 6:1
 
 
 
Poznámka pořadatele: PROGRAM NEDĚLE 13.6.2021 ---> 9:00 - Čtvrtfinále chlapců
Počet účastníků25
NasazeníBH
Kabrhel Šimon 8825
Vokroj Marek 11620
Pšeničnyj Dmitrij 12020
Kovář Josef 14820
Zeman Patrik 17515
Kovařík Dominik 17915
Votava Lukáš 21815
Skřivánek Max 24012
Kategorie : 7Součet BH: 142
Kódové číslo akce: 712027

Kabrhel Šimon - Pšeničnyj Dmitrij
 
 
 
Kocanda Petr - Kovařík Dominik
6:2, 6:4
 
Zýka Nicolas - Plecitý Vít
6:2, 6:3
 
Kovář Josef - Luxa Tommy
6:4, 7:5
 
 
 
Michel Maxim - Turek Ondřej
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Šantora Filip - trojan max
6:4, 0:6 (9)
 
 
 
Votava Lukáš - Skřivánek Max
7:5, 6:1
 
 
 
Suchý David - Romba Dominik
6:2, 6:0
 
 
 
Zeman Patrik - Vokroj Marek
6:0, 6:1
 
 
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kabrhel Šimon 8825
Vokroj Marek 11620
Pšeničnyj Dmitrij 12020
Kovář Josef 14820
Zeman Patrik 17515
Kovařík Dominik 17915
Votava Lukáš 21815
Skřivánek Max 24012
Kategorie : 7Součet BH: 142
Kódové číslo akce: 714027

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kuchar David13.10.2010Sportclub Řevnice, z.s.
Šupáček Čeněk01.05.2009Sportclub Řevnice, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vokroj Marek10.10.2009LTC Modřany 2005
Kabrhel Šimon10.01.2010I.ČLTK Praha