Český tenisový svaz
Název:
Lokomotiva CUP
Datum:
16.-19.08.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (B - 400)
Kódové číslo:
616181
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lekič Milan
Pod plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
776439636
Tel. (2):
776439636
E-mail:
info@tenis-hajnovka.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou SMS v neděli mezi 17-18 hod pouze na tel. 732849369! Po 19 hod bude zveřejněno rozlosování a pořadí zápasů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
60
20
 
 
15.03.2021 22:04:03
2.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
84
15
227
 
18.07.2021 09:30:18
3.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
91
15
 
 
16.07.2021 07:33:41
4.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
103
15
 
 
02.05.2021 09:34:04
5.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
109
12
 
volná karta
13.08.2021 17:47:06
6.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
111
12
36
 
03.05.2021 19:28:17
7.
Švíglerová Pavla 29.07.2008 LTC Modřany 2005
114
12
128
 
29.05.2021 10:07:36
8.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
114
12
30
 
31.05.2021 21:14:36
9.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
140
12
53
 
28.07.2021 10:06:16
10.
Matoušková Barbora 30.10.2008 Severočeská tenisová o.s.
144
12
205
 
24.07.2021 11:57:06
11.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
155
9
372
 
07.07.2021 07:13:16
12.
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny
168
9
 
 
05.05.2021 17:35:50
13.
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s.
171
9
 
 
12.08.2021 17:52:21
14.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
175
9
10
 
12.05.2021 22:20:11
15.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň
176
9
101
 
19.07.2021 23:22:47
16.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
199
9
106
 
13.08.2021 17:45:02
17.
Sokolova Vera 24.10.2007 TJ Sokol Hostivice
200
9
 
volná karta
15.08.2021 06:52:22
18.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
202
9
78
 
14.05.2021 11:18:00
19.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TC VŠ Praha
203
9
71
 
04.05.2021 09:05:41
20.
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny
203
9
83
 
28.07.2021 18:46:37
21.
Halamová Kateřina 02.06.2008 TJ Spoje Praha
212
9
94
volná karta
08.08.2021 06:26:17
22.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
229
9
153
 
11.08.2021 10:33:24
23.
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TJ Sokol Vysočany
241
6
253
 
22.07.2021 16:18:04
24.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
254
6
46
volná karta
14.08.2021 14:16:40
25.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
257
6
124
 
09.08.2021 14:09:07
26.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
269
6
57
 
29.07.2021 09:01:02
27.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 TCM Dubeč, z.s.
276
6
137
 
04.07.2021 20:25:41
28.
Blažková Klára 05.01.2008 Pliskova Tennis Academy, z.s.
279
6
48
 
13.04.2021 19:20:38
29.
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005
294
6
 
 
05.08.2021 21:37:12
30.
Jelínková Nicol 10.11.2008 TK PTA Kolín
299
6
86
 
16.03.2021 20:50:25
31.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
301
6
95
 
27.07.2021 18:48:38
32.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
301
6
41
 
28.07.2021 21:01:31
33.
Petržílková Adéla 19.07.2007 LTC Houštka
328
6
 
volná karta
14.08.2021 15:47:34
34.
Čermáková Aneta 23.11.2008 Lokomotiva Praha
362
4
157
 
14.07.2021 15:28:57
35.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
372
4
97
 
04.08.2021 17:51:18
36.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
382
4
203
přijata
15.08.2021 10:10:47
37.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
409
4
66
 
13.07.2021 10:20:51
38.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
440
4
70
 
14.08.2021 17:20:22
39.
Kühnová Karolína 06.06.2008 TJ Sokol Vysočany
562
3
405
 
27.06.2021 21:25:18
40.
Peršlová Nicol 18.07.2007 TK Konstruktiva, z.s.
562
3
 
 
07.08.2021 15:26:30
41.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
594
3
149
 
22.04.2021 14:19:48
42.
Brožová Michaela 01.02.2008 SK HAMR, z.s.
594
3
519
 
05.07.2021 20:49:36
43.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
594
3
52
 
26.07.2021 21:53:22
44.
Abendroth Isabella 15.06.2010 TK Slavia Plzeň
621
3
499
 
05.08.2021 18:34:47
45.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
657
3
34
pouze čtyřhra
14.08.2021 11:52:54
46.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
756
1
153
 
20.05.2021 18:06:28
47.
Ueberschär Jolien 02.09.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
756
1
 
 
05.08.2021 18:34:03
48.
Sirotková Julie 06.06.2009 TJ Sokol Vysočany
756
1
230
přijata
15.08.2021 11:06:11

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
548
3
112
přijata
15.08.2021 13:39:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ondráčková Kateřina 05.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
291
6
 
odhlášeno hráčem
17.06.2021 21:00:51
2.
Hůlová Veronika 22.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
128
12
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 22:06:34
3.
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany
236
6
 
odhlášeno hráčem
08.07.2021 08:57:24
4.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TK Znojmo
222
9
62
odhlášeno hráčem
17.07.2021 19:03:12
5.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
54
25
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 20:23:16
6.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
416
4
25
odhlášeno hráčem
22.07.2021 17:53:56
7.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
277
6
29
odhlášeno hráčem
27.07.2021 11:19:04
8.
Beková Barbora 23.06.2008 Start Liberec
334
6
122
odhlášeno hráčem
27.07.2021 21:46:20
9.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
90
15
28
odhlášeno hráčem
28.07.2021 15:59:08
10.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
104
15
121
odhlášeno hráčem
29.07.2021 15:53:09
11.
Horáková Renata 09.01.2009 TK Horní Měcholupy
513
4
198
odhlášeno hráčem
30.07.2021 08:54:17
12.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
387
4
58
odhlášeno hráčem
30.07.2021 09:26:31
13.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
756
1
256
odhlášeno hráčem
01.08.2021 13:25:43
14.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
33
30
 
odhlášeno hráčem
03.08.2021 11:46:57
15.
Těšínská Klárka 10.10.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
648
3
175
odhlášeno hráčem
04.08.2021 15:07:51
16.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
94
15
19
odhlášeno hráčem
06.08.2021 20:23:17
17.
Koutová Veronika 26.01.2008 TK Sparta Praha
398
4
178
odhlášeno hráčem
07.08.2021 08:26:45
18.
Koutová Lucie 26.01.2008 TK Sparta Praha
304
6
242
odhlášeno hráčem
07.08.2021 08:27:08
19.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé
242
6
44
odhlášeno hráčem
09.08.2021 10:18:45
20.
Fortelková Karolína 22.04.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
594
3
194
odhlášeno hráčem
09.08.2021 23:31:20
21.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
571
3
87
odhlášeno hráčem
11.08.2021 09:48:33
22.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
79
15
20
odhlášeno hráčem
12.08.2021 10:11:19
23.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
45
25
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 17:14:10
24.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
59
20
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 11:37:30
25.
Skriplenok Alina 22.04.2008 TJ Spoje Praha
756
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 14:26:16