Název: |
Czech Tennis Academy Head tour |
Datum: |
05.-07.02. |
Pořadatel: |
CTA Rudná (C - 500) |
Kódové číslo: |
706102 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Čermák Pavel |
: |
Hořelické náměstí 1130 |
: |
252 19 Rudná u Prahy |
Tel. (1): |
777967597 |
E-mail: |
pavel@tenisrudna.cz |
Poznámka pořadatele: Paralelní turnaj ml. žákyň zrušen - ROZŠIŘUJEME KLUKY NA 24 HRÁČŮ!!!
Turnaj je součástí čtyřdílné série Czech Tennis Academy Head tour.
Lze se zúčastnit i pouze jednoho turnaje ze série, ale taky všech.
Vítáni jsou tedy i hráči, kteří nemají ambici probojovat se do závěrečného Masters a naopak, čím více turnajů hráč odehraje, tím stoupá jeho šance na postup na Masters.
Na každém turnaji hráči sbírají body nejen standardně do žebříčku celostátního, ale taky do žebříčku naší série - 12 nejlepších kluků a 12 nejlepších holek si zahraje závěrečné Masters o hodnotné ceny od firmy Head (mimo Masters hráči vyhrávají parádní upomínkové ceny).
Bodování celé tour pro postup na závěrečné Czech Tennis Academy Masters:
Vítěz turnaje 100 bodů
Finalista 60 bodů
Semifinalista 40 bodů
Čtvrtfinalista 30 bodů
Účast 15 bodů
Prezentace prosím VÝHRADNĚ formou SMS (jméno a příjmení hráče) v pátek v čase 15-17:00
Na našich turnajích lze sledovat zápasy v klidu a teple na televizi v naší restauraci. (každý kurt má svoji kameru).
Pro hráče je připraven oběd vhodný pro sportovce za 100,- (spec. nabídka pouze pro účastníky, pro doprovod výběr z menu naší restaurace).
Pozdní přihlášky taktéž formou SMS, odpovím vždy nejpozději tentýž den večer.
Pavouk zveřejníme vždy nejpozději 21:00, první sobotní zápasy začínají 8:30, holky začátek obvykle mezi 11-13, přesné údaje pro daný turnaj vždy v daném pavouku.
Prosíme rodiče, aby se v hale drželi pouze ve vyznačeném prostoru a nezasahovali do hry ;)
AKTUÁLNÍ ŽEBŘÍČEK CTA HEAD TOUR:
1 Šebek Filip 100
2 Toman Karel 100
3 Hovorka Hugo 75
4 Jedlička David 70
5 Skořepa Adam 60
6 Drábek Jan 55
7 Raška Albert 45
8 Dvořák Mikuláš 40
9 Hron Lukáš 40
10 Mařata Jan 30
11 Ryč Ondřej 30
12 Rieser Sedrik 30
13 Chmelař Marek 30
14 Elsnic Petr 30
15 Krisman Vojtěch 30
16 Guerra Tomáš 25
17 Kafka Michal 15
18 Liška Ondřej 15
19 Mrázek Richard 15
20 Podestát Tadeáš 15
21 Raška Marek 15
22 Rusňák Tadeáš 15
23 Veselý Jan 15
24 Babovák Daniel 15
25 Plecitý Vít 15
26 Bělohlávek Petr 15
27 Zýka Nicolas 15
28 Pokorný Jan 15
29 Mašek Martin 10
30 Michálek Jan 10
31 Nedoma Nataniel 10
32 Panáček Václav 10
|
|