Pořadatel: | LTC Tábor 1903 | Datum: | 21.-24.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Petrásová Valentýna | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Viturková Kamila | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Skriplenok Alina | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Horova Natalie | | | | | | |
| | | | | | |
Vejšická Alžběta | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Gill Victoria | | | | | | |
| | | | | | |
Marešová Sofie | | | 6:3, 3:6, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Divilová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | | | | | 6:4, 7:6 (3), 7:6 (4) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Tereza | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Nela | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sertičová Tereza | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holasová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Zdeňková Anna | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Jílková Ema | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jarolímková Nikol Marie | | | | | | |
| | | | | | |
Hubáčková Karolína | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Tofi Vanessa | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Exnerová Ella | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fáčková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Řezáčová Štěpánka | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Levans Millydee | | | | | | |
| | | | | | |
Kotašková Barbora | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zemková Nela | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Růžičková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Vokřínková Sára | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíšová Vendula | | | 2:6, 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Salame Lilly Jasmine | | | | | | |
| | | | | | |
Hettlerová Sofie | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hartingerová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Koubová Kateřina | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Klára | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (2), 7:6 (1) | | | | |
| | | | | | |
Ječmínková Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí 23.8.2021:
8:30 semifinále dvouhry, následně finále dvouhry. |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Petrásová Valentýna | 60 | 20 | Ječmínková Karolína | 94 | 15 | Poláková Veronika | 103 | 15 | Růžičková Tereza | 108 | 12 | Vokřínková Sára | 140 | 12 | Divilová Sára | 140 | 12 | Hubáčková Karolína | 142 | 12 | Jarolímková Nikol Marie | 155 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 107 |
Kódové číslo akce: 612199 |
|
|