Název:
Lob cup
Datum:
07.-10.09.
Pořadatel:
LOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 400)
Kódové číslo:
616197
Dvorců+povrch:
10 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
:
Bukolská 843/2a
:
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 Tenis Dobříš
44
25
12
 
07.04.2024 23:59:43
2.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno.
57
20
9
 
23.04.2024 08:00:53
3.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC BORS CLUB
71
15
0
 
08.04.2024 12:30:35
4.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden HK
91
15
48
 
04.04.2024 19:06:37
5.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
99
12
58
 
21.04.2024 16:31:52
6.
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
100
12
140
 
04.04.2024 15:49:43
7.
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha
101
12
0
 
04.04.2024 18:31:18
8.
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha
109
12
27
 
28.05.2024 07:33:43
9.
Říhová Jitka 14.10.2010 LTC Pardubice
117
12
0
 
04.04.2024 20:06:19
10.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín
121
12
65
 
14.04.2024 09:48:23
11.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice
128
12
0
 
20.04.2024 20:11:48
12.
Gottvaldová Anna 26.02.2011 TO TJ Tesla Pardubice
134
12
57
 
06.04.2024 18:38:52
13.
Flekalová Lucie 21.06.2011 Lokomotiva Praha
138
12
177
 
15.04.2024 08:58:17
14.
Davis Nina 16.12.2011 SK Aritma Praha
147
9
78
 
20.05.2024 14:34:36
15.
Gabrielová Edita Luisa 08.04.2011 SK Aritma Praha
150
9
49
 
28.04.2024 21:11:56
16.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
153
9
0
 
06.04.2024 00:44:14
17.
Dudlová Denisa 29.03.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK
176
9
36
 
23.04.2024 23:51:21
18.
Plešková Eliška 14.02.2011 LTC Mladá Boleslav z.s.
197
9
82
 
21.05.2024 21:23:53
19.
Kašprišin Beata 02.09.2011 TC Dvůr Králové, z.s.
199
9
143
 
04.04.2024 09:30:45
20.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha
224
6
11
 
10.05.2024 08:18:55
21.
Chreneková Viktoria 11.11.2011 TK Sparta Praha
240
6
176
 
01.06.2024 10:23:28
22.
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov
249
6
30
 
03.04.2024 22:58:20
23.
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s.
252
6
157
 
03.04.2024 23:02:27
24.
Fáčková Tereza 07.12.2011 SK HAMR, z.s.
261
6
369
 
19.05.2024 19:39:55
25.
Gralton Francesca 13.08.2011 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
282
6
206
 
04.04.2024 06:22:51
26.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec
336
4
56
 
04.04.2024 19:59:38
27.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
339
4
0
 
04.04.2024 06:03:12
28.
Jersáková Julie 20.02.2012 TK AGROFERT Prostějov
346
4
50
 
18.04.2024 22:58:21
29.
Švecová Lena 05.02.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.
379
4
33
 
25.04.2024 19:13:42
30.
Neubergová Natálie 19.08.2012 LOB S.A. Bohnice, z.s.
670
3
204
 
04.04.2024 02:23:29
31.
Francová Nela 24.10.2012 TK PTA Kolín
727
1
271
 
04.04.2024 20:33:59

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Mátlová Eva 15.08.2011 TK Radošovice
314
4
310
odhlášeno hráčem
23.06.2024 22:49:03