Název: |
ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2021 |
Datum: |
07.-11.06. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (A - 500) |
Kódové číslo: |
716020 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Ne do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Poznámka pořadatele: !!! NA ZÁKLADĚ SDĚLENÍ STÚ ČTS ZE DNE 18/5 2021 SI DOVOLUJEME OZNÁMIT, ŽE TURNAJ SE USKUTEČNÍ V PŮVODNÍM TERMÍNU A ROZSAHU ZA DODRŽENÍ PLATNÝCH OPATŘENÍ VŮČI COVID-19, POKYNŮ VLÁDY ČR, MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ A NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURY KE DNI 6/6 2021 !!!
INTERNÍ ORGANIZAČNÍ PŘEDPIS POŘADATELE (C-19) : ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE ÚČASTNÍKA PŘI PREZENCI PODEPÍŠE ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, ŽE HRÁČ ABSOLVOVAL NEJDÉLE PŘED 7 DNY PCR TEST NEBO PŘED 3 DNY ANTIGEN TEST S VÝSLEDKEM : NEGATIVNÍ A ZANECHÁ TELEFONICKÝ KONTAKT K PŘÍPADNÉMU TRASOVÁNÍ, JINÁ OMEZENÍ VZHLEDEM K POČTU ÚČASTNÍKŮ A PROGRAMU AKCE UPLATŇOVÁNA NEBUDOU
KVALIFIKACE (Q) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716020 na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 6/6 2021 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o prezenci uvidíte průběžně : IS ČTS/poznámka vedle svého jména)
LOSOVÁNÍ : !!! VZHLEDEM K NÍZKÉMU POČTU ÚČASTNÍKŮ KVALIFIKACE JE STANOVEN SRAZ VŠECH NA PONDĚLÍ 7/6 2021 08,30 hodin, KDE PROBĚHNE V 08,45 LOSOVÁNÍ !!!
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V PONDĚLÍ 7/6 2021 v 09,00 hodin (rozehrávka od 08,00 hodin)
HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS):
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716020 na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 6/6 2021 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o prezenci uvidíte průběžně : IS ČTS/poznámka vedle svého jména)
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PONDĚLÍ 7/6 2021 v 15,00 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V IS ČTS U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V PONDĚLÍ 7/6 2021 do 17,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE BUDOU ZAHÁJENA V ÚTERÝ 8/6 2021 v 08,30 hodin (oficiální trénink od 07,30 do 08,20 hodin v 25-i minutových blocích)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ
PROGRAM TURNAJE :
- PONDĚLÍ 7/6 2021 : KVALIFIKACE 21/8
- ÚTERÝ 8/6 2021 : DVOUHRA 48/16, ČTYŘHRA XX/16
- STŘEDA 9/6 2021 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA 16/4
- ČTVRTEK 10/6 2021 : DVOUHRA 4/2, ČTYŘHRA 4/1
- PÁTEK 11/6 2021 : DVOUHRA 2/1
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.250 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)
ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství LIBERTY Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E
REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do neděle 6/6 2021) : +420724152064 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
9 |
60 |
|
prezentován |
08.05.2021 21:20:10 |
2. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
17 |
60 |
|
prezentován |
09.05.2021 19:57:19 |
3. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
25 |
45 |
|
prezentován |
12.05.2021 11:15:44 |
4. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
29 |
45 |
|
prezentován |
07.05.2021 19:45:38 |
5. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
45 |
|
prezentován |
21.05.2021 06:30:37 |
6. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
35 |
45 |
|
prezentován |
15.05.2021 05:11:56 |
7. |
Syryčanský Adam |
23.07.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
37 |
45 |
|
prezentován |
13.05.2021 14:08:13 |
8. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
41 |
35 |
|
prezentován |
25.05.2021 19:37:39 |
9. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
43 |
35 |
|
prezentován |
11.05.2021 18:25:38 |
10. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
47 |
35 |
|
prezentován |
20.04.2021 20:14:29 |
11. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
49 |
35 |
|
prezentován |
21.05.2021 22:31:05 |
12. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
50 |
35 |
|
prezentován |
18.05.2021 22:45:15 |
13. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
64 |
30 |
|
prezentován |
07.05.2021 14:08:26 |
14. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
65 |
30 |
|
prezentován |
10.05.2021 02:07:29 |
15. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
66 |
30 |
|
prezentován |
04.05.2021 22:07:34 |
16. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
69 |
30 |
|
prezentován |
17.05.2021 20:59:21 |
17. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
69 |
30 |
|
prezentován |
19.05.2021 10:06:46 |
18. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
76 |
30 |
|
prezentován |
18.05.2021 18:06:11 |
19. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
88 |
25 |
|
prezentován |
08.05.2021 20:30:29 |
20. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
89 |
25 |
|
prezentován |
17.04.2021 20:56:38 |
21. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
90 |
25 |
|
prezentován |
03.05.2021 11:27:44 |
22. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
91 |
25 |
|
prezentován |
23.04.2021 19:44:34 |
23. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
94 |
25 |
|
prezentován |
14.03.2021 23:18:57 |
24. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
96 |
25 |
|
prezentován |
10.05.2021 20:13:22 |
25. |
Perůtka Matyáš |
25.11.2009 |
TK Most |
99 |
25 |
|
prezentován |
10.05.2021 06:02:49 |
26. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
101 |
25 |
|
prezentován |
22.05.2021 21:40:58 |
27. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
111 |
20 |
|
prezentován |
28.04.2021 21:33:25 |
28. |
Rybka Jan |
16.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
113 |
20 |
|
prezentován |
20.05.2021 18:15:18 |
29. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
115 |
20 |
|
prezentován |
28.03.2021 19:13:15 |
30. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
120 |
20 |
|
prezentován |
09.05.2021 18:36:41 |
31. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
120 |
20 |
|
prezentován |
20.05.2021 10:29:27 |
32. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
124 |
20 |
|
prezentován |
28.03.2021 20:03:11 |
33. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
126 |
20 |
|
prezentován |
02.04.2021 08:59:51 |
34. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
132 |
20 |
|
prezentován |
15.03.2021 11:15:51 |
35. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
149 |
20 |
|
prezentován |
14.03.2021 23:37:30 |
36. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
154 |
15 |
|
prezentován |
14.05.2021 10:16:21 |
37. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
173 |
15 |
|
prezentován |
23.05.2021 09:16:55 |
38. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
185 |
15 |
|
prezentován |
19.03.2021 19:39:24 |
39. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
186 |
15 |
|
prezentován |
13.05.2021 10:35:11 |
40. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
prezentován |
15.03.2021 00:16:55 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šipula David |
21.05.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
106 |
25 |
|
prezentován |
30.05.2021 18:04:37 |
2. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
154 |
15 |
|
prezentován |
06.06.2021 15:55:24 |
3. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
176 |
15 |
|
prezentován |
30.05.2021 20:13:58 |
4. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
203 |
15 |
|
prezentován |
30.05.2021 16:14:39 |
5. |
Nevrlý Jakub |
09.01.2009 |
TK Fatra Napajedla |
238 |
12 |
|
prezentován |
17.05.2021 16:21:39 |
6. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
240 |
12 |
|
prezentován |
06.06.2021 16:56:30 |
7. |
Volín Vojtěch |
27.10.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
287 |
12 |
|
prezentován |
30.05.2021 10:03:42 |
8. |
Výtisk Antonín |
15.02.2010 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
325 |
12 |
|
prezentován |
18.05.2021 06:35:01 |
9. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
344 |
9 |
|
prezentován |
06.06.2021 16:44:19 |
10. |
Jacenko Kiril |
13.03.2009 |
SK Aritma Praha |
522 |
9 |
|
prezentován |
05.06.2021 21:21:23 |
11. |
Jünger Radan |
30.11.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1328 |
3 |
|
prezentován |
01.06.2021 10:18:14 |
12. |
Bury Lukasz |
03.01.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
prezentován |
15.03.2021 12:49:46 |
13. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
16.03.2021 00:02:59 |
14. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
20.03.2021 18:21:28 |
15. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
23.03.2021 00:18:23 |
16. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
27.04.2021 06:21:38 |
17. |
Penhaker Bernard |
26.08.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
02.05.2021 20:20:40 |
18. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
prezentován |
21.05.2021 11:41:17 |
19. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
02.06.2021 14:54:27 |
20. |
Vičar Tomáš |
01.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
06.06.2021 15:51:08 |
21. |
Orság Štěpán |
14.01.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
06.06.2021 15:51:29 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
134 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2021 10:12:49 |
2. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2021 10:26:49 |
3. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
TK EZE Olomouc z.s. |
238 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2021 20:23:17 |
4. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
37 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2021 07:01:13 |
5. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2021 07:55:03 |
6. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
52 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2021 08:50:52 |
7. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
60 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
29.05.2021 06:36:53 |
8. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
98 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2021 06:13:05 |
9. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2021 16:13:03 |
10. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1687 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
30.05.2021 16:49:34 |
11. |
Prusenovský Jan |
21.08.2009 |
TK Zlín |
136 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2021 18:50:15 |
12. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2021 07:36:54 |
13. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
101 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2021 11:55:16 |
14. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
15 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2021 13:10:57 |
15. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2021 13:11:29 |
16. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
114 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2021 06:25:35 |
17. |
Majc André |
25.09.2009 |
TK Zlín |
67 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2021 19:56:31 |
18. |
Prstecký Jan |
16.08.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 10:31:48 |
19. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
58 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 11:25:45 |
20. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
36 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 10:01:02 |
21. |
Štefaník Antonín |
02.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1687 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
06.06.2021 16:43:40 |
|