Český tenisový svaz
Název:
ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2021
Datum:
07.-11.06.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (A - 500)
Místo konání:
FRÝDEK-MÍSTEK
Kódové číslo:
716020
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

!!! NA ZÁKLADĚ SDĚLENÍ STÚ ČTS ZE DNE 18/5 2021 SI DOVOLUJEME OZNÁMIT, ŽE TURNAJ SE USKUTEČNÍ V PŮVODNÍM TERMÍNU A ROZSAHU ZA DODRŽENÍ PLATNÝCH OPATŘENÍ VŮČI COVID-19, POKYNŮ VLÁDY ČR, MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ A NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURY KE DNI 6/6 2021 !!!

INTERNÍ ORGANIZAČNÍ PŘEDPIS POŘADATELE (C-19) : ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE ÚČASTNÍKA PŘI PREZENCI PODEPÍŠE ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, ŽE HRÁČ ABSOLVOVAL NEJDÉLE PŘED 7 DNY PCR TEST NEBO PŘED 3 DNY ANTIGEN TEST S VÝSLEDKEM : NEGATIVNÍ A ZANECHÁ TELEFONICKÝ KONTAKT K PŘÍPADNÉMU TRASOVÁNÍ, JINÁ OMEZENÍ VZHLEDEM K POČTU ÚČASTNÍKŮ A PROGRAMU AKCE UPLATŇOVÁNA NEBUDOU

KVALIFIKACE (Q) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716020 na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 6/6 2021 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o prezenci uvidíte průběžně : IS ČTS/poznámka vedle svého jména)
LOSOVÁNÍ : !!! VZHLEDEM K NÍZKÉMU POČTU ÚČASTNÍKŮ KVALIFIKACE JE STANOVEN SRAZ VŠECH NA PONDĚLÍ 7/6 2021 08,30 hodin, KDE PROBĚHNE V 08,45 LOSOVÁNÍ !!!
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V PONDĚLÍ 7/6 2021 v 09,00 hodin (rozehrávka od 08,00 hodin)

HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS):
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716020 na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 6/6 2021 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o prezenci uvidíte průběžně : IS ČTS/poznámka vedle svého jména)
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PONDĚLÍ 7/6 2021 v 15,00 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V IS ČTS U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V PONDĚLÍ 7/6 2021 do 17,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE BUDOU ZAHÁJENA V ÚTERÝ 8/6 2021 v 08,30 hodin (oficiální trénink od 07,30 do 08,20 hodin v 25-i minutových blocích)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- PONDĚLÍ 7/6 2021 : KVALIFIKACE 21/8
- ÚTERÝ 8/6 2021 : DVOUHRA 48/16, ČTYŘHRA XX/16
- STŘEDA 9/6 2021 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA 16/4
- ČTVRTEK 10/6 2021 : DVOUHRA 4/2, ČTYŘHRA 4/1
- PÁTEK 11/6 2021 : DVOUHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.250 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství LIBERTY Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do neděle 6/6 2021) : +420724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
9
60
 
prezentován
08.05.2021 21:20:10
2.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
17
60
 
prezentován
09.05.2021 19:57:19
3.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
25
45
 
prezentován
12.05.2021 11:15:44
4.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s.
29
45
 
prezentován
07.05.2021 19:45:38
5.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
prezentován
21.05.2021 06:30:37
6.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
35
45
 
prezentován
15.05.2021 05:11:56
7.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
37
45
 
prezentován
13.05.2021 14:08:13
8.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
41
35
 
prezentován
25.05.2021 19:37:39
9.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
35
 
prezentován
11.05.2021 18:25:38
10.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
47
35
 
prezentován
20.04.2021 20:14:29
11.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
prezentován
21.05.2021 22:31:05
12.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
50
35
 
prezentován
18.05.2021 22:45:15
13.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
64
30
 
prezentován
07.05.2021 14:08:26
14.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
65
30
 
prezentován
10.05.2021 02:07:29
15.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha
66
30
 
prezentován
04.05.2021 22:07:34
16.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
69
30
 
prezentován
17.05.2021 20:59:21
17.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
69
30
 
prezentován
19.05.2021 10:06:46
18.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
76
30
 
prezentován
18.05.2021 18:06:11
19.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
88
25
 
prezentován
08.05.2021 20:30:29
20.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
89
25
 
prezentován
17.04.2021 20:56:38
21.
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha
90
25
 
prezentován
03.05.2021 11:27:44
22.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
91
25
 
prezentován
23.04.2021 19:44:34
23.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
94
25
 
prezentován
14.03.2021 23:18:57
24.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
96
25
 
prezentován
10.05.2021 20:13:22
25.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
99
25
 
