Název: |
O pohár města Berouna |
Datum: |
07.-10.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Beroun (C - 250) |
Kódové číslo: |
616050 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Blecha Václav |
Dobrovského 791 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
603167766 |
E-mail: |
vasekblecha@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hůlková Amálie | 17.04.2008 | TJ Radlice z.s. | 202 |
9 |
78 |
06.07.2021 13:15:34 |
|
2. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | 258 |
6 |
101 |
14.03.2021 23:47:19 |
|
3. |
Beková Barbora | 23.06.2008 | Start Liberec | 334 |
6 |
122 |
06.07.2021 13:16:33 |
|
4. |
Reitmaierová Stela | 01.01.2008 | TK SK Kladno, z.s. | 339 |
6 |
147 |
14.06.2021 22:33:37 |
|
5. |
Havlová Michaela | 10.11.2007 | I. ČLTPK Čerčany | 426 |
4 |
01.07.2021 14:12:00 |
||
6. |
Hrušková Anna | 24.01.2008 | Lokomotiva Beroun | 621 |
3 |
577 |
20.06.2021 15:13:01 |
|
7. |
Bínová Eliška | 13.01.2008 | Lokomotiva Beroun | 657 |
3 |
289 |
03.07.2021 10:23:19 |
|
8. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 756 |
1 |
29.05.2021 13:12:48 |
||
9. |
Hrušková Kristýna | 28.12.2010 | Lokomotiva Beroun | 756 |
1 |
20.06.2021 15:39:33 |
||
10. |
Lébrová Sabina | 15.03.2008 | LTC Beroun, z.s. | 756 |
1 |
760 |
29.06.2021 11:25:25 |
|
11. |
Bicencová Anna | 16.02.2008 | TK Slavia Plzeň | 756 |
1 |
256 |
01.07.2021 14:10:10 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Těšínská Klárka | 10.10.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 648 |
3 |
175 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 06:00:40 |
2. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 756 |
1 |
89 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 05:20:09 |
3. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | 756 |
1 |
330 |
IS: kolizní přihláška | 30.06.2021 12:01:00 |
4. |
Kainráthová Gabriela | 19.04.2007 | SKT Planá n.Luž. | 469 |
4 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 17:53:45 |
|
5. |
Glaserová Eva | 19.02.2008 | TK Kročehlavy | 465 |
4 |
380 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 20:52:03 |