Název: | Lokomotiva CUP | Pořadatel: | Lokomotiva Praha | Datum: | 16.-19.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Petrásová Valentýna | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abendroth Isabella | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hronová Kateřina | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Vokřínková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Votavová Natálie | | | | 3:6, 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Tereza | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Sirotková Julie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Peršlová Nicol | | | 3:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Meszárošová Elly | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šturcová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Ueberschär Jolien | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Klára | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Petržílková Adéla | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sekerková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Blažková Klára | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vejšická Alžběta | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Čermáková Aneta | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Brožová Michaela | 7:6 (3), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Urbanova Berenika | | | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ester | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bendova Kristyna | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sejvalová Eliška | 6:2, 6:7 (4), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Halamová Kateřina | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Skurzoková Patricie | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 7:6 (2), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tofi Vanessa | | | | | | |
| | | | | | |
Kudrnáčová Eliška | | | | 0:6, 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benetková Jessica | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kühnová Karolína | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Salame Lilly Jasmine | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Mottlová Anna | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dostálová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Švíglerová Pavla | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hůlková Amálie | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pažoutová Nela | 7:6 (2), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Petrásek Anna Marie | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Zimová Thelma | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Matoušková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Švejcarová Marie | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotaracova Silvie | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sokolova Vera | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Smetanová Lilian | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Jelínková Nicol | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Bejčková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hejna Miloslav (platná licence B do 30.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 19.8.
10:00 finále dvouhry
Možnost rozehrávky od 9 hod. |
| Počet účastníků | 47 | Nasazení | CŽ | BH | Petrásová Valentýna | 60 | 20 | Bejčková Adéla | 84 | 15 | Dostálová Lucie | 91 | 15 | Poláková Veronika | 103 | 15 | Urbanova Berenika | 109 | 12 | Těhníková Ester | 111 | 12 | Šturcová Nikola | 114 | 12 | Švíglerová Pavla | 114 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 113 |
Kódové číslo akce: 612181 |
|
|