Název: | Vysočanský pohár 22 | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 19.-21.02. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Blažková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dušková Darina | | 5:7, 6:0, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Benáčková Veronika | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Koubová Kateřina | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zimová Thelma | | | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | | | 6:4, 4:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Wágnerova Kristyna | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kühnová Karolína | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Teiralová Adéla | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vobořilová Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Švejcarová Marie | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrásek Anna Marie | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Horáková Renata | 4:6, 6:3, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Irahola Natalie | | | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Štochlová Karolína Berta | 6:3, 6:7, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zdeňková Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora | | 6:4, 0:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Novotná Naira | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Bendova Kristyna | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Sokolová Elen | 6:1, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Marešová Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
Tofi Vanessa | | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotaracova Silvie | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pažoutová Nela | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Martincová Denisa | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Těšínská Klárka | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Koutová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Nicol | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matoušková Anna | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sixtová Adéla | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hůlková Amálie | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
PLAČKOVÁ MARKÉTA | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šturcová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Nela | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Františka | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Meszárošová Elly | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sejvalová Eliška | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Benetková Jessica | 7:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chlubnová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ester | | | | 6:4, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
Čermáková Aneta | | | 6:1, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Malá Kristýna | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: ÚTERÝ : DVOUHRY 9.00 : FINÁLE
ROZEHRÁVKY MOŽNÉ OD 8.15 ,, |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Blažková Klára | 43 | 20 | Heřmanová Tereza | 51 | 20 | Šturcová Nikola | 54 | 15 | Švejcarová Marie | 59 | 15 | Marešová Sofie | 60 | 15 | Vobořilová Anna | 63 | 15 | Uhrová Nela | 67 | 15 | Tofi Vanessa | 68 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 130 |
Kódové číslo akce: 602099 |
|
|