Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
13.-15.07. |
Pořadatel: |
TK Havířov, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
616067 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Po do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Program na úterý 13.7.2021 v 9.30 hod. - všechny hráčky kromě prvních třech nasazených,
v 11.00 hod. - Kostková, Honková, Eliášová,
Prezentace v pondělí 12.7.2021 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na úterý 13.7.2021 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kostková Tereza |
28.09.2007 |
TK Havířov, z.s. |
232 |
6 |
|
prezentována |
10.07.2021 12:56:24 |
2. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
263 |
6 |
50 |
prezentována |
05.07.2021 15:45:09 |
3. |
Honková Elen |
18.08.2007 |
TK Opava |
287 |
6 |
|
prezentována |
30.05.2021 12:02:20 |
4. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
299 |
6 |
113 |
prezentována |
12.07.2021 17:06:19 |
5. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
445 |
4 |
49 |
prezentována |
12.07.2021 15:57:57 |
6. |
Šimečková Lucie |
19.04.2008 |
TK Slavia Orlová |
485 |
4 |
438 |
prezentována |
11.07.2021 13:27:52 |
7. |
Bystroňová Denisa |
25.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
594 |
3 |
225 |
prezentována |
21.06.2021 17:10:38 |
8. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
594 |
3 |
110 |
prezentována |
12.07.2021 13:41:26 |
9. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
756 |
1 |
136 |
prezentována |
15.03.2021 21:04:19 |
10. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
756 |
1 |
419 |
prezentována |
19.05.2021 17:03:39 |
11. |
Mrózková Rozálie |
30.09.2008 |
Tenisový klub Příbor,z.s. |
756 |
1 |
842 |
prezentována |
23.06.2021 17:59:59 |
12. |
Kolková Emma |
23.02.2008 |
TK SC OSTRAVA |
756 |
1 |
673 |
prezentována |
05.07.2021 19:36:00 |
13. |
Roiková Natalie |
06.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
756 |
1 |
206 |
prezentována |
12.07.2021 11:52:32 |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Konvičková Eliška |
07.05.2007 |
TK TENNISPOINT FM |
756 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2021 21:31:57 |
2. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
756 |
1 |
414 |
odhlášeno hráčem |
03.07.2021 12:14:43 |
3. |
Bódiová Lucie |
15.04.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
630 |
3 |
212 |
odhlášeno hráčem zranění |
12.07.2021 17:55:04 |
|