Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Slavia Open
Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  04.-07.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Farajpourová Aileen
 
 
 
Beková Barbora
6:3, 6:3
 
Uhrová Nela
6:2, 6:2
 
Ueberschär Jolien
6:3, 6:2
 
 
 
 
1:0, scr.
 
Koubová Kateřina
 
Mottlová Anna
7:5, 7:5
 
 
 
Karšňáková Růžena
7:5, 6:2
 
Heřmanová Tereza
6:7, 6:1, 6:3
 
Marešová Sofie
6:4, 6:2
 
Zimová Thelma
6:0, 6:2
 
 
7:6, 7:5
 
Jarolímková Nikol Marie
 
Švíglerová Pavla
6:1, 6:4
 
 
 
Koutová Veronika
scr.
 
Blažková  Klára
7:5, 6:1
 
Koutová Lucie
6:2, 6:1
 
Abendroth Isabella
6:2, 6:1
 
 
7:5, 6:3
 
Rainke Klaudie
 
Tofi Vanessa
6:2, 6:2
 
 
 
Vejšická Alžběta
6:2, 6:1
 
Jelínková Nicol
6:0, 6:4
 
Fortelková Karolína
6:2, 6:3
 
Kotaracova Silvie
6:0, 6:2
 
 
6:2, 0:6, 6:4
 
Polatová Natálie
 
Hrdinová Sofie
6:1, 6:4
 
 
 
Salame Lilly Jasmine
6:2, 6:7, 6:3
 
Pažoutová Nela
6:3, 6:3
 
Žlůvová Matylda
6:3, 7:5
 
Bendova Kristyna
6:0, 6:1
 
 
6:3, 3:6, 7:5
 
Martincová Ester
 
Nováková Laura
4:6, 7:5, 7:5
 
 
 
Hlavatá Jolana
6:2, 6:2
 
Hessová Adriana
7:5, 6:4
 
Smetanová Lilian
6:3, 6:3
 
Samešová Nella
5:7, 7:6, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Veselá Michaela
 
Matoušková Barbora
6:1, 6:2
 
 
 
Pabišková Natalie
6:4, 6:0
 
Čermáková Aneta
6:1, 6:0
 
Havlovicová Kateřina
6:2, 6:3
 
Maříková Magdalena
6:0, 6:0
 
 
3:6, 6:2, 7:6
 
Halamová Kateřina
 
Hůlková Amálie
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Brožová Michaela
 
Hronová Kateřina
6:3, 6:3
 
Turečková Karolína
7:5, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Krejčová Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 9.00 semifinále a finále dvouhry. 14.00 finále čtyřhry.
Počet účastníků46
NasazeníBH
Farajpourová Aileen 7420
Krejčová Tereza 9815
Švíglerová Pavla 11412
Veselá Michaela 11612
Polatová Natálie 13112
Hrdinová Sofie 13412
Matoušková Barbora 14412
Jarolímková Nikol Marie 1559
Kategorie : 8Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 612237

Farajpourová Aileen - Jirousková Karoline
 
 
 
Hronová Kateřina - Bendova Kristyna
6:2, 6:4
 
Abendroth Isabella - Jelínková Nicol
6:4, 6:2
 
Mottlová Anna - Pažoutová Nela
6:0, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Halamová Kateřina - Koutová Veronika
 
Hrdinová Sofie - Hůlková Amálie
6:2, 5:7, 1:0
 
 
 
Uhrová Nela - Heřmanová Tereza
7:6, 6:0
 
Karšňáková Růžena - Fortelková Karolína
6:3, 6:1
 
Rainke Klaudie - Brožová Michaela
7:6, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Koubová Kateřina - Čermáková Aneta
 
Vejšická Alžběta - Jarolímková Nikol Marie
6:3, 6:2
 
 
 
Turečková Karolína - Samešová Nella
6:2, 6:3
 
Beková Barbora - Pabišková Natalie
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Kotaracova Silvie - Martincová Ester
 
 
6:4, 6:1
 
Švíglerová Pavla - Blažková  Klára
 
Nováková Laura - Marešová Sofie
6:3, 7:6
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Hlavatá Jolana - Hessová Adriana
 
Smetanová Lilian - Koutová Lucie
6:3, 6:3
 
Salame Lilly Jasmine - Zimová Thelma
4:6, 6:2, 1:0
 
 
6:0, 6:2
 
Polatová Natálie - Matoušková Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Farajpourová Aileen 7420
Jirousková Karoline 10415
Švíglerová Pavla 11412
Polatová Natálie 13112
Hrdinová Sofie 13412
Matoušková Barbora 14412
Jarolímková Nikol Marie 1559
Nováková Laura 1929
Kategorie : 8Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 614237

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Maříková Magdalena20.08.2009TK Slavia Plzeň
Veselá Michaela14.07.2007TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Jelínková Nicol10.11.2008TK PTA Kolín
Jirousková Karoline27.03.2008SK HAMR, z.s.