Název: |
O POHÁR MĚSTA OPAVY |
Datum: |
19.-21.08. |
Pořadatel: |
TK Opava (C - 300) |
Kódové číslo: |
616156 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 12:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šulák Jiří |
: |
Jaselská 5427/20 |
: |
74707 Opava |
Tel. (1): |
608733500 |
E-mail: |
tkopava@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: POHÁR MĚSTA OPAVY - SNAUWAERT CUP
PREZENTACE v pátek 18.8.2023 do 16.00
výhradně formou SMS pouze na číslo 608 733 500.
ADRESA TK OPAVA: Jaselská 2454/20, Opava, 747 07.
Areál disponuje zázemím - klubovna,WC,šatny,sprchy,
stolní tenis,trampolíny,bazén fotbal,koupaliště 500 m.
Občerstvení vč. teplých jídel a nápojů zajištěno.
NA 10.00 SE DOSTAVÍ:
Vojtalová, Strakošová, Zrubková, Tesaříková, Hanzelková, Záhumenská, Marušáková, Kurková,
Bergerová, Kostková, Tomášová, Mrvíková, Knoppová, Hýžova.
NA 11.00 SE DOSTAVÍ:
Hýlová, Adámková, Mazochova, Jersáková, Ciencialová, Losková.
NA 12.00 SE DOSTAVÍ:
Hrabálková, Vavrečková, Miškovský,
Holmanová, Indráková.
NA 13.00 SE DOSTAVÍ:
Šuláková |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šuláková Bára |
18.04.2010 |
TK Opava |
129 |
12 |
30 |
prezentována |
18.08.2023 13:06:43 |
2. |
Hrabálková Lucie |
26.04.2010 |
LTC Vysoké Mýto |
241 |
6 |
274 |
prezentována |
16.08.2023 20:06:19 |
3. |
Vavrečková Anna |
24.03.2009 |
SK JC Sport Opava |
289 |
6 |
|
prezentována |
18.08.2023 11:50:08 |
4. |
Indraková Eliška |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
318 |
6 |
275 |
prezentována |
07.04.2023 16:53:44 |
5. |
Záhumenská Viktorie |
19.05.2010 |
TK Opava |
345 |
6 |
259 |
prezentována |
18.08.2023 10:14:59 |
6. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
355 |
4 |
252 |
prezentována |
10.04.2023 18:04:50 |
7. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
408 |
4 |
48 |
prezentována |
15.08.2023 17:37:57 |
8. |
Hýlová Nikol |
20.09.2009 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
414 |
4 |
|
prezentována |
16.08.2023 10:22:24 |
9. |
Hanzelková Adéla |
27.04.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
426 |
4 |
|
prezentována |
07.04.2023 10:18:09 |
10. |
Bergerová Lucie |
21.11.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
447 |
4 |
203 |
prezentována |
17.08.2023 17:25:09 |
11. |
Vojtalová Marie |
07.09.2011 |
TK Opava |
476 |
4 |
393 |
prezentována |
29.07.2023 13:01:12 |
12. |
Mazochová Kateřina |
28.01.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
499 |
4 |
254 |
prezentována |
17.08.2023 11:50:20 |
13. |
Tesaříková Julie |
20.06.2010 |
TK Opava |
527 |
4 |
512 |
prezentována |
14.08.2023 19:02:14 |
14. |
Jersáková Julie |
20.02.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
553 |
4 |
146 |
prezentována |
07.07.2023 10:29:07 |
15. |
Kostková Adéla |
20.05.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
563 |
3 |
299 |
prezentována |
15.08.2023 21:27:29 |
16. |
Marušáková Kristýna |
30.04.2011 |
TK Zlín |
615 |
3 |
158 |
prezentována |
05.08.2023 20:57:49 |
17. |
Losková Marie |
22.07.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
661 |
3 |
192 |
prezentována |
28.07.2023 20:01:03 |
18. |
Ciencialová Amálie |
26.09.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
829 |
1 |
151 |
prezentována |
05.04.2023 07:12:20 |
19. |
Knoppová Nela |
26.12.2009 |
TK Opava |
829 |
1 |
|
prezentována |
29.07.2023 13:00:57 |
20. |
Hýžová Veronika |
13.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
829 |
1 |
|
prezentována |
01.08.2023 14:05:27 |
21. |
Adámková Eliška |
19.07.2009 |
Rožnovský tenisový klub |
829 |
1 |
|
prezentována |
08.08.2023 18:06:44 |
22. |
Kurková Kateřina |
16.02.2010 |
Rožnovský tenisový klub |
829 |
1 |
593 |
prezentována |
09.08.2023 17:51:06 |
23. |
Zrubková Klára |
26.04.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
829 |
1 |
|
prezentována |
17.08.2023 12:28:16 |
24. |
Strakošová Laura |
03.10.2011 |
TK Slavia Orlová |
829 |
1 |
730 |
prezentována |
17.08.2023 14:10:34 |
25. |
Tomášová Emma |
03.10.2013 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
829 |
1 |
|
prezentována |
17.08.2023 17:55:58 |
26. |
Mrvíková Natálie |
29.03.2011 |
TJ Baník Ostrava OKD |
829 |
1 |
593 |
prezentována |
18.08.2023 12:10:22 |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Goláňová Leona |
02.01.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
217 |
9 |
197 |
odhlášeno hráčem |
11.07.2023 11:55:49 |
2. |
Fabíková Nikol |
01.02.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
829 |
1 |
283 |
odhlášeno hráčem |
29.07.2023 12:47:27 |
3. |
Vychodilová Tereza |
22.05.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
829 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2023 20:27:14 |
4. |
Zemanová Zuzana |
02.02.2010 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
315 |
6 |
136 |
odhlášeno hráčem |
31.07.2023 19:33:09 |
5. |
Kozelská Tereza |
24.08.2011 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
829 |
1 |
608 |
odhlášeno hráčem |
07.08.2023 08:57:25 |
6. |
Rutarová Julie |
22.07.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
198 |
9 |
76 |
IS: lhůta 5 dní |
11.08.2023 22:22:41 |
7. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
522 |
4 |
135 |
IS: kolizní přihláška |
12.08.2023 12:00:12 |
8. |
Recová Sofie |
08.12.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
829 |
1 |
373 |
IS: kolizní přihláška |
12.08.2023 12:00:12 |
9. |
Hladká Klára |
14.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
537 |
4 |
249 |
IS: kolizní přihláška |
12.08.2023 12:00:12 |
10. |
Smetanová Sára |
23.10.2009 |
TJ Baník Ostrava OKD |
829 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2023 20:10:22 |
11. |
Mullerová Karolína |
23.12.2010 |
TK Opava |
686 |
3 |
263 |
odhlášeno pořadatelem |
18.08.2023 15:55:07 |
|