Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  HAMR CUP
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  07.-09.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šípková Agáta
 
Tomečková Anita
6:2, 6:1
 
Malá Kristýna
6:3, 6:2
 
Kolářová Daniela
6:1, 6:3
 
Bryndova Anna Marie
3:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Čížková Natali
6:2, 6:2
 
Machová Sofie
6:2, 6:2
 
Čermáková Aneta
6:0, 6:0
 
Kotaracova Silvie
3:6, 6:2, 1:0 (12)
 
Peršlová Nicol
6:4, 6:4
 
Brožová Michaela
7:6 (5), 4:6, 1:0 (10)
 
Petrášová Barbora
6:1, 6:2
 
Říčková Karolina
6:1, 6:2
 
Vejšická Alžběta
4:0, scr.
 
Ihnaťuková Solomija
4:6, 7:6 (5), 1:0 (7)
 
Novotná Naira
6:0, 6:1
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA
6:3, 6:2
 
Glaserová Eva
6:2, 6:4
 
Pažoutová Nela
6:4, 6:3
 
Keslová Kateřina
6:0, 6:3
 
Zajíčková Kateřina
6:1, 6:0
 
Jančarová Mariana
scr.
 
Kopecká Lucie
6:4, 6:2
 
Hatinová Tereza
6:0, 6:1
 
Tvrzská Karolína
6:0, 6:1
 
Radová Sofie
6:2, 6:0
 
Průšková Viktorie
6:0, 7:5
 
Fortelková Karolína
6:1, 6:3
 
Sejvalová Eliška
6:1, 6:1
 
Jusková Ema
6:1, 6:3
 
Matoušková Anna
6:3, 7:5
 
Halamová Kateřina
6:1, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Neděle: 9.00 čtvrtfinále dvouhry Rozehrávka možná od 8.00 do 8.45 na kurtech č. 7 - 15. Rozehrávka možná na kurtech 7-15 od 8hod. do 8.40hod. Prezentace 1runda (STARTOVNÉ 300Kč přesně) u kurtu č.8 v 8,45hod.Šípková Agáta-Tomečková Anita,Malá Kristýna-Kolářová Daniela,Bryndova Anna M.-Čížková Natali,Machová Sofie-Čermáková Aneta,Kotaracova Silvie-Peršlová Nicol,Brožová Michaela-Petrášová Barbora,Říčková Karolina-Vejšická Alžběta,Ihnaťuková S.-Novotná N., Plačková Markéta-Glaserová Eva,Pažoutová Nela-Keslová Kateřina,Zajíčková Kateřina-Jančarová Mariana,Kopecká Lucie-Hatinová Tereza, Prezentace 2 runda(STARTOVNÉ 300Kč přesně) v 9,45hod - Tvrzská Karolína-Radová Sofie,Průšková Viktorie-Fortelková Karolína,Sejvalová Eliška-Jusková Ema,Matoušková Anna-Halamová Kateřina
Počet účastníků32
NasazeníBH
Šípková Agáta 1899
Halamová Kateřina 2129
Hatinová Tereza 2209
Kotaracova Silvie 2416
Tvrzská Karolína 2586
Novotná Naira 3206
PLAČKOVÁ MARKÉTA 3436
Čermáková Aneta 3624
Kategorie : 4Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 612148

Hronová Kateřina - Nechvátalová Natálie
 
Malá Kristýna - Šípková Agáta
7:6 (5), 2:6, 1:0 (7)
 
Čermáková Aneta - Peršlová Nicol
6:2, 6:1
 
Kopecká Lucie - Tvrzská Karolína
6:1, 3:6, 1:0 (9)
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA - Novotná Naira
6:1, 6:1
 
Průšková Viktorie - Ihnaťuková Solomija
6:2, 6:3
 
Jusková Ema - Jančarová Mariana
6:0, 5:7, 1:0 (0)
 
Brožová Michaela - Sejvalová Eliška
6:1, 6:2
 
Chlumská Laura - Wolfgramm Sophia
6:3, 6:4
 
Pažoutová Nela - Zajíčková Kateřina
6:0, 6:0
 
Kolářová Daniela - Keslová Kateřina
7:5, 6:2
 
Čížková Natali - Hatinová Tereza
6:3, 6:1
 
Radová Sofie - Fialová Barbora
6:3, 6:3
 
Vejšická Alžběta - Tichá Julie
6:3, 6:3
 
Fortelková Karolína - Štěpánková  Klára
6:3, 6:2
 
Halamová Kateřina - Kotaracova Silvie
6:3, 4:6, 1:0 (9)
 
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Nechvátalová Natálie 14712
Šípková Agáta 1899
Štěpánková Klára 2039
Halamová Kateřina 2129
Hatinová Tereza 2209
Kotaracova Silvie 2416
Tvrzská Karolína 2586
Hronová Kateřina 2946
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 614148

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chlumská Laura25.03.2010TK Olymp Praha
Hronová Kateřina23.10.2007LTC Modřany 2005
Štěpánková Klára06.08.2008TC VŠ Praha
Tichá Julie28.03.2009Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Fialová Barbora02.07.2010TK Roja Příbram z.s.
Wolfgramm Sophia05.01.2010I.ČLTK Praha
Nechvátalová Natálie20.06.2007LTC Modřany 2005