Datum:
05.-08.07.
Pořadatel:
LTC Kolín (B - 400)
Kódové číslo:
616035
Dvorců+povrch:
9 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v Čt do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Kapras Roman
:
Okružní 1487
:
28002 Kolín
Tel. (1):
773566177
E-mail:
parkingvitkov@seznam.cz
Internet:
www.ltckolin.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
38
25
0
 
17.05.2024 23:13:11
2.
Čepková Kristýna 18.02.2010 Slavoj Český Brod
79
15
0
 
14.05.2024 11:33:25
3.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden HK
91
15
48
 
04.04.2024 19:02:18
4.
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
100
12
140
 
04.04.2024 15:37:20
5.
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha
101
12
0
 
04.04.2024 18:22:40
6.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč
104
12
45
 
22.04.2024 13:30:01
7.
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé
116
12
31
 
28.05.2024 10:24:54
8.
Říhová Jitka 14.10.2010 LTC Pardubice
117
12
0
 
04.04.2024 20:02:54
9.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s.
133
12
70
 
04.04.2024 00:04:32
10.
Gottvaldová Anna 26.02.2011 TO TJ Tesla Pardubice
134
12
57
 
06.04.2024 18:32:42
11.
Čepková Karolína 18.02.2010 Slavoj Český Brod
143
9
0
 
11.06.2024 17:57:32
12.
Ulihrachová Ella 07.06.2011 TK Sparta Praha
151
9
201
 
11.06.2024 16:06:37
13.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
153
9
0
 
06.04.2024 00:49:20
14.
Kašprišin Beata 02.09.2011 TC Dvůr Králové, z.s.
199
9
143
 
04.04.2024 09:22:52
15.
Pavlisková Viktorie 13.10.2011 Lokomotiva Beroun
211
6
104
 
12.06.2024 19:55:00
16.
Chreneková Viktoria 11.11.2011 TK Sparta Praha
240
6
176
 
11.05.2024 19:46:32
17.
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov
249
6
30
 
03.04.2024 22:54:58
18.
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s.
252
6
157
 
04.04.2024 08:19:50
19.
Fáčková Tereza 07.12.2011 SK HAMR, z.s.
261
6
369
 
19.05.2024 19:34:52
20.
Mátlová Eva 15.08.2011 TK Radošovice
314
4
310
 
03.06.2024 22:12:29
21.
Svobodová Pavlína 01.06.2011 TENIS-CENTRUM DTJ HK
361
4
288
 
21.04.2024 22:20:52
22.
Patáková Klára 18.07.2011 SK Uherský Brod
475
4
78
 
04.04.2024 15:07:01
23.
Skalická Eliška 23.10.2013 TENIS-CENTRUM DTJ HK
551
3
89
 
10.04.2024 12:37:55
24.
Francová Nela 24.10.2012 TK PTA Kolín
727
1
271
 
04.04.2024 11:35:10

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec
336
4
56
odhlášeno hráčem
20.05.2024 18:45:58
2.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TJ Spoje Praha
114
12
 
odhlášeno hráčem
09.06.2024 18:07:04
3.
Šulcová Gabriela 02.01.2011 I.ČLTK Praha
67
15
14
odhlášeno hráčem
12.06.2024 11:16:58
4.
Gralton Francesca 13.08.2011 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
282
6
206
odhlášeno hráčem
13.06.2024 05:55:59
5.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 Tenis Dobříš
44
25
12
odhlášeno hráčem
14.06.2024 07:31:00