Datum: |
24.-27.08. |
Pořadatel: |
TK Pelhřimov (B - 400) |
Kódové číslo: |
616171 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Baštýř Jan |
: |
Olešná 121 |
: |
39301 Pelhřimov |
Tel. (1): |
724775359 |
E-mail: |
e.reich@tiscali.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace pouze SMS ve středu 23.8.2023 v čase 16-18 hod. na tel čísle 724775359,prezentovaní hráči budou označeni v IS
Celodenní stravování je zajištěno v restauraci přímo v areálu TK.
Pravidla:
Dvouhra: NO LET, za stavu 1:1 na sety následuje supertiebreak
Čtyřhra: NO LET, NO AD, za stavu 1:1 na sety následuje supertiebreak
Neregistrovaný hráč 1: Violetta Volkova, 2010 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Steinbauer Julia |
07.01.2010 |
TK Pelhřimov |
56 |
20 |
|
prezentována |
13.08.2023 11:52:15 |
2. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
78 |
15 |
31 |
prezentována |
06.08.2023 09:10:57 |
3. |
Havlíková Viktorie |
08.11.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
88 |
15 |
67 |
prezentována |
27.06.2023 08:15:41 |
4. |
Miklišová Barbora |
16.02.2009 |
Start Brno |
97 |
15 |
|
prezentována |
31.07.2023 14:00:06 |
5. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
102 |
15 |
38 |
prezentována |
20.04.2023 08:27:21 |
6. |
Dvořáková Denisa |
09.01.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
106 |
15 |
97 |
prezentována |
17.08.2023 10:48:37 |
7. |
Makovcová Adéla |
01.03.2009 |
Sokol TK Kaplice |
110 |
15 |
|
prezentována |
24.04.2023 23:21:20 |
8. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
125 |
12 |
29 |
prezentována |
28.07.2023 16:58:39 |
9. |
Šuláková Bára |
18.04.2010 |
TK Opava |
129 |
12 |
30 |
prezentována |
22.08.2023 13:17:00 |
10. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
131 |
12 |
52 |
prezentována |
13.04.2023 13:28:17 |
11. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
131 |
12 |
|
prezentována |
22.08.2023 10:02:56 |
12. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
135 |
12 |
|
prezentována |
07.08.2023 16:10:59 |
13. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
136 |
12 |
63 |
prezentována |
08.07.2023 15:02:00 |
14. |
Čepková Kristýna |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
139 |
12 |
44 |
prezentována |
13.08.2023 19:25:08 |
15. |
Chladová Ema |
11.07.2010 |
ŽLTC Brno |
141 |
12 |
242 |
prezentována |
05.04.2023 10:49:41 |
16. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
151 |
12 |
131 |
prezentována |
31.07.2023 07:31:01 |
17. |
Kotová Sofie |
29.07.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
153 |
12 |
89 |
prezentována |
12.08.2023 08:29:18 |
18. |
Čoupková Aneta |
15.06.2010 |
TC Brno. |
160 |
9 |
86 |
prezentována |
04.04.2023 21:37:54 |
19. |
Fáčková Sára |
29.10.2009 |
LTC Tábor 1903 |
167 |
9 |
|
prezentována |
22.08.2023 15:46:46 |
20. |
Filipi Dominika |
25.10.2010 |
SK Tenis Tišnov |
168 |
9 |
95 |
prezentována |
31.07.2023 06:36:59 |
21. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
210 |
9 |
208 |
prezentována |
06.08.2023 22:11:51 |
22. |
Ulich Viktorie |
03.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
214 |
9 |
78 |
prezentována |
07.04.2023 07:36:26 |
23. |
Čepková Karolína |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
214 |
9 |
121 |
prezentována |
13.08.2023 19:28:46 |
24. |
Straková Valerie |
08.08.2010 |
TK Pelhřimov |
234 |
6 |
234 |
prezentována |
08.08.2023 20:30:33 |
25. |
Polnicka Sofie |
17.02.2011 |
TK Neridé |
248 |
6 |
82 |
prezentována |
22.08.2023 16:48:13 |
26. |
Ficalova Aneta |
15.10.2009 |
TK Pelhřimov |
268 |
6 |
|
prezentována |
06.08.2023 15:29:34 |
27. |
Vlková Adéla |
10.02.2009 |
TK Pelhřimov |
314 |
6 |
|
prezentována |
11.08.2023 08:38:48 |
28. |
Zedníčková Emma |
12.10.2010 |
HTK Třebíč |
330 |
6 |
223 |
prezentována |
05.08.2023 20:49:19 |
29. |
Neumanová Natálie |
17.11.2009 |
TK Sezimovo Ústí |
365 |
4 |
|
prezentována |
14.04.2023 21:04:45 |
30. |
Svobodová Julie |
01.12.2010 |
TK Pelhřimov |
466 |
4 |
283 |
prezentována |
20.08.2023 09:10:30 |
31. |
Datlová Tina |
07.10.2011 |
TK Neridé |
468 |
4 |
61 |
prezentována |
22.08.2023 11:16:04 |
32. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
501 |
4 |
210 |
prezentována |
23.08.2023 11:09:49 |
33. |
Němčanská Adriana |
12.01.2010 |
TC Brno. |
522 |
4 |
145 |
prezentována |
05.04.2023 06:15:18 |
34. |
Stříteská Sára |
24.01.2010 |
TK Zlín |
537 |
4 |
111 |
prezentována |
06.06.2023 09:35:10 |
35. |
Marušáková Kristýna |
30.04.2011 |
TK Zlín |
615 |
3 |
158 |
prezentována |
05.08.2023 21:03:58 |
36. |
Zámečník Darja |
04.04.2011 |
TK Strakonice |
829 |
1 |
|
prezentována |
17.07.2023 14:22:24 |
37. |
Staňková Adriana |
26.12.2009 |
TK Sezimovo Ústí |
829 |
1 |
|
prezentována |
17.08.2023 10:35:32 |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kovářová Nikita |
30.07.2009 |
BLTC Brno |
295 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2023 20:45:44 |
2. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
304 |
6 |
176 |
odhlášeno hráčem |
11.07.2023 13:13:56 |
3. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
189 |
9 |
71 |
odhlášeno hráčem |
13.07.2023 07:13:17 |
4. |
Kasperova Tereza |
29.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
241 |
6 |
80 |
odhlášeno hráčem |
22.07.2023 10:02:19 |
5. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
300 |
6 |
203 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2023 17:01:15 |
6. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
599 |
3 |
114 |
odhlášeno hráčem |
28.07.2023 18:51:30 |
7. |
Levans Millydee |
10.10.2009 |
TK Sparta Praha |
304 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2023 12:06:47 |
8. |
Korencová Hana |
03.05.2011 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
198 |
9 |
66 |
odhlášeno hráčem |
01.08.2023 07:49:54 |
9. |
Pabišková Natalie |
29.04.2009 |
LTK Liberec |
94 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2023 21:40:24 |
10. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
19 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2023 11:33:38 |
11. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
522 |
4 |
135 |
odhlášeno hráčem |
11.08.2023 12:57:53 |
12. |
Smejkalová Monika |
11.07.2010 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
299 |
6 |
105 |
odhlášeno hráčem |
13.08.2023 10:13:30 |
13. |
Svobodová Klára Anna |
18.05.2010 |
TK Konstruktiva, z.s. |
686 |
3 |
730 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2023 14:57:25 |
14. |
Pacltová Magdaléna |
09.08.2010 |
TO Bohemians Praha |
295 |
6 |
191 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2023 15:09:45 |
15. |
Zeinerová Victoria |
27.07.2011 |
LTC Modřany 2005 |
349 |
4 |
88 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2023 12:28:52 |
16. |
Homolková Dominika |
12.07.2009 |
TK Pelhřimov |
206 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2023 13:04:47 |
17. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
172 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2023 15:31:20 |
18. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
527 |
4 |
65 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2023 08:10:53 |
19. |
Chrastilová Diana |
01.04.2010 |
Wilson tenis centrum z.s. |
259 |
6 |
107 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2023 14:25:44 |
20. |
Brodská Laura |
11.05.2011 |
HTK Třebíč |
397 |
4 |
70 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2023 13:19:07 |
21. |
Miketová Nicoletta |
25.12.2010 |
TK Sparta Praha |
161 |
9 |
272 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2023 13:33:56 |
22. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
152 |
12 |
68 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2023 20:06:49 |
23. |
Kuswito Armini |
23.09.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
145 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2023 11:04:43 |
24. |
Nešporová Sára |
21.10.2009 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
254 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2023 14:25:53 |
25. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
40 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2023 16:56:46 |
26. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
62 |
20 |
16 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2023 16:58:52 |
|