Název: |
Czech Tennis Academy Head tour |
Datum: |
15.-17.01. |
Pořadatel: |
CTA Rudná (C - 500) |
Kódové číslo: |
706063 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Čermák Pavel |
: |
Hořelické náměstí 1130 |
: |
252 19 Rudná u Prahy |
Tel. (1): |
777967597 |
E-mail: |
pavel@tenisrudna.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj je součástí čtyřdílné série Czech Tennis Academy Head tour.
Lze se zúčastnit i pouze jednoho turnaje ze série, ale taky všech.
Vítáni jsou tedy i hráči, kteří nemají ambici probojovat se do závěrečného Masters a naopak, čím více turnajů hráč odehraje, tím stoupá jeho šance na postup na Masters.
Na každém turnaji hráči sbírají body nejen standardně do žebříčku celostátního, ale taky do žebříčku naší série - 12 nejlepších kluků a 12 nejlepších holek si zahraje závěrečné Masters o hodnotné ceny od firmy Head (mimo Masters hráči vyhrávají parádní upomínkové ceny).
Bodování celé tour pro postup na závěrečné Czech Tennis Academy Masters:
Vítěz turnaje 100 bodů
Finalista 60 bodů
Semifinalista 40 bodů
Čtvrtfinalista 30 bodů
Účast 15 bodů
Prezentace prosím VÝHRADNĚ formou SMS (jméno a příjmení hráče) v pátek v čase 15-17:00
Na našich turnajích lze sledovat zápasy v klidu a teple na televizi v naší restauraci. (každý kurt má svoji kameru).
Pro hráče je připraven oběd vhodný pro sportovce za 100,- (spec. nabídka pouze pro účastníky, pro doprovod výběr z menu naší restaurace).
Pozdní přihlášky taktéž formou SMS, odpovím vždy nejpozději tentýž den večer.
Pavouk zveřejníme vždy nejpozději 21:00, první sobotní zápasy začínají 8:30, holky začátek obvykle mezi 11-13, přesné údaje pro daný turnaj vždy v daném pavouku.
Prosíme rodiče, aby se v hale drželi pouze ve vyznačeném prostoru a nezasahovali do hry ;)
AKTUÁLNÍ ŽEBŘÍČEK CTA Rudná Head tour:
1 Šebek Filip 100
2 Hovorka Hugo 60
3 Dvořák Mikuláš 40
4 Hron Lukáš 40
5 Jedlička David 30
6 Mařata Jan 30
7 Raška Albert 30
8 Ryč Ondřej 30
9 Drábek Jan 15
10 Kafka Michal 15
11 Liška Ondřej 15
12 Mrázek Richard 15
13 Podestát Tadeáš 15
14 Raška Marek 15
15 Rusňák Tadeáš 15
16 Veselý Jan 15
17 Guerra Tomáš 10
|
|