Pořadatel: | TK Oáza Říčany | Datum: | 12.-15.02. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Ježek Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Polášek Oliver | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Svoboda David | | 6:0, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Soukup Daniel | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kouba Vojtěch | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Turek Ondřej | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Hron Lukáš | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jaroš Vojta | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
Kocanda Petr | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Štefaník Antonín | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Toman Karel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Tichy Jan | | | 3:0, scr. | | |
| | | | | |
Veselý Jan | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Michel Maxim | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kovář Josef | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Michna Gabriel | | | | | 7:6 (4), 6:7 (1), 7:5 |
| | | | | |
Luxa Tommy | 2:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Horáček Filip | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hnátek Marek | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Venc Tomáš | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Černík Daniel | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Stehlík Vilém | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Zapský Tobiáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Štěpánek Adam | | | | 7:6 (3), 6:3 | |
| | | | | |
Hanzelín Tobiáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hájek Petr | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Janoušek Šimon | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Havlík Jan | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Drábek Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jakeš Michael | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kačín Ondřej | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ptáček Vít (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Pondělí 11.00: Ježek-Toman, Zapský-Kačín |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Ježek Vojtěch | 42 | 35 | Kačín Ondřej | 45 | 35 | Zapský Tobiáš | 49 | 35 | Jaroš Vojta | 51 | 35 | Kovář Josef | 57 | 30 | Michna Gabriel | 68 | 30 | Kouba Vojtěch | 72 | 30 | Janoušek Šimon | 75 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 255 |
Kódové číslo akce: 702109 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most |
|