Datum: |
27.-29.12. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Studénka z.s. (C - 700) |
Kódové číslo: |
706031 |
Dvorců+povrch: |
3 koberec s pískem |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Po do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Krkoška Jiří |
: |
Budovatelská 858 |
: |
74213 Studénka |
Tel. (1): |
603 142 285 |
E-mail: |
jirikrkoska@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace výhradně formou SMS na tel.čísle: 603 142 285 v pondělí 26.12.2022 do 18h.
Automatické losování proběhne cca. v 19h a poté bude pod pavoukem uveden příjezd hráčů / hráček k zápasům.
Způsob hraní zápasů:
Dvouhra: na dva vítězné sety, v případě 3setu super tiebreak a pravidlo NO Let bude používáno
Čtyřhra: na dva vítězné sety, v případě 3setu super tiebreak, pravidlo NO AD (shoda - rozhodující míč), NO Let bude použito.
!!!Do haly vstupujte výhradně s čistou obuví a v hale je zákaz konzumace jídel!!!
Adresa klubu: Budovatelská 858, Studénka
Neparkujte v případě plného parkoviště auta přes cestu na louce, lidé volají policajty. V případě plného parkoviště je za naším parkovištěm další brána cca.100m kde se může taky parkovat. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
48 |
30 |
|
volná karta |
09.11.2022 09:36:11 |
2. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
82 |
25 |
|
volná karta |
19.12.2022 12:18:10 |
3. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
101 |
20 |
|
|
16.12.2022 05:33:50 |
4. |
Neudik Rafael |
21.11.2012 |
TJ Tatran Litovel, z.s. |
135 |
15 |
|
volná karta |
17.12.2022 17:21:38 |
5. |
Výtisk Josef |
16.05.2012 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
152 |
15 |
|
|
13.12.2022 11:21:21 |
6. |
Mohyla René |
06.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
187 |
15 |
|
|
23.11.2022 22:23:52 |
7. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
189 |
15 |
|
volná karta |
19.12.2022 20:27:19 |
8. |
Dostál Robin |
17.08.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
203 |
12 |
|
|
10.12.2022 20:45:51 |
9. |
Lys Richard |
15.06.2012 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
260 |
12 |
|
|
16.12.2022 21:58:58 |
10. |
Landa Oskar |
22.03.2012 |
TC Brno. |
357 |
9 |
|
|
31.10.2022 23:23:35 |
11. |
Herman Lukáš |
19.07.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
361 |
9 |
|
volná karta |
20.12.2022 09:30:44 |
12. |
Šimonič Noel Sandro |
22.05.2012 |
TK Zlín |
379 |
9 |
|
|
15.12.2022 14:08:01 |
13. |
Koběrský Petr |
17.04.2012 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
383 |
9 |
|
|
04.11.2022 22:42:43 |
14. |
Gřešek Oskar |
20.03.2012 |
TK Opava |
417 |
9 |
|
|
22.11.2022 19:55:22 |
15. |
Hyl David |
25.02.2012 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1285 |
3 |
|
|
04.12.2022 17:58:23 |
16. |
Veselý Matěj |
12.07.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
1489 |
1 |
|
|
01.11.2022 00:05:16 |
17. |
Dezort Damian Max |
19.08.2013 |
TOPTENNIS club |
1489 |
1 |
|
|
30.11.2022 20:51:12 |
18. |
Šturala Robin |
18.08.2013 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1489 |
1 |
|
volná karta |
02.12.2022 07:38:50 |
19. |
Leidolf Marek |
05.05.2013 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
1489 |
1 |
|
Prijat |
17.12.2022 10:45:18 |
20. |
Konderla Jakub |
27.09.2013 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1489 |
1 |
|
Přijat |
19.12.2022 10:30:21 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Schamberger Sebastian |
02.11.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
176 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2022 10:04:13 |
2. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
228 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2022 18:56:22 |
3. |
Blaščík Matyáš Dominik |
26.09.2013 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2022 10:25:00 |
4. |
Rutar Antonín |
29.05.2013 |
TK Mohelnice, z.s. |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2022 11:22:18 |
5. |
Štika Hynek |
02.03.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
391 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
22.12.2022 08:57:58 |
6. |
Řačák Lukáš |
06.03.2013 |
TC BORS CLUB |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2022 08:10:22 |
7. |
Hořelka Gabriel |
11.09.2012 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
212 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2022 11:20:03 |
8. |
Ježek Tomáš |
26.05.2013 |
SKT Frýdlant n.O. |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2022 14:33:04 |
9. |
Temenugov Leo |
03.04.2013 |
ŽLTC Brno |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2022 14:44:38 |
10. |
Mech Richard |
24.08.2012 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1399 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
26.12.2022 17:24:54 |
11. |
Michálek Jiří |
22.05.2013 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2022 17:31:51 |
|