Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
616860
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Ťoukálek Jaroslav
Nádražná 848
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602464367
E-mail:
jtoukalek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 11.6. v čase 16-18 hod. telefonicky ing. Ťoukálek 602464367
Program na sobotu bude zveřejněn do 20 hod. na IS
Hraje se dvouhra i čtyřhra
Celodenní stravování je zajištěno v restauraci TK
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
44
25
 
volná karta
04.05.2021 00:09:25
2.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
95
15
 
volná karta
22.03.2021 08:20:14
3.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK Hluboká nad Vltavou
118
12
 
volná karta
15.05.2021 19:21:50
4.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
140
12
53
volná karta
15.05.2021 10:24:22
5.
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny
168
9
 
volná karta
05.05.2021 17:27:37
6.
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
182
9
134
volná karta
25.05.2021 18:38:06
7.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
186
9
 
volná karta
09.05.2021 18:54:53
8.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
195
9
39
volná karta
09.04.2021 15:21:52
9.
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny
203
9
83
volná karta
09.05.2021 20:39:12
10.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
223
9
 
volná karta
02.06.2021 13:58:14
11.
Viturková Kamila 24.04.2007 TK Soběslav
250
6
 
volná karta
23.04.2021 21:25:46
12.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
260
6
 
volná karta
11.05.2021 19:01:46
13.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
273
6
 
volná karta
13.05.2021 16:43:29
14.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
273
6
268
volná karta
29.05.2021 23:15:46
15.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
304
6
180
volná karta
09.05.2021 08:34:05
16.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
308
6
200
volná karta
26.04.2021 11:12:15
17.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
357
4
171
volná karta
30.05.2021 19:46:17
18.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
372
4
243
volná karta
15.05.2021 09:28:27
19.
Homolková Dominika 12.07.2009 TK Pelhřimov
382
4
180
volná karta
20.05.2021 14:16:20
20.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
387
4
 
volná karta
23.04.2021 22:44:06
21.
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice
426
4
196
volná karta
05.05.2021 01:58:29
22.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
465
4
222
volná karta
01.06.2021 20:13:04
23.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
469
4
235
volná karta
12.04.2021 12:15:19
24.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
513
4
281
volná karta
10.05.2021 08:50:42
25.
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Písek
523
4
 
volná karta
21.03.2021 18:14:00
26.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
562
3
277
volná karta
14.03.2021 23:35:49
27.
Samcova Anna 07.10.2009 TK Písek
594
3
444
volná karta
25.04.2021 19:32:06
28.
Senderakova Veronika 31.03.2008 Jiskra Bechyně
594
3
432
volná karta
13.05.2021 18:33:39
29.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 Sokol TK Kaplice
630
3
310
volná karta
25.03.2021 17:11:54
30.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
756
1
281
volná karta pořadatele
20.05.2021 11:53:53
31.
Ficalova Aneta 15.10.2009 TK Pelhřimov
756
1
370
volná karta
23.05.2021 12:51:20
32.
Straková Valerie 08.08.2010 TK Pelhřimov
756
1
324
volná karta pořadatele
30.05.2021 18:52:55

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Musilová Nela 17.11.2008 TJ Centropen Dačice
756
1
633
 
04.04.2021 10:18:39
2.
Kotašková Barbora 02.07.2009 LTC Tábor 1903
756
1
524
 
24.05.2021 19:52:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
756
1
396
odhlášeno hráčem
01.06.2021 10:20:01
2.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
756
1
300
odhlášeno hráčem
05.06.2021 18:50:27
3.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
756
1
303
odhlášeno hráčem
06.06.2021 09:20:52
4.
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek
390
4
252
odhlášeno hráčem
07.06.2021 19:50:14
5.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
426
4
401
odhlášeno hráčem
09.06.2021 15:25:58
6.
Bratová Gabriela 18.12.2008 TK Písek
537
3
504
odhlášeno hráčem
10.06.2021 10:25:49
7.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
469
4
 
odhlášeno hráčem
10.06.2021 11:10:30