Název: | A3 | Pořadatel: | LTK Liberec | Datum: | 18.-22.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Rakouš Michal | | | | | |
| | | | | |
Palacký Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Štěpánek Adam | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vurm Gustav | 3:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zapský Tobiáš | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Černík Daniel | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bačík Matěj | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Fejka Štěpán | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kabrhel Šimon | | | | 6:1, 6:7, 6:3 | |
| | | | | |
Jakeš Michael | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kovář Josef | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Barina Václav | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Jakimič Liam | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Mikeš Marek | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Krkoška Šimon | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Techlovský Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pšeničný Dmitrij | | | | | 2:6, 6:3, 7:6 |
| | | | | |
Kouba Vojtěch | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Weigert Matyáš | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Jaroš Vojta | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Horáček Filip | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Ježek Vojtěch | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Janoušek Šimon | | 4:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Drlík David | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Maršík Matyáš | | | | 6:3, 3:6, 7:5 | |
| | | | | |
Kačín Ondřej | 6:0, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Michna Gabriel | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Zeman Patrik | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Michel Maxim | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Dorazil Tadeáš | 2:6, 7:6 (2), 6:0 | | | | |
| | | | | |
Turek Ondřej | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šimek Kristián | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Úterý 22.3.2022 Finále dvouhry v 10:00 Rakouš - Šimek |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Rakouš Michal | 7 | 60 | Šimek Kristián | 14 | 60 | Kabrhel Šimon | 21 | 60 | Drlík David | 24 | 45 | Maršík Matyáš | 26 | 45 | Techlovský Tomáš | 29 | 45 | Fejka Štěpán | 32 | 45 | Pšeničný Dmitrij | 36 | 45 |
Kategorie : 13 | Součet BH: 405 |
Kódové číslo akce: 702153 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šuda Jakub | 03.05.2012 | TK AGROFERT Prostějov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov |
|