Datum: |
15.-17.01. |
Pořadatel: |
TK Start Praha-Topolka (C - 500) |
Kódové číslo: |
606060 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Filip Hanzík, PhD. |
: |
Na Topolce 1 |
: |
14000, Praha 4 |
Tel. (1): |
+420 739 451 822 |
E-mail: |
fhanz@post.cz |
Poznámka pořadatele: Potvrzení účasti přes sms na tel. 739451822 v pátek 14.1. do 18h. Rozlosování a pořadí zápasů bude vyvěšeno okolo 20h. Začátek zápasů v sobotu od 8:30 hod.
Dvouhra se hraje s výhodami na dva vítězné sety. První dva sety se hrají s tie-breakem za stavu 6 : 6 do sedmi bodů. Místo třetího setu se hraje „super tie-break“.
Čtyřhra se hraje na dva vítězné sety, užívá se počítání „no add“. První dva sety se hrají s tie-breakem za stavu 6 : 6 do sedmi bodů. Místo třetího setu se hraje „super tie-break“.
Všichni účastníci (hráči, doprovod, trenéři...) jsou povinni dodržovat epidemiologické pokyny Vlády ČR, Ministerstva zdravotnictví a Národní sportovní agentury. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Skurzoková Patricie |
08.07.2008 |
TCM Dubeč, z.s. |
113 |
12 |
|
|
04.01.2022 07:48:30 |
2. |
Čermáková Aneta |
23.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
129 |
9 |
|
|
03.01.2022 09:14:34 |
3. |
Bicencová Anna |
16.02.2008 |
TK Slavia Plzeň |
133 |
9 |
|
|
03.01.2022 21:37:49 |
4. |
Sejvalová Eliška |
19.02.2008 |
TK Chomutov |
151 |
9 |
|
|
03.01.2022 21:40:48 |
5. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
162 |
9 |
56 |
|
31.12.2021 07:07:19 |
6. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
166 |
9 |
|
|
03.01.2022 19:09:16 |
7. |
Rathanová Kateřina |
25.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
245 |
6 |
133 |
|
04.01.2022 15:49:41 |
8. |
Keslová Kateřina |
24.07.2009 |
LTC Panorama Teplice |
255 |
6 |
556 |
|
20.12.2021 20:50:47 |
9. |
Stibůrková Lucie |
26.04.2009 |
TK Benešov |
264 |
4 |
192 |
volná karta |
09.01.2022 17:59:07 |
10. |
Audy Sofie |
20.11.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
269 |
4 |
67 |
|
29.12.2021 17:38:55 |
11. |
Douděrová Věra |
23.04.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
329 |
4 |
230 |
|
04.01.2022 21:03:20 |
12. |
Hanzíková Aneta |
22.11.2010 |
TK Start Praha-Topolka |
599 |
1 |
140 |
|
02.11.2021 08:30:21 |
13. |
Beštová Barbora |
03.03.2009 |
TK Start Praha-Topolka |
599 |
1 |
406 |
volná karta |
02.11.2021 08:30:44 |
14. |
Valachová Johana |
18.02.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
599 |
1 |
|
volná karta |
13.11.2021 14:16:13 |
15. |
Lutková Alena |
31.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
599 |
1 |
|
volná karta |
02.01.2022 16:47:19 |
16. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
599 |
1 |
133 |
|
02.01.2022 17:54:45 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Molnárová Viktorie |
23.08.2009 |
Start Liberec |
408 |
4 |
378 |
|
09.01.2022 17:59:39 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
599 |
1 |
29 |
odhlášeno hráčem |
13.12.2021 09:32:06 |
2. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
599 |
1 |
167 |
odhlášeno hráčem |
02.01.2022 10:46:55 |
3. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
117 |
12 |
51 |
odhlášeno hráčem |
03.01.2022 21:13:39 |
4. |
Drhovská Sára |
08.05.2008 |
Tenis Cibulka |
485 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2022 11:23:26 |
5. |
Grossova Nicole |
14.03.2008 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
402 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2022 12:15:51 |
6. |
Papírníková Sára |
12.12.2008 |
LTC Modřany 2005 |
599 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2022 21:23:57 |
7. |
Machackova Nela |
13.07.2009 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
599 |
1 |
261 |
odhlášeno hráčem |
06.01.2022 07:18:21 |
8. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
599 |
1 |
393 |
odhlášeno hráčem |
06.01.2022 07:53:48 |
9. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
450 |
3 |
97 |
odhlášeno hráčem |
07.01.2022 18:09:04 |
10. |
Rainke Klaudie |
06.04.2008 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
62 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2022 19:45:03 |
11. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
599 |
1 |
48 |
IS: kolizní přihláška |
08.01.2022 12:00:04 |
12. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
599 |
1 |
123 |
odhlášeno hráčem |
08.01.2022 19:00:24 |
13. |
Glaserová Eva |
19.02.2008 |
TK Kročehlavy |
259 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2022 22:20:51 |
14. |
Čepková Karolína |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
599 |
1 |
117 |
odhlášeno hráčem |
09.01.2022 09:46:52 |
15. |
Cajthamlová Eliška |
08.05.2009 |
TK Slavia Plzeň |
127 |
9 |
64 |
odhlášeno hráčem |
09.01.2022 09:48:20 |
16. |
Čepková Kristýna |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
543 |
3 |
74 |
odhlášeno hráčem |
09.01.2022 09:48:47 |
17. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
167 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2022 10:10:54 |
18. |
Trnková Anežka |
14.03.2008 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
383 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2022 10:43:32 |
19. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
291 |
4 |
222 |
odhlášeno hráčem |
09.01.2022 11:28:04 |
20. |
Zemanová Kateřina |
05.03.2009 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
599 |
1 |
702 |
IS: kolizní přihláška |
09.01.2022 12:00:20 |
21. |
Hollandrová Aneta |
25.01.2009 |
TJ Spoje Praha |
599 |
1 |
353 |
IS: kolizní přihláška |
09.01.2022 12:00:21 |
22. |
Kačenová Eva |
16.06.2009 |
TK Start Praha-Topolka |
599 |
1 |
365 |
odhlášeno pořadatelem |
09.01.2022 18:00:36 |
|