Název:
A2
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
Slavoj Český Brod (A - 500)
Kódové číslo:
616239
Dvorců+povrch:
8 antuka
Kvalifikace  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 10:00 hod.
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 10:00 hod.


Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
:
nám. A. z Pardubic 31
:
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739627235
E-mail:
tenismk@seznam.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany
30
30
0
 
14.05.2024 08:20:15
2.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
35
25
0
 
07.06.2024 11:42:58
3.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
36
25
0
 
23.04.2024 12:37:52
4.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
38
25
0
 
17.05.2024 23:14:19
5.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 Tenis Dobříš
44
25
12
 
14.06.2024 07:32:29
6.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
47
20
10
 
11.06.2024 07:31:55
7.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno.
57
20
9
 
23.04.2024 07:57:55
8.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
59
20
0
 
09.05.2024 14:01:03
9.
Dufková Viktorie 09.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
64
20
0
 
04.04.2024 07:14:18
10.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Olymp Praha
66
15
4
 
17.05.2024 17:35:50
11.
Šulcová Gabriela 02.01.2011 I.ČLTK Praha
67
15
14
 
21.05.2024 23:42:12
12.
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice
69
15
18
 
08.05.2024 18:22:46
13.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC BORS CLUB
71
15
0
 
12.05.2024 20:51:13
14.
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava
76
15
0
 
14.06.2024 03:56:33
15.
Čepková Kristýna 18.02.2010 Slavoj Český Brod
79
15
0
 
05.04.2024 09:34:53
16.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Tenis Dobříš
82
15
17
 
06.06.2024 11:41:07
17.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
83
15
0
 
09.04.2024 10:14:34
18.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden HK
91
15
48
 
04.04.2024 00:13:04
19.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
94
12
15
 
05.05.2024 17:16:40
20.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
99
12
58
 
21.04.2024 16:16:58
21.
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
100
12
140
 
04.04.2024 15:43:12
22.
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha
101
12
0
 
04.04.2024 18:25:20
23.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč
104
12
45
 
22.04.2024 13:32:38
24.
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha
109
12
27
 
11.04.2024 12:32:56
25.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TJ Spoje Praha
114
12
0
 
22.04.2024 13:40:58
26.
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé
116
12
31
 
28.05.2024 10:23:22
27.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno.
118
12
22
 
19.04.2024 18:28:41
28.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
119
12
0
 
04.04.2024 10:21:16
29.
Gottvaldová Anna 26.02.2011 TO TJ Tesla Pardubice
134
12
57
 
18.04.2024 20:05:17
30.
Čepková Karolína 18.02.2010 Slavoj Český Brod
143
9
0
 
05.04.2024 09:39:29
31.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
153
9
0
 
06.04.2024 00:51:02
32.
Suchánková Nikol 22.08.2012 TK Neridé
153
9
19
 
11.04.2024 09:13:22
33.
Maturová Sonia 18.11.2012 TK AGROFERT Prostějov
160
9
32
 
14.04.2024 22:16:40
34.
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé
164
9
40
 
10.04.2024 08:54:08
35.
Dudlová Denisa 29.03.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK
176
9
36
 
23.04.2024 13:28:05
36.
Staňková Laura 05.09.2011 TK Olymp Praha
177
9
7
 
14.05.2024 11:21:25
37.
Plešková Eliška 14.02.2011 LTC Mladá Boleslav z.s.
197
9
82
 
21.05.2024 21:17:59
38.
Kašprišin Beata 02.09.2011 TC Dvůr Králové, z.s.
199
9
143
 
04.04.2024 09:25:06
39.
Kastnerová Bára 02.12.2010 TK Mnichovo Hradiště
204
9
0
 
14.06.2024 12:35:27
40.
Chreneková Viktoria 11.11.2011 TK Sparta Praha
240
6
176
 
01.06.2024 09:58:43
41.
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov
249
6
30
 
03.04.2024 22:56:39
42.
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s.
252
6
157
 
04.04.2024 08:20:33
43.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín
295
6
0
 
14.04.2024 15:09:27
44.
Ščeholeva Zlata 10.09.2011 TK Čelákovice
353
4
238
 
10.04.2024 23:26:23
45.
Švecová Lena 05.02.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.
379
4
33
 
21.04.2024 19:56:09
46.
Krčková Klára 02.07.2012 ŽLTC Brno
469
4
87
 
16.04.2024 09:16:50
47.
Patáková Klára 18.07.2011 SK Uherský Brod
475
4
78
 
04.04.2024 15:15:43
48.
Skalická Eliška 23.10.2013 TENIS-CENTRUM DTJ HK
551
3
89
 
10.04.2024 12:40:07
49.
Francová Nela 24.10.2012 TK PTA Kolín
727
1
271
 
04.04.2024 20:22:11

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec
336
4
56
odhlášeno hráčem
20.05.2024 18:45:58
2.
Vítová Eva Julie 01.02.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
563
3
117
odhlášeno hráčem
15.06.2024 17:22:32