prezentován
10.05.2021 06:02:49
26.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
101
25
 
prezentován
22.05.2021 21:40:58
27.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
111
20
 
prezentován
28.04.2021 21:33:25
28.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
113
20
 
prezentován
20.05.2021 18:15:18
29.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
115
20
 
prezentován
28.03.2021 19:13:15
30.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
120
20
 
prezentován
09.05.2021 18:36:41
31.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
120
20
 
prezentován
20.05.2021 10:29:27
32.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
124
20
 
prezentován
28.03.2021 20:03:11
33.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
126
20
 
prezentován
02.04.2021 08:59:51
34.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
132
20
 
prezentován
15.03.2021 11:15:51
35.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
149
20
 
prezentován
14.03.2021 23:37:30
36.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
154
15
 
prezentován
14.05.2021 10:16:21
37.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
173
15
 
prezentován
23.05.2021 09:16:55
38.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
185
15
 
prezentován
19.03.2021 19:39:24
39.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
186
15
 
prezentován
13.05.2021 10:35:11
40.
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov
1687
1
 
prezentován
15.03.2021 00:16:55
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
106
25
 
prezentován
30.05.2021 18:04:37
2.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
154
15
 
prezentován
06.06.2021 15:55:24
3.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
176
15
 
prezentován
30.05.2021 20:13:58
4.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
203
15
 
prezentován
30.05.2021 16:14:39
5.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
238
12
 
prezentován
17.05.2021 16:21:39
6.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
240
12
 
prezentován
06.06.2021 16:56:30
7.
Volín Vojtěch 27.10.2009 TC VŠ Praha
287
12
 
prezentován
30.05.2021 10:03:42
8.
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota
325
12
 
prezentován
18.05.2021 06:35:01
9.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
344
9
 
prezentován
06.06.2021 16:44:19
10.
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha
522
9
 
prezentován
05.06.2021 21:21:23
11.
Jünger Radan 30.11.2010 TK SC OSTRAVA
1328
3
 
prezentován
01.06.2021 10:18:14
12.
Bury Lukasz 03.01.2011 TK Slavia Orlová
1687
1
 
prezentován
15.03.2021 12:49:46
13.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1687
1
 
prezentován
16.03.2021 00:02:59
14.
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
1687
1
 
prezentován
20.03.2021 18:21:28
15.
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s.
1687
1
 
prezentován
23.03.2021 00:18:23
16.
Vala Max 04.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá
1687
1
 
prezentován
27.04.2021 06:21:38
17.
Penhaker Bernard 26.08.2011 Tennis Hill Havířov o.s.
1687
1
 
prezentován
02.05.2021 20:20:40
18.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
prezentován
21.05.2021 11:41:17
19.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s.
1687
1
 
prezentován
02.06.2021 14:54:27
20.
Vičar Tomáš 01.06.2011 TK Na Dolině o.s.
1687
1
 
prezentován
06.06.2021 15:51:08
21.
Orság Štěpán 14.01.2011 TK Na Dolině o.s.
1687
1
 
prezentován
06.06.2021 15:51:29
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé
134
20
 
odhlášeno hráčem
25.05.2021 10:12:49
2.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec
1687
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2021 10:26:49
3.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
238
12
 
odhlášeno hráčem
26.05.2021 20:23:17
4.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
37
45
 
odhlášeno hráčem
28.05.2021 07:01:13
5.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
28.05.2021 07:55:03
6.
Eversfield Thomas 07.01.2009 I.ČLTK Praha
52
35
 
odhlášeno hráčem
28.05.2021 08:50:52
7.
Laššan Radek 10.08.2009 HTK Třebíč
60
30
 
odhlášeno hráčem
29.05.2021 06:36:53
8.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
98
25
 
odhlášeno hráčem
30.05.2021 06:13:05
9.
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2021 16:13:03
10.
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
IS: lhůta 5 dní
30.05.2021 16:49:34
11.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
136
20
 
odhlášeno hráčem
30.05.2021 18:50:15
12.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2021 07:36:54
13.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
101
25
 
odhlášeno hráčem
31.05.2021 11:55:16
14.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
15
60
 
odhlášeno hráčem
31.05.2021 13:10:57
15.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2021 13:11:29
16.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
114
20
 
odhlášeno hráčem
01.06.2021 06:25:35
17.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
67
30
 
odhlášeno hráčem
02.06.2021 19:56:31
18.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
04.06.2021 10:31:48
19.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
58
35
 
odhlášeno hráčem
04.06.2021 11:25:45
20.
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov
36
45
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 10:01:02
21.
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1687
1
 
odhlášeno pořadatelem
06.06.2021 16:43:40