Název: |
Halové MČR |
Datum: |
19.-22.02. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Kódové číslo: |
706700 |
Dvorců+povrch: |
4 taraflex |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Poznámka pořadatele: hoši TK Panorama Frýdlant n. O., 4 dvorce - taraflex, Luděk Skotnica 602 537 077, l.skotnica@email.cz
Prezentace: formou SMS do 17:00 hod. na tel. 602 537 077. Následuje losování. Přihlášky do čtyřhry
sobota do 12:00 hod. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
10 |
60 |
|
|
07.11.2021 16:20:43 |
2. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
14 |
60 |
|
|
14.11.2021 22:52:01 |
3. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
18 |
60 |
|
|
06.12.2021 12:44:37 |
4. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
21 |
60 |
|
|
19.11.2021 08:22:51 |
5. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
24 |
45 |
|
|
27.12.2021 20:21:51 |
6. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
26 |
45 |
|
|
25.11.2021 23:22:57 |
7. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
29 |
45 |
|
posl. dle CŽ |
28.11.2021 22:08:26 |
8. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
32 |
45 |
|
nominace ZČ |
26.01.2022 07:39:17 |
9. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
36 |
45 |
|
nominace Pha |
14.12.2021 16:50:09 |
10. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
37 |
45 |
|
volná karta poř. |
14.02.2022 14:46:15 |
11. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
40 |
35 |
|
nominace VČ |
04.11.2021 16:20:05 |
12. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
42 |
35 |
|
nominace SČ |
31.01.2022 14:45:14 |
13. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
45 |
35 |
|
nominace Pha |
11.01.2022 11:06:31 |
14. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
49 |
35 |
|
nominace Pha |
11.01.2022 18:08:49 |
15. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
51 |
35 |
|
nominace SČ |
04.02.2022 20:32:23 |
16. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
53 |
30 |
|
nominace SM |
02.11.2021 07:26:56 |
17. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
57 |
30 |
|
nominace Pha |
11.01.2022 20:07:46 |
18. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
60 |
30 |
|
nominace SM |
04.12.2021 17:00:27 |
19. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
61 |
30 |
|
nominace SM |
02.11.2021 18:58:20 |
20. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
64 |
30 |
|
nominace SM |
01.02.2022 09:56:59 |
21. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
65 |
30 |
|
nominace Pha |
10.01.2022 18:12:53 |
22. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
68 |
30 |
|
nominace Pha |
25.01.2022 11:20:26 |
23. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
70 |
30 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2021 00:09:55 |
24. |
Pařízek Tomáš |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
70 |
30 |
|
nominace JM |
05.01.2022 09:48:15 |
25. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
75 |
25 |
|
volná karta ČTS |
19.01.2022 22:39:28 |
26. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
82 |
25 |
|
nominace SM |
01.11.2021 18:33:38 |
27. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
106 |
20 |
|
volná karta ČTS |
11.01.2022 14:52:03 |
28. |
Michel Maxim |
25.07.2010 |
I.ČLTK Praha |
106 |
20 |
|
nominace Pha |
12.01.2022 22:23:42 |
29. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
110 |
20 |
|
volná karta ČTS |
02.11.2021 19:58:45 |
30. |
Homola Matyáš |
21.09.2010 |
Slavoj Český Brod |
135 |
20 |
|
nominace StČ |
01.02.2022 10:33:49 |
31. |
Venc Tomáš |
30.09.2010 |
LTC Humpolec |
147 |
15 |
|
nominace JČ |
01.02.2022 09:59:16 |
32. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
345 |
9 |
|
nominace Pha |
25.01.2022 11:21:14 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
83 |
25 |
|
|
16.11.2021 18:01:52 |
2. |
Bačík Matěj |
27.05.2010 |
ŽLTC Brno |
89 |
25 |
|
|
02.11.2021 21:41:11 |
3. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
89 |
25 |
|
|
04.11.2021 03:18:02 |
4. |
Výtisk Antonín |
15.02.2010 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
99 |
20 |
|
1. náhr. SM |
01.02.2022 09:58:10 |
5. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
99 |
20 |
|
|
04.02.2022 20:55:27 |
6. |
Baštýř Jakub |
05.04.2010 |
TK Pelhřimov |
105 |
20 |
|
1. náhr. JM |
01.02.2022 09:59:44 |
7. |
Výmola Michal |
24.09.2010 |
TK Zlín |
129 |
20 |
|
1. náhr. JM |
01.02.2022 10:01:12 |
8. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
131 |
20 |
|
|
13.11.2021 16:50:35 |
9. |
Dvořáček David |
02.10.2011 |
ŽLTC Brno |
