Název:
O pohár Tenisového klubu DEZA
Datum:
19.-21.02.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 500)
Kódové číslo:
606098
Dvorců+povrch:
6 rebound ace
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
:
Sklářská 187
:
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
rezervace@tenisdeza.cz
Internet:
www.tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele: Program pondělí 21.2
9:00 fi dvouhra

Pro medailisty turnaje jsou připraveny hodnotné ceny od legendární tenisové značky Snauwaert, která se vrací na Český trh:
1. Místo - Tenisová raketa Snauwaert
2. Místo - Tenisové triko Snauwaert
3. Místo - Omotávky Snauwaert

UPOZORNĚNÍPRO ORGANIZÁTORY A ÚČASTNÍKY TURNAJŮ
Všichni pořadatelé i účastníci (hráči, doprovod, trenéři, rozhodčí, ...) akcí zařazených do zimních termínových listin ČTS (tuzemských i mezinárodních) jsou povinni dodržovat epidemiologické pokyny Vlády ČR, Ministerstva zdravotnictví a Národní sportovní agentury uveřejněné na stránkách www.agenturasport.cz.

https://agenturasport.cz/vlada-schvalila-restart-profesionalniho-sportu/


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
279
4
353
volná karta
12.02.2022 16:10:18
2.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
291
4
266
 
16.01.2022 07:15:28
3.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
340
4
339
 
05.01.2022 03:11:04
4.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno
367
4
 
 
13.02.2022 12:46:37
5.
Nešporová Sára 21.10.2009 TC-MJ TENIS Líšeň
371
4
406
 
06.02.2022 09:19:35
6.
Polčáková Valerie 27.09.2008 TK Na Dolině o.s.
376
4
 
 
14.02.2022 13:08:06
7.
Kužilová Kristína 16.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
380
4
52
 
05.01.2022 23:50:18
8.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
459
3
125
 
01.11.2021 00:30:09
9.
Ryvolova Dominika 09.02.2009 Tenisový klub Tesla Brno
459
3
398
 
23.01.2022 14:22:49
10.
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
459
3
371
 
08.02.2022 23:53:15
11.
Kuswito Armini 23.09.2009 D&M Tennis Academy, z.s.
479
3
241
volná karta
12.02.2022 16:12:13
12.
Masná Agáta 08.09.2009 Beskydský tenisový klub
479
3
146
 
15.02.2022 09:00:48
13.
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s.
532
3
 
 
01.02.2022 07:26:00
14.
Kvitová Valentina 10.01.2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
555
3
 
volná karta
11.02.2022 18:14:31
15.
Dočekalová Kateřina 08.04.2008 TC Austerlitz
589
3
 
 
15.02.2022 12:30:28
16.
Štěrbová Dana Saskia 19.09.2009 Pašťa tenis, z.s.
599
1
219
 
01.11.2021 00:20:02
17.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice
599
1
159
 
01.11.2021 08:02:46
18.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín
599
1
88
 
18.12.2021 18:27:14
19.
Hájková Laura 28.11.2009 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
599
1
235
 
19.01.2022 11:08:27
20.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
599
1
382
 
20.01.2022 20:15:12
21.
Škrobová Leona 10.09.2009 TKB Hrušovany z.s.
599
1
304
volná karta
01.02.2022 12:15:39
22.
Rábeková Rebeka 08.05.2010 BLTC Brno
599
1
 
volná karta
03.02.2022 18:13:12
23.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
599
1
119
 
08.02.2022 11:23:49
24.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín
599
1
181
 
17.02.2022 21:03:48
25.
Kočíková Barbora 26.12.2010 ŽLTC Brno
599
1
157
 
18.02.2022 09:31:29
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
599
1
29
odhlášeno hráčem
12.01.2022 09:59:26
2.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov, z.s.
408
4
107
odhlášeno hráčem
22.01.2022 20:59:29
3.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov
265
4
227
odhlášeno hráčem
29.01.2022 10:41:42
4.
Indraková Eliška 26.04.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
599
1
246
odhlášeno hráčem
31.01.2022 18:42:08
5.
van Neck Marleen 06.12.2010 SK HAMR, z.s.
599
1
393
odhlášeno hráčem
03.02.2022 21:47:09
6.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub
599
1
154
odhlášeno hráčem
06.02.2022 12:46:52
7.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
599
1
198
odhlášeno hráčem
09.02.2022 09:05:31
8.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.
599
1
179
odhlášeno hráčem
09.02.2022 10:39:44
9.
Macura Sidney 15.05.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
599
1
282
odhlášeno hráčem
09.02.2022 10:40:32
10.
Šamánková Lucie Marie 31.08.2008 SHARK Brno
394
4
 
odhlášeno hráčem
10.02.2022 08:37:55
11.
Ščibranová Nela 27.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.
599
1
 
odhlášeno hráčem
11.02.2022 11:29:29
12.
Skalická Ela 15.01.2010 TJ Kraví Hora Brno
461
3
53
odhlášeno hráčem
11.02.2022 11:51:41
13.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
599
1
72
odhlášeno hráčem
11.02.2022 17:00:38
14.
Filipi Dominika 25.10.2010 SK Tenis Tišnov
599
1
127
odhlášeno hráčem
12.02.2022 16:12:28
15.
Ivanová Stella 16.09.2010 ŽLTC Brno
599
1
157
odhlášeno hráčem
12.02.2022 21:45:13
16.
Zrubková Klára 26.04.2009 TK Na Dolině o.s.
555
3
643
odhlášeno hráčem
13.02.2022 10:03:41
17.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
599
1
181
odhlášeno hráčem
13.02.2022 11:02:06
18.
Landová Kateřina 05.06.2010 TC Brno.
599
1
167
odhlášeno hráčem
13.02.2022 11:28:38
19.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
599
1
86
odhlášeno hráčem
13.02.2022 11:31:12
20.
Palánová Adéla 20.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
599
1
 
odhlášeno pořadatelem
13.02.2022 12:43:42
21.
Zathurecká Zoja 17.06.2008 TK AGROFERT Prostějov
599
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2022 20:43:51
22.
Košuličová Sofie 24.07.2008 Tenisový klub Tesla Brno
402
4
 
odhlášeno hráčem
14.02.2022 19:32:39
23.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
371
4
382
odhlášeno hráčem
16.02.2022 17:08:49
24.
Chudová Alexandra 16.08.2009 SK Zlín-Mladcová
599
1
 
odhlášeno hráčem
17.02.2022 06:57:48
25.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
599
1
94
odhlášeno hráčem
17.02.2022 14:47:36
26.
Odleváková Vendula 16.07.2009 Beskydský tenisový klub
599
1
232
odhlášeno hráčem
18.02.2022 13:35:21