Název:
O pohár starosty Sokola Šumperk
Datum:
03.-05.08.
Pořadatel:
T.J. Sokol Šumperk (B - 400)
Kódové číslo:
616101
Dvorců+povrch:
11 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Macek Matěj
:
Nový Malín 201
:
78803 Šumperk
Tel. (1):
601380034
E-mail:
maty.macek@gmail.com

Poznámka pořadatele: Prezentace formou SMS v pátek 2.8 od 15h do 17h.
Do 19h bude zde v poznámce zveřejněn program zápasů na sobotu.

Startovné uhradit do 8:45, 9:00 začátek zápasů.
Rozehrávka od 8:00 do 8:30.
Přihlášky čtyřher do 13:00!


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
47
20
10
 
11.06.2024 07:29:53
2.
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava
76
15
0
 
14.06.2024 03:58:25
3.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
83
15
0
 
09.04.2024 10:15:09
4.
Kočíková Barbora 26.12.2010 ŽLTC Brno
91
15
0
 
11.04.2024 20:13:08
5.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
94
12
15
 
10.06.2024 15:28:23
6.
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
100
12
140
 
04.04.2024 15:44:22
7.
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha
101
12
0
 
04.04.2024 18:26:12
8.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno.
118
12
22
 
19.04.2024 18:47:27
9.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín
121
12
65
 
14.04.2024 09:44:18
10.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s.
133
12
70
 
04.04.2024 00:09:48
11.
Gottvaldová Anna 26.02.2011 TO TJ Tesla Pardubice
134
12
57
 
18.04.2024 20:04:47
12.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
153
9
0
 
06.04.2024 00:38:39
13.
Horehleďová Barbora 22.11.2010 TJ Sokol Uherský Brod
158
9
0
 
04.04.2024 21:00:39
14.
Dudlová Denisa 29.03.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK
176
9
36
 
23.04.2024 13:35:56
15.
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov
249
6
30
 
03.04.2024 22:57:03
16.
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s.
252
6
157
 
03.04.2024 23:01:34
17.
Bergerová Lucie 21.11.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
252
6
171
 
17.06.2024 11:06:05
18.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec
336
4
56
 
20.04.2024 10:56:51
19.
Švecová Lena 05.02.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.
379
4
33
 
05.04.2024 18:30:31
20.
Patáková Klára 18.07.2011 SK Uherský Brod
475
4
78
 
04.04.2024 15:17:35
21.
Dostálová Sofie 25.07.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s.
544
3
163
 
04.04.2024 22:20:18
22.
Hrazdílková Eliška 10.08.2012 SK Vitality Slezsko o.s.
586
3
96
 
04.04.2024 07:27:01

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Němčanská Adriana 12.01.2010 TC Brno.
268
6
 
odhlášeno hráčem
08.06.2024 13:22:12