133 |
20 |
|
|
01.11.2021 21:28:43 |
10. |
Šindelka Adam |
06.01.2010 |
ŽLTC Brno |
137 |
20 |
|
|
04.02.2022 15:02:08 |
11. |
Jastrábek Vít |
14.06.2011 |
TC Brno. |
141 |
15 |
|
|
02.11.2021 18:04:41 |
12. |
Martinovský Tobiáš |
23.02.2011 |
I.ČLTK Praha |
256 |
12 |
|
1. náhr. StČ |
14.02.2022 14:31:40 |
13. |
Lešingr Jiří |
28.01.2012 |
TK Zlín |
1423 |
1 |
|
|
01.11.2021 00:10:07 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Schamberger Sebastian |
02.11.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2022 22:51:19 |
2. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
77 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2022 19:45:53 |
3. |
Mašek Martin |
16.04.2012 |
LTC Houštka |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2022 12:00:47 |
4. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
128 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2022 12:41:27 |
5. |
Elsnic Petr |
17.06.2010 |
TK Most |
127 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.01.2022 15:43:38 |
6. |
Mohyla René |
06.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2022 21:21:40 |
7. |
Moravec Adam |
05.11.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
634 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2022 15:04:06 |
8. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
120 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2022 09:29:11 |
9. |
Krinwald Adam |
10.04.2012 |
LTC Houštka |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2022 21:19:59 |
10. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2022 17:47:29 |
11. |
Stavěla Jan |
02.01.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
613 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2022 19:26:43 |
12. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
156 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2022 20:16:47 |
13. |
Rusňák Tadeáš |
15.05.2011 |
Tenis Dobříš |
170 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2022 07:31:05 |
14. |
Drábek Jan |
18.12.2011 |
TK Slavia Plzeň |
154 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2022 11:46:32 |
15. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
121 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2022 16:35:53 |
16. |
Germala Robert |
02.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2022 18:34:58 |
17. |
Coxon Ben |
06.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
231 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2022 08:00:53 |
18. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
111 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2022 08:20:53 |
19. |
Babovák Daniel |
23.02.2012 |
LTC Houštka |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2022 19:41:24 |
20. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
200 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2022 21:29:40 |
21. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2022 08:17:36 |
22. |
Orlita Josef Sebastian |
11.08.2010 |
TK Zlín |
104 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2022 09:13:07 |
23. |
Motal David |
21.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2022 16:45:10 |
24. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
44 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2022 19:39:10 |
25. |
Ječmínek Ondřej |
18.01.2012 |
LTC Modřany 2005 |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2022 21:39:49 |
26. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
156 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2022 10:04:55 |
27. |
Dostál Robin |
17.08.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2022 14:13:08 |
28. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
81 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2022 18:40:40 |
29. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
72 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2022 16:57:08 |
30. |
Vurm Gustav |
03.02.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
115 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2022 17:15:42 |
31. |
Švanda Jan |
19.03.2011 |
BLTC Brno |
467 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2022 23:56:21 |
32. |
Weigert Matyáš |
12.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
1423 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2022 21:26:26 |
33. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
7 |
60 |
|
odhlášeno pořadatelem |
18.02.2022 14:02:17 |
34. |
Kouba Vojtěch |
22.01.2010 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
72 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2022 15:22:14 |